Assassin's Creed Rogue- Assassin Hunter Trailer! [Türkçeleştirildi]

• 80 Yanıt
  • 16465 Gösterim
*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ezayah@@@ Bunlardan biri benim mesela.

öyle dostum bu tür konularda ailedende destek almaya hiç gerek yok.Verecekleri tepkiler zaten malum yok bu işler cocuk oyuncagı bla bla bla.Zaten bu yüzden gelişemiyoruz ya

*

Çevrimdışı connor65

• *
  • 118
  • Karanlık içinde Aydınlık için alışıyoruz
    • Profili Görüntüle
Aynen xOmeRx insanlar sırf hikaye için 200-300 tl vermez ben bu oyuna en az 50 tl veririm oda sırf hikaye için

ya arkadaşlar ac serisinde Türkiyeden orjinal alan sayısı gerek bu sitenin telkinleriyle gerekse full oynamak isteyenlerin sayısının çoğalmasıyla oldukça arttı sanırım.Yeni çıkacak serilerde türkçe eklentisinin olması için yapılacak herhangi bi işlem yokmu ?.İngilizcesi iyi olan arkadaşlar bi metin hazırlayıp gerekli yerlere iletmeliyiz bence.

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
adamlar türkiyeyi kendilerine zarar olarak görüyor kendilerince haklılar ben onların yerinde olsam bende türçe dublaj falan ugraşmam.Ama biz oyuncularda fiyatlardan yakınıyoruz ki bizde haklıyız bu durumda sonuc olarak iki tarafta haklıdır.Çıksaydı zaten revelationa cıkardı geçtim dublajı falan zaten ezionun sesine alıştık dublaj koysalar bile ben ezionun kendi sesiyle oynarım.Ama adamlar altyazı zahmetine bile girmediler.Bu saatten sonra benim türkçe konusunda bi umudum yok

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
Ya tamam arkadaşlar ben iğneleyici mesaj yazmak istemiyorum ama inşallah pc'ye çıkmaz. Bu PC oyuncularının gözü doymuyo ya. Bunlar yüzünden PSvita ex oyunu bile PC'ye çıktı. Adamlara hayvan gibi Unity geliyo hala eski nesil konsol sahiplerini susturmak  için çerez tadında bi oyun olan bu oyuna göz dikiyolar. Dediğim gibi inşallah PC'ye çıkmaz, siz de bizim gibi internetten izlersiniz videoları.

bu son paylaşılan traileri izlemeden önce bende öyle düşünüyordum bro ama son trailerde achillesi vs görünce adrenalin bende tavan yaptı.Yoksa başta bende bu oyunu çöp gibi görüorum :D
Böylelerini görünce şeytan diyorki unityi oynama
Adam haklı daha oyun hakkında bir şey belli olmadan PC oyuncuları oyunun çıkmasını istemiyolardı ama sonradan ne hikmetse traileri görünce birden heyecan yapmaya başladılar açıkçası bende oyunun PC ye çıkmamasından yanayım bu oyun sadece eski özel konsollara  yapılan bir jest olmalı.
Ben şahsen oyunu başından beri bekliyordum eleştirenler içinde onlarında erken konuştuklarını söylemiştim nitekim onlarda beğendi pc ye elbet çıkacak pc ye çıkana kadar arkadaşın xboxunda oynayacağım hem

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
Türkçesini izlememiştim Süleyman Enes sağolasın

Onları dünyanın sonuna kadar avlayacağım ;)

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Tartışma içerikli iletiler silindi. Trailerden devam edebiliriz :)

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı BlackBeard

• *
  • 21
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Bu grafikler ps3-xbox360 grafiği değil yeni nesilin grafiği bu grafiği böyle sanmayın bence çıkınca görürsünüz farkları   (belki pcye çıkarırlar)

Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Bu grafikler ps3-xbox360 grafiği değil yeni nesilin grafiği bu grafiği böyle sanmayın bence çıkınca görürsünüz farkları   (belki pcye çıkarırlar)

pc ye cıkarıcaklar ama yeni nesil zannetmiyorum.Ha grafiklerde ufak tefek yükseltmeler yapılmıstır ona bi şey diemem.

*

Çevrimdışı Fatih Tha Assassin

• *
  • 31
  • Revenge Solves Everything!
    • Profili Görüntüle
videodaki o zenci suikastçi adewale diilde ac4 teki adam olabilir hani final sahnesinde içinde kan bulunan kafatasını yerine koyup mühürleyen-ama emin
diilim oyunu oynamadım yinede adamın zırhı ve dövmeleri adewaleninkilere benzemiyor
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2014, 00:42:39 Gönderen: SüleymanEnes »
Ben bir suikastçiyim ve bu benim inancım