Nedir bu ilk medeniyet?

• 55 Yanıt
  • 18229 Gösterim
*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nedir bu ilk medeniyet?
« Yanıtla #50 : 31 Ocak 2012, 23:46:46 »
Sabri kardeş biz oyunun bize enjekte etmek istediklerini içimize almayız zaten... Bu forumdan kimse minervanın yaşamış olabileceğine inanmaz merak etme... Oynadığımız şey bir oyundur bunu da biliriz oynarken kendimizden geçmeyi de biliriz
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #51 : 01 Şubat 2012, 12:06:34 »
hiç farkında değilsiniz ama allahın yolladığı kitaba değilde saçma sapan bir oyunun hikayesinin beyniniize işlenmesine izin eriyorsunuz adamalr açıktan beyninize fikirleri enjekte ediyolar  masonların oyunu yemeyin bunlarıademle hava vardıda minerva falan girerlan bunlar dinde yoktu aa din yal nfaln diye başlarsınız elma gerçek ozaman arayıp bulalım falan kafanız bulanır bisürü subliminal bide açık mesaj var baya bi

oyunun ne anlattığını bilmeden oynamak da çok saçma olur kanımca.. Fark ettiysen buradaki herkes oyuna göre konuşuyor ve dinimize göre saçma ve yalan olan şeyleri de kabul etmiyor. Konuşulan her şey oyunda kalıyor. Ayrıca bence karsidakilerin de ne düşündüğünü bilmeliyiz, adamlara göre doğru olan bir şey var sen onu bilmezsen nasıl davranacagini da bilrmezsin. Neyse aslında uzun bir mesele ama konuyu dagitmayalim.

@sahkulu

Onu okudum ama ben oyunda geçen diyalogları merak ediyorum. Acaba metin halinde var mı ki? Video olsun istemiyorum çünkü telefondan giriyorum internete ve baya yavaş oluyor.

*

Çevrimdışı xcoolpax

• *
  • 65
  • bu savaşta ölen herkes cennetliktir!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 26 Ekim 2012, 16:31:25 »
tamamiyle saçmalık bu oyunu sadece zevk diye oynuyorum :D tek inanandiğim şey ALLAH'TAN BAŞKA İLAK YOKTUR VE HZ.PEYGAMBERİMİZDE ONUN ELÇİSİDİR buyurmuşlardır.Hangi zihin ezioyu altairi peygamber yerine koyar nasıl bir cürrettir bu tam bir saçmalıktır+başkalarının dinini benimsyenler dinden imandan çıkmış demektir.Böyle şeylere kanmayın onal akıllarınca sizi kendi işlerine alet etmek istiyorlar sakın siz uyanık kalın uykya dalanları uyarın müslüman kardeşlerim!

*

Çevrimdışı KaraLos

• *
  • 27
  • Yaşamanın Anlamını Bilmezsen Ölmekten Korkarsın!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 26 Ekim 2012, 21:43:20 »
İlk Medeniyet Veya Ona YAkın Birşey VAr onlarda 3 harfliler Allah Dünyayı Yarattığında insan lardan önce 3 harflileri koydu dünyaya
ve 3 harfliler bütün mitolojilerin atası olabilir???

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 26 Ekim 2012, 22:04:44 »
xcoolpax 2. kez hort yaptın dikkat et.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
  • #R24AS
    • MSN Messenger - yunusemre696@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - Yok
    • Yahoo Instant Messenger  - Yok
    • Profili Görüntüle
    • Facebook'um ekleyebilirsiniz.
    • E-Posta
« Yanıtla #55 : 26 Ekim 2012, 23:35:27 »
tamamiyle saçmalık bu oyunu sadece zevk diye oynuyorum :D tek inanandiğim şey ALLAH'TAN BAŞKA İLAK YOKTUR VE HZ.PEYGAMBERİMİZDE ONUN ELÇİSİDİR buyurmuşlardır.Hangi zihin ezioyu altairi peygamber yerine koyar nasıl bir cürrettir bu tam bir saçmalıktır+başkalarının dinini benimsyenler dinden imandan çıkmış demektir.Böyle şeylere kanmayın onal akıllarınca sizi kendi işlerine alet etmek istiyorlar sakın siz uyanık kalın uykya dalanları uyarın müslüman kardeşlerim!

Kardeşim biz burada afedersin 3000 kişi mal mıyız? Bu bir kurgu biz de sadece kurgu'nun parçalarını ortaya koyuyoruz. Tabi ki biz bunlara inanmıyoruz sen her oynadığımız oyuna izlediğimiz filme inandığımızı sanırsan daha seninle çok işimiz var...