armutyus * Müzik

• 9 Yanıt
  • 4419 Gösterim
*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
armutyus * Müzik
« : 06 Eylül 2014, 13:57:31 »
Herkese merhaba arkadaşlar,

2004'ten beri müzikle uğraşıyorum. Tabi lisedeyken çok daha fazla uğraşabiliyordum. Birçok albüm çıkardım, birçok kişiye beat yaptım hatta o derece olmuştu ki belki raple ilgilenenler bilir Underground'dan ünlü isimlerin beraber çıkardığı bir albüm olan "Yeraltını Bilemezsin"in ikincisi için teklif almıştım. Ankara, İzmir, Kayseri, Denizli gibi şehirlerden de konser teklifleri aldım ancak okul ve ailevi faktörlerden gitmek nasip olmadı. Yine de Isparta'daki ilk rap party olayını biz yapmıştık birkaç arkadaşla beraber. İşin özü hep bir hobi olarak kaldı benim için. Ayrıca Turgay K'nın düzenlediği "Beat the Mic" yarışmasında da dünya genelinde 6000 kişi arasından ilk 20'ye kalmıştım. Daha ilerisi olmadı ama :)

Üniversitede diş hekimliği bölümüne başlayınca işler değişti. Maalesef eskisi kadar uğraşamıyorum ve güya birkaç sene önce çıkarmış olmam gereken(öyle planladığım) KahveÜstü albümümün çalışmaları hala duruyor. Ve ara ara üstüne ekliyorum vakit buldukça. Aslında kayıt falan da yapabilirim ama artık kaliteli olsun istediğimden stüdyo ortamı bulmadan şarkıları tamamlamak istemiyorum. Bir de tabi zaman geçtikçe müzik arşivim de genişledi ve sadece rap yapmaktansa biraz daha free takılmaya başladım, belli bir tarza girmeden söylemeyi düşünüyorum. Ki arkadaşlarla bazen stüdyoya gittiğimizde veya konser provalarında falan farklı şeyler deniyoruz. Sizlerle de paylaşmak istedim çalışmalarımı, müziği seviyorum, müzikle uğraşmayı seviyorum, inşallah sizler de seversiniz.

armutyus * SoundCloud

armutyus * myspace

SoundCloud'daki tüm altyapılar bana ait(tabi ki kullandığım samplelar var)

myspace'teki Izdırap Ağacı ve Bıraktığım Yerde Kal Hayat şarkılarında nakarat dışındaki kısımları ben söylüyorum. Yani rap kısımları bana ait. Bıraktığım Yerde Kal Hayat parçası dışında altyapılar yine bana ait. Izdırap Ağacı şarkısındaki arkadaşımın söylediği Almanca sözler dışında hem Izdırap Ağacı hem de Bıraktığım Yerde Kal Hayat parçalarının sözleri de bana ait.

Keyifli dinlemeler, ayrıca her türlü soru, yorum, eleştiri, öneriye açığım. Teşekkürler.

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: armutyus * Müzik
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2014, 14:13:10 »
Çok başarılı işlere imza atmışsın gerçekten,ağzım açık kaldı. :D

Albüm harika olmuş.3 kere dinledim Izdırap Ağacı'nı hala sıkılmadım.Eline ayağına sağlık.

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2014, 14:13:36 »
Ellerine sağlık, ben çok beğendim. Sesin de çok güzel bence, keyifle dinledim :)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2014, 14:16:40 »
bu yönünden haberim yoktu okul bitince tekrar hobyy olarak ilgilenebilirsin:)
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı Minus2L

• -Mert A.-
  • *
  • 560
  • Mert <E>
    • MSN Messenger - rrr__mert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2014, 14:27:47 »
Başarılı, oldukça başarılı :)

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2014, 15:03:11 »
Hocam çok iyi müzikler, çok iyi yapmışsın gerçekten ellerine sağlık :)

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Eylül 2014, 16:51:07 »
Genelde bu tür müzik dinlememe rağmen çok ilgimi çekti eline sağlık :D Destek için yapabileceğimiz bir şeyler var mı?

(Daha önce imzanda görmüştümde çok dinlemek nasip olmamıştı :D)

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 06 Eylül 2014, 17:36:52 »
Teşekkürler arkadaşlar, beğenmeniz yeterli benim için zaten dediğim gibi bu bir stres atma yöntemi, bir hobi, bir keyif benim için. Hiç kimse dinlemese bile ben yine de uğraşıyor olurdum yani :D Yine de yaptığım işlerin beğenilmesi ayrı bir hoşnutluk getirmiyor değil. Teşekkürler tekrardan.

*

Çevrimdışı Sagittarius

• *
  • 223
  • Maybe your best course would be to tread lightly.
    • Profili Görüntüle
    • Elder Scrolls Türk
« Yanıtla #8 : 06 Eylül 2014, 18:06:02 »
Tebrik ederim. Çok başarılı gerçekten. Hepsini bir an olsun sıkılmadan dinledim. :)

Evil is evil. Lesser, greater, middling…makes no difference. The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta