Assassin's Creed Liberation Türkçe Yama (ÇEVİRİ DURUMU %100 )

• 34 Yanıt
  • 7695 Gösterim
*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
2. sekans ın son bölümüne kadar ulaştım ve aveline de grandpre nin veritabanı bilgisinde sorun var ve sanırsam bir - iki yerde çeviri yanlışlığı yapılmış.
http://code.org/

Spoiler: Göster

2. sekans ın son bölümüne kadar ulaştım ve aveline de grandpre nin veritabanı bilgisinde sorun var ve sanırsam bir - iki yerde çeviri yanlışlığı yapılmış.

Oyunu şimdi baştan başlayıp baktımda gördüm :) onun sebebi. Oyunun başında bize verilen karekter bilgileri yanlış. Abstergo bizim gerçeği bilmemizi istemiyor bu yüzden kendi düzenlediği kişilik bilgilerini önümüze koyuyor. Oyunun sonlarına doğru kişilik bilgileri değişiyor ve gerçek tanımlar ortaya çıkıyor. Ben gerçek tanımları ful kontrol ettim ama ilk tanımlara tam bakmamıştım :) ondan kaynaklanan bir sorun.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2014, 21:55:20 Gönderen: BenGelldim »

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle

Oyunu şimdi baştan başlayıp baktımda gördüm :) onun sebebi. Oyunun başında bize verilen karekter bilgileri yanlış. Abstergo bizim gerçeği bilmemizi istemiyor bu yüzden kendi düzenlediği kişilik bilgilerini önümüze koyuyor. Oyunun sonlarına doğru kişilik bilgileri değişiyor ve gerçek tanımlar ortaya çıkıyor. Ben gerçek tanımları ful kontrol ettim ama ilk tanımlara tam bakmamıştım :) ondan kaynaklanan bir sorun.

Anladım. Demekki o dosyaları saklıyorlar.
http://code.org/

Anladım. Demekki o dosyaları saklıyorlar.

hikaye olarak saklıyor gözüküyorlar. ondan bir kaç yerde bir iki cümle olsada ing çıkabilir. Paketleme tam bende olmadığı için tekrar tekrar kontrol etme şansım olmadı. Ama ana senaryo ve yan görevlerde böle bir eksiklik olmaması lazım. Yorumunu ful bitirdiğinde bkliyorum :)

Ynt: Assassin's Creed Liberation Türkçe Yama (ÇEVİRİ DURUMU %100 )
« Yanıtla #34 : 20 Kasım 2016, 13:14:11 »
Teşekkürler