Assassin's Creed Rogue Karakterlerimiz

• 8 Yanıt
  • 4117 Gösterim
Assassin's Creed Rogue Karakterlerimiz
« : 07 Eylül 2014, 21:38:26 »
Herkese merhaba ben onur.
Bu benim ilk konum ve ilk defa böyle bir şey yazıyorum  :)
Öncelikle gelelim ana karakterimiz olan Shay Cormac

New york doğumlu olan karakterimiz kendisi suikastçi olup daha sonra suikastçilerin kendisine ihanet etmesiyle tapınakçılara katılmıştır. Ve o günden sonra suikastçilerin hepsini öldürmeye ant içmiştir. O güne kadar tüm suikastçileri öldürüp neredeyse bütün suikastçileri temizlemiştir. Connor ise tekrardan assassin brotherhood ( suikastçi kardeşliği)ni kurmuş ve tarikatın tekrar büyümesini sağlamıştır.

Ve gelelim diğer güzel karakterimize Haytham Kenway

Herkesin oyunda görüp şaşırdığı bu karakter oyun içinde Shaydan sonra en çok göreceğimiz karakter olacak. Karakterimiz 1725de doğup 1781de ölmüştür.
DİKKAT!!! Buradan sonrası Haytham ile ilgili SPOİLER içermektedir. Size tavsiyemiz ilk 4-5 cümleyi okumamanızdır.
Haytham Kenway bildiğiniz üzere Edward kenwayin oğludur. Haytham tapınakçı olup işi insanları korumak , tapınakçıların kötü insanlar olmadığını göstermekdir , kısacası hayatını tapınakçılara adamıştır. Haytham 1781 yılında new yorktaki bir savaşda connor ile birlikte savaşmışdır. Haytham connoru tam öldürecek iken oğlu connor haythamı bıçaklamıştır . Haytham connora ölürken ''Tapınakçılar dünyayı ele geçirmek istiyor olabilir ama dünyayı daha iyi bir hale getirmek istiyor'' demiştir.
Spoiler bitti :)
Oyunda Haytham Kenway'i 3'üncü oyundan önceki hayatı var yani o zamanlar connor yoktu. Haytham Assassin's Creed Rogue de nasıl bir karakter olacağı merak konusu.

Ve gelelim sürpriz karakterimiz Adéwalé

Adéwalé oyunda Shay ile bir gemi savaşı ile gözüküyor

Ve gelelim en sürprizine tam belli olmasa bile Achilles

Achilles bildiğiniz üzere Assassin's Creed III de ustamızdı.Oyunda Achillesin gençliği gözüküyor. Achillesi Shay ile bir dövüşde görüyoruz.

Geri kalan karakterler ise tam belli olmadığı için bilinmiyor. Bunun kaynağı ya kim olduğu bilinmiyordur ya da o kişi ile ilgili bilgi olmamasıdır.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler. İlk konum olduğu için acemi olabilirim tekrar teşekkürler .

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Rogue Karakterlerimiz
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2014, 21:47:45 »
Dostum eline sağlık güzel bir konu :) Karakter geldikçe güncelleyebilirsin fakat karakter tanıtımları çok kısa :) Yani bu karakterler hakkında bir sürü bilgi var ortada daha fazla doldurabilirsin oraları :) Yanlış anlama kesinlikle ama doldursan çok iyi olur :)

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2014, 21:50:00 »
Konu güzel ama biraz daha bilgi eklersen daha güzel olur.Wikia'nın giriş kısımlarını kullanabilirsin.

*

Çevrimdışı Ezayah

• *
  • 203
    • Profili Görüntüle
    • TWT
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2014, 21:55:28 »
Eline sağlık güzel konu olmuş ama resimleri spoiler içine alırsan veya jpeg olarak ayarlarsan iyi olur çok kasıyor.

« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2014, 21:57:24 »
Dostum eline sağlık güzel bir konu :) Karakter geldikçe güncelleyebilirsin fakat karakter tanıtımları çok kısa :) Yani bu karakterler hakkında bir sürü bilgi var ortada daha fazla doldurabilirsin oraları :) Yanlış anlama kesinlikle ama doldursan çok iyi olur :)
ingilizcem pek iyi değil zaten translatedende biliyorsun yeni karakterler gelince kesinlikle ekleyeceğim daha acemiyim AC wikiden baktım pek birşey bulamadım ama genede ekleyeceğim zaten sabah düzeltebilirim

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2014, 21:57:54 »
Eline sağlık. Fakat birkaç eksik var: Shay karakterini ben çevirmiştim wikia'dan ve de hala güncel, ekleyebilirsin onları. Diğer karakterler hakkında da forumda oldukça detaylı bilgiler bulabilirsin. SüleymanEnes kardeşim de Haytham Kenway için başlamıştı. Dediğim gibi araştırdığında önüne çok bilgi çıkar. Spoiler butonu kullanabilirsin ve de düzeni geliştirmeni öneririm. Ve de yardım istersen her zaman buradayız, tekrardan eline sağlık :)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2014, 21:59:46 »
Eline sağlık güzel konu olmuş ama resimleri spoiler içine alırsan veya jpeg olarak ayarlarsan iyi olur çok kasıyor.
ya şu spoiler işini bir çözemedim nasıl yapacağız yardım edersen sevinirim :)

Eline sağlık. Fakat birkaç eksik var: Shay karakterini ben çevirmiştim wikia'dan ve de hala güncel, ekleyebilirsin onları. Diğer karakterler hakkında da forumda oldukça detaylı bilgiler bulabilirsin. SüleymanEnes kardeşim de Haytham Kenway için başlamıştı. Dediğim gibi araştırdığında önüne çok bilgi çıkar. Spoiler butonu kullanabilirsin ve de düzeni geliştirmeni öneririm. Ve de yardım istersen her zaman buradayız, tekrardan eline sağlık :)
teşekkür ederim sabah ilk işim bakmak olacak acemi olduğum için anlamıyorum pek bu işleri zaten saolun
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2014, 22:05:11 Gönderen: SüleymanEnes »

*

Çevrimdışı Ezayah

• *
  • 203
    • Profili Görüntüle
    • TWT
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2014, 22:05:48 »
ya şu spoiler işini bir çözemedim nasıl yapacağız yardım edersen sevinirim :)

Kod: [Seç]
[spoiler][/spoiler]
Bu kodun arasına ekleyeceksin tüm konuyu ayrıca;

Kod: [Seç]
[center][/center]
Bu kod ilede tüm konuyu ortalarsan güzel olur.

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2014, 22:39:03 »
Çok güzel bir konu açmışsın kardeşim ;)