Ile De La Cite'

• 5 Yanıt
  • 7364 Gösterim
*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ile De La Cite'
« : 10 Eylül 2014, 16:06:30 »

Paris'in kalbi, ünlü ve devasa Notre Dame Katedrali'ne ev sahipliği yapan şehir. Gotik mimarisinin sembolü, ayrıca dini çok sıkı yaşayan bir şehirdi, bu devrimden çok fazla darbe almasına yol açacak. İçinde birçok gizem barındıran bu şehirde bir suikastçı tapınağı da mevcut, ve avlusunda birçok gizli girişi var.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2014, 16:17:48 Gönderen: SüleymanEnes »

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı Ezayah

• *
  • 203
    • Profili Görüntüle
    • TWT
Ynt: Ile De La Cite'
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2014, 16:19:42 »
Bilgilendirme için sağol güzel birşeye benziyor.

*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2014, 16:39:21 »
Aslında biz Paris'i bir şehir gibi düşünüyoruz ama bundan daha fazlası bir nevi bir çok şehri içinde bulunduran bir bölge. Buradan örnek verirsek Fatih-İstanbul neyse Ile De La Cite-Paris o. Tabi yüz ölçümü biraz daha büyük

« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2014, 20:05:30 »
Yepyeni grafik motru ile yapılan süper bi oyun laf söylenemez

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2014, 20:26:23 »
Aslında biz Paris'i bir şehir gibi düşünüyoruz ama bundan daha fazlası bir nevi bir çok şehri içinde bulunduran bir bölge. Buradan örnek verirsek Fatih-İstanbul neyse Ile De La Cite-Paris o. Tabi yüz ölçümü biraz daha büyük

Semti yani
http://code.org/

Spoiler: Göster

« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2014, 00:53:21 »
Zaten Grafikler güzel olunca mimri ayrıca kendini gösteriyor Özellikle Bazı yapıları tıpa tıp yapmaları :D