Ubisoft, EA Access Sistemine Sıcak Bakıyor

• 4 Yanıt
  • 7884 Gösterim
*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ubisoft, EA Access Sistemine Sıcak Bakıyor
« : 20 Ağustos 2014, 01:18:14 »

Electronic Arts'ın Xbox One'a özel sunduğu ücretli üyelik programı EA Access, aylık 4.99 dolara dört adet oyuna tam erişim sağlıyor, EA oyunlarına özel indirim sunuyor ve yeni çıkacak oyunlara da erken erişim sağlıyor. Oyuncular tarafından hoş karşılanan bu üyelik sistemi, diğer yayıncılar tarafından takip edilmeye devam ediyor. Daha önce Activision sistemi takibe aldığını duyurmuştu. Ubisoft'ta takibe aldığını açıkladı.

Yaptığı açıklamada Ubisoft'un CEO'su Yves Guillemot, EA Access benzeri paralı üyelik sistemine sıcak baktıklarını söyledi. Guillemot, "Bence bu sistem yayıncıyı oyuncunun gözünde daha değerli yapacak. Genellikle oyuncular, yayıncı firmanın tek bir markasına bağlı kalırlar ve diğer oyunlardan haberi olmaz. Bu tip bir programla beraber oyuncular da yeni şeyleri keşfetme şansı yakalayacaklar." sözlerini söyledi.

Ubisoft bu sisteme geçerse sizce nasıl olur? Siz bu parayla üyelik işine sıcak bakıyor musunuz?

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ubisoft, EA Access Sistemine Sıcak Bakıyor
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2014, 01:39:54 »
Ubisoft EA Games gibi paragöz olmaya çalışıyor

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2014, 01:52:22 »
Ayda 5 dolara...mantıklı...çok tutuyor...herkes geçer yani.

Düzenleme: Şimdi 5 dolara hangi oyunları verebileceklerini düşünmemiştim...düşününce fikrimi değiştirdim.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2014, 09:03:54 Gönderen: Boxtroll »
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2014, 02:02:58 »
 Yılda 127 TL'ye, 48 oyun cazip görünüyor. Ama bu verecekleri oyunun kalitesine göre değişir.

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2014, 05:59:36 »
10 liraya gelecek oyun gelmese de olur :P Üç beş tane kenarda kalmış oyun için hayatta EA gibi dolandırıcı bi firmaya para kazandırmam. Activision da aynı şekilde hatta oyunları daha bile kötü ::) Ubi'nin de AC, POP, WD'dan başka oyununu (varsa da) bilmiyorum verecek oyun falan bulamazlar herhalde :D

Özetle önyargılıyım 8)
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...