Assassin's Creed Rogue Bugüne Kadar Yayınlanan Tüm Videolar

• 4 Yanıt
  • 4614 Gösterim
*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2014, 20:28:03 Gönderen: Ezio the Merciless »

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Rogue Bugüne Kadar Yayınlanan Tüm Videolar
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2014, 04:40:06 »
tşk ler :)

*

Çevrimdışı Santa Isabel

• *
  • 31
  • Ne Mutlu Türküm Diyene!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2014, 16:27:09 »
Oyunun grafikleri ACIV gibi olacak galiba. Libertion fiyaskosundan sonra iyi oldu. AC II'nin grafiklerine sahip ve Vita için çıkmış bir oyunu HD diye piyasaya sürmenin gereği ne?

"Devrimin amacını kavramış olanlar, sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."

"Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim düşüncelerimi, benim duygularımı anlıyorsanız bu yeterlidir."

"Yaptığımız ve yapmakta olduğumuz inkılâpların amacı, Türkiye Cumhuriyeti halkını tamamen zamana uygun ve bütün anlam ve biçimleri ile medeni bir sosyal toplum durumuna ulaştırmaktır. İnkılâplarımızın temel ilkesi budur."

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2014, 17:38:15 »
evet grf aynı olacaktır liberationa gelince aksiyonlu bi oyun degildi ps vitaya cıkan bi oyundan fazla aksion beklemekde dogru degl

*

Çevrimdışı Ezio the Merciless

• ★★GALATASARAY★★
  • *
  • 1389
  • Işıkları Kapatınca Tüm Bedenler Aynıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2014, 20:34:52 »
Rogue'un çıkmasına çok az bir zaman kaldı. Yayınlanan videolardan geri kalmayın. Konu güncellenmiştir.

"Şah karşısında tek asker piyon"