Assassin's Creed Unity Çözünürlüğü

• 10 Yanıt
  • 7982 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin's Creed Unity Çözünürlüğü
« : 10 Ekim 2014, 00:37:09 »

Ubisoft yaptığı bir açıklamada, eşitliği sağlamak ve tartışmalara yol açmamak için oyunun çözünürlüğünü 900p ve 30 fps'ye kilitlediklerini duyurmuştu. Ancak bu açıklama üzerine Ubisoft eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Birkaç gün sonra yapılan açıklamada oyunun çıkış sürümü için çözünürlük ayarının kesin olmadığını belirten Ubisoft, fps ile ilgili bir açıklama yapmayınca oyunun büyük ihtimalle 30 fps sınırlı olacağı düşünülmüştü. Dün de Ubisoft'da Çevre Tasarım Lideri olarak görev alan Nicola Guerin bir açıklama yaptı. "Uzun süre oyunu 60 fps ile sunmak için çalıştık. Ancak bunun iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum. Çünkü 60 fps'den yeterince kazanç sağlayamıyorsunuz ve görüntüler gerçekmiş gibi görünmüyor. Hobbit filmini andırıp gerçekten garip gözüküyor." diye belirtti.
Oyunun Yaratıcı Yönetmeni Alex Amancio da bir röportajında şunları söylemişti "30 bizim amacımızdı, görüntüler daha sinematikmiş gibi hissediliyor. Shooter tarzı için 60 fps iyi seçimdir, ancak aksiyon-macera kategorisinde o kadar da sayılmaz. 30 fps fanlar için en iyisi olacak. Ayrıca bu, her özelliği en üst düzeye taşımamıza imkan veriyor. İnsanlar çözünürlük hakkında sorduğunda şunu söylemek istiyorum: İstediğiniz şey piksellerin kalitesini mi değerlendirmek? Oyun muhteşem görünüyorken kim piksellere önem verir ki?"

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Unity Çözünürlüğü
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2014, 01:17:29 »
bu haberler konsol icin dimi ?

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1172
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2014, 02:02:14 »
Ağzına sağlık Alex'in.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2014, 02:38:15 »
sevdim ben bu alex amencioyu :D İsmail gibi kafayı av hayvanlarıyla bozmadı adam :D

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2014, 13:25:02 »
Fps konusunda sonuna kadar haklı da çözünürlük için
İstediğiniz şey piksellerin kalitesini mi değerlendirmek? Oyun muhteşem görünüyorken kim piksellere önem verir ki?"
demesi saçmalık. Televizyon 1080p'yse daha düşük çözünürlük kötü görünür. 640x480'de oynayalım o zaman. Piksellerin kalitesini mi değerlendirecez nasıl olsa :-X
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2014, 15:01:57 »
Paris'de çok kalabalık insan gruplarını görüntüleyeceğimiz açıklanmıştı.Konsolların ekran kartı iyi olmasına rağmen işlemcisi çok kötü.Bu durum yapımcılar içinde sorun teşkil ediyor.Ki bence oyunu konsola uyarlamak da en az PC'ye uyarlamak kadar zor günümüzde.

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2014, 15:59:35 »
Benim pc 12 fps te rome 2 total war'ı çalıştırıyordu ve ac black flag ı da donmalar haricinde bir sorunu yoktu. Olmadı overlock yaparım oynarım 8)
http://code.org/

Spoiler: Göster

« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2015, 19:01:30 »
Çok şükür 1920*1080 ultrada akici oynaniyor

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2015, 20:14:34 »
Sistemin nedir dostum?
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2015, 20:16:10 Gönderen: rahman17 »

« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2015, 20:19:21 »
Sistemin nedir dostum?

Siteden alıntı uyarısı gelmedi sanırım,beklettiğim için özür dilerim.

i5 4460
sapphire r9 280

F/p king 500liralık kartla 45-55 arası stabil bende şaşırdım bazen 60'ı falan görüyorum,beklemiyodum bu kadar,birde korsan+yamasız o hepten ilginç.Bu arada korsan+yamasız fps sorunu ve optimizasyon problemi yaşamıyorum dediydim bir kaç konuya,ahı tuttu heralde milletin bir sıkıntı yaşadım,şu konuya bakıp öneride bulunurmusunuz.

http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,19319.0.html