Assassin's Creed Rogue - Soru Cevap

• 9 Yanıt
  • 3749 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Bat of Gotham
  • *
  • 1670
  • You are not brave. Men are brave.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin's Creed Rogue - Soru Cevap
« : 11 Ekim 2014, 02:08:16 »

Soru: Çift kılıç kullanma AC Rogue'de bir seçenek olacak mı?
Cevap: Bu Edward Kenway için bir seçenekti. Edward iki kılıçla dövüşürdü, Shay de iki silahla dövüşüyor ancak biri kılıç, diğeri ise main-gauche isimli Fransızca'da "sol el" anlamına gelen bir hançer. Yani çift silahla dövüşeceğiz ancak bunlar aynı tarzda silahlar olmayacak.

Soru: Shay'in "Tanrı Vergisi" yeteneği olacak mı? Yani Kartal Görüşü'nü kullanabilecek miyiz? Bu yeteneği bir Suikastçı iken mi öğrendi?
Cevap: İki soru için de cevap evet. Shay'in Kartal Görüşü var ve bunu Suikastçı olmak için eğitim görürken kazandı. Suikastçılardan kazandığı bu yeteneği, fevkalade bir şekilde suikastçıları avlamak için kullanacak.

Soru: Önceki oyunlarda bulunan Suikastçı İnleri benzeri Tapınakçı Üsleri Rogue'da olacak mı?
Cevap: Korkarım bu soruyu cevaplamak için biraz erken. Bazı şeyleri birazcık gizli tutmamız gerek. Bu konuda bir şeyler öğrenmek için gelecek haftaları bekleyin. Belki de önümüzdeki haftayı beklemelisinizdir!

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1017
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Rogue - Soru Cevap
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2014, 02:13:00 »
edward çift kılıc kullanmıs bu farklı bi silah kullancakta nolacak sanki he dövüş hareketleri aynı kılıcın tekini al yerine hançer koy bitti gitti o kadarda önemi yok hareketler değişmedikten sonra

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 986
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2014, 13:40:20 »
Sanırım 20 dklık videoyu izlemedin hocam. Dövüş hareketleri aynı değil. Sadece var olan hareketlerin üstüne yeni hareketler eklenmiş. Ayrıca oyunun, her sene dövüş hareketleri değişmek zorunda değil ki adamlar her sene farklı bir dönem işliyor zaten. Bu dönem de BF döneminin hemen sonrası olduğu için dönemsel olarak hareketlerin bazılarının aynı olması çok mantıklı. Sadece Shay'in İrlandalı olduğunu düşünerek birkaç İrlanda kültürüne özgü dövüş hareketi koysalar yeterli ki ben koyduklarını düşünüyorum. Hele bir de Anne'in oğlu ise.. O da bir korsandı yani hareketlerin aynı olması garip değil.

Soru sorabiliyorsak hala benim için şunu sorar mısınız?

Karada dolaşırken, avlanan ya da gizlenen Kızılderililer görebilecek miyiz?

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1017
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2014, 15:13:26 »
Sanırım 20 dklık videoyu izlemedin hocam. Dövüş hareketleri aynı değil. Sadece var olan hareketlerin üstüne yeni hareketler eklenmiş. Ayrıca oyunun, her sene dövüş hareketleri değişmek zorunda değil ki adamlar her sene farklı bir dönem işliyor zaten. Bu dönem de BF döneminin hemen sonrası olduğu için dönemsel olarak hareketlerin bazılarının aynı olması çok mantıklı. Sadece Shay'in İrlandalı olduğunu düşünerek birkaç İrlanda kültürüne özgü dövüş hareketi koysalar yeterli ki ben koyduklarını düşünüyorum. Hele bir de Anne'in oğlu ise.. O da bir korsandı yani hareketlerin aynı olması garip değil.

woow değiştiyse tamamdır :D.Yeni dövüş hareketlerini oyunu oynarken göreim.Spoiler yemeyek :P

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1017
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2014, 15:14:20 »

woow değiştiyse tamamdır :D.Yeni dövüş hareketlerini oyunu oynarken göreim.Spoiler yemeyek :P

EDİT/EKLEME : yok artık shay edwardın oglumu demek istiyorsun ?

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 986
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2014, 15:21:51 »
Shay, Connor'un gerçek babası mı adlı konuya bak tekrar göreceksin ne demek istediğimi.  :)

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2014, 17:48:45 »
Shay suikastçı soyundan gelmiyor(yapımcılar söylemişti)
Edward ve connor kenway da suikastçı soyundan geliyorlar. (hatırlıyorum açıklanmıştı)
Eğer öyle olsaydı shay de suikastçı soyundan olmalıydı. Fakat yapımcılar arno ve shay cormac in assassin soyundan gelmediğini söylemişlerdi.
http://code.org/

Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Bat of Gotham
  • *
  • 1670
  • You are not brave. Men are brave.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 11 Ekim 2014, 18:26:47 »

Soruyu bildireceğim :)

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1017
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 11 Ekim 2014, 18:32:30 »
oyunun ana hikayesi kaç sekanstan oluşuyor kardeş sana zahmet bunuda bi soruver :D inş unity gibi 12 squence falan vardır

*

Çevrimdışı onerism

• *
  • 13
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Mart 2017, 10:33:48 »
Konuya geç dahil olmak beraberinde rogue ve unity tarih dizilişinde bir enteresanlık var oda rogueun unityden sonra çıkmış gibi görünüyor olmasi uplay oyunlarim sekmesinde de bu diziliş böyle ama işin aslı tam tersi rogue önce unity sonradır,bu konuda bazi forumlarda tartışması olmuştur, gerçek şu ki rogueda arnonun babasini shay öldürdü unityde başlarken arno karakteri böyle,zaten abstergo shayle bitti helix olarak devam etmekte,son olarak shayin kostümü arno kiyafetler bölümünde yani ondan önceki suikastcilerin kostüm vitrininde olmasi grafik ve daha farkli dövüş stili saymiyorum bu bilgi yeterli olacaktır sanırım  :D ;)