Assassin's Creed Unity - [Kontroller Hakkında]

• 4 Yanıt
  • 7952 Gösterim
*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin's Creed Unity - [Kontroller Hakkında]
« : 08 Ekim 2014, 16:05:55 »

Ubisoft yapımcısı Vincent Pontbriand kasım ayında raflardaki yerini alacak olan Assassin's Creed:Unity'nin kontrolleri hakkındaki endişesini dile getirdi.Yeni kontrol sistemine alışmak için oyuncuların bilgisayarlarından yada konsollarından oyunu uzun bir süre oynamaları gerektiğini söyleyen Vincent Pontbriand ayrıca oyuncuların alışmasına yardımcı olması için Assassin's Claw adlı sistemi devreye sokacaklarını söyledi.Yapımcı oyunculara korkmamaları gerektiğini,yeni sisteme alıştıktan sonra oyundan aldığınız keyfin katlanarak artacağının da altını çizdi.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Unity - [Kontroller Hakkında]
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2014, 16:13:21 »
Kontrolleri AC oynayan ve AC oynamayan oyuncular üzerinde denediklerinde AC oynayanlar epey zorlanmış :D Yeni parkur sisteminde x yukarı çıkma kare ise aşağı inmeymiş PS'de yani bilgisayarda da farklı olacaktır büyük ihtimal. Epey zorlanacağız inme ve tırmanma için 2 ayrı tuş :D

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1172
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2014, 16:16:30 »
Sanırım çeşitli organlarla ilgili olacak.  Mesela bacak tuşuyla yerden kayıp da suikast yapabileceğiz. Zaten eğilme özelliği(stealth/gizlenme) baya zevk verecektir. Yeni sistem eklemeleri hoşuma gidiyor. Daha dün Brotherhood oynarken ardışık öldürme olayını yeni çözdüm. Bir de yılların AC oyuncusuyum düşünün.  ;D
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2014, 13:35:44 »
acaba akrobatik hareketleri nasıl yapacaz :D tırmanırken...

« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2015, 03:34:01 »
Kontroller biraz değişik gibi gelsede alışmak pek zaman almadı.
Spoiler: Göster

tirmanmalar oldukça serilesmis.atlayışlar spidermani andiriyor bazen.yuksek yerlerden inişler oldukça kolay e basili tutunca pat pat tutuma tutuna iniyor.kavgaları pek sevmedim.çok fazla damage yiyor ve adam akilli kontrol edemiyorum.fena taklaya geliyorum.iki gun oldu hic ac oynamamis gibi dayak yiyorum.nasil yapicam anlamadım gitti.