AC Unity Sistem gereksinimleri

• 83 Yanıt
  • 17745 Gösterim
*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ynt: AC Unity Sistem gereksinimleri
« Yanıtla #20 : 24 Ekim 2014, 20:48:08 »
Vay be beklediğimden de yüksek gelmiş. Neyse ya PS4 alacağız ya da bilgisayarı yenileyeceğiz :P Söylerken ben bile inanmadım ama cidden lazım yav :D Sponsor var mı :P

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1030
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 26 Ekim 2014, 11:59:12 »
Bu sistem gereksinimlerinin dogru olacagindan supheliyim miniimum hic inandirici degil 680 ne arkadas ya o kart zaten onerilende bile oynatir.ubisoft dog)ruladi mi bunu ?

Ustelik mobil kartlari desteklemedigini yazmis arkds bize laptop laZm

İ7-4700 hq ve gtx850m ile bu oyunu oynayamicaksam bu seri biter benim icin rogue ile final yaparim tek kurusda para vermem torrent indiririm
ins dogru degildir sayet ubisoft dogruladisa kb vasat bi oyun bizi beklior optime ozurlu bi oyun

*

Çevrimdışı Night Stalker

• *
  • 449
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Ekim 2014, 12:18:52 »
Bu sistem gereksinimlerinin dogru olacagindan supheliyim miniimum hic inandirici degil 680 ne arkadas ya o kart zaten onerilende bile oynatir.ubisoft dog)ruladi mi bunu ?

Ustelik mobil kartlari desteklemedigini yazmis arkds bize laptop laZm

İ7-4700 hq ve gtx850m ile bu oyunu oynayamicaksam bu seri biter benim icin rogue ile final yaparim tek kurusda para vermem torrent indiririm
ins dogru degildir sayet ubisoft dogruladisa kb vasat bi oyun bizi beklior optime ozurlu bi oyun

abi bence doğru adamlar 30.000 kişilik kalabalıklar olucak diyor daha düşüğü açmaz bunu zaten
Dağda Üç Beş Domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa Örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De Ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1674
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 26 Ekim 2014, 12:23:50 »
Bu sistem gereksinimleri doğrudur arkadaşlar, Ubi onayladı.
http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-pc-specs/

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı İbn Tahir Arrani

• *
  • 292
  • EDEMOLAY
    • MSN Messenger - edemolay@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : 26 Ekim 2014, 12:27:40 »
Bu ilkbahara doğru 2500-3000 TL civarı vererek kasa toplamayı düşünüyorum. Ama donanım konusunda gerçekten cahilim. O fiyata toplanabilecek bir kasa Unity'i rahatça oynamama imkan tanır mı sizce?

Spoiler: Göster

« Yanıtla #25 : 26 Ekim 2014, 12:50:21 »
2500 TL'lik masaüstü her türlü oynatır onu sen merak etme :) Hatta bize de oynatır :D
Berkay Şahinoğlu

Animus Projesi
Çevirmen

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 26 Ekim 2014, 13:45:23 »
verdiginiz link acilmadi ama bu özellikler kesinse pc yenilemek sart oldu
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 26 Ekim 2014, 15:07:17 »
Bunlar zaten takır takır hıphızlı oynadığı şartları içeriyor. Yani bence sizin bilgisayar kassa dahi oynatır. Oynatmazsa yeni bir sabit disk açıp içine sadece unity yi yükleyin bence oynar yani.

Asıl benim intel celeron pc oynatır mı onu sormak lazım. 4 gb ram takınca 6 gb rami olcak ama, ekran kartı vs yeterse oynatmaması için çok sebep yok gibi. Zira Ac 3 te de binlerce kişilik kalabalık vardı, hiç kasmıyordu. Bence bu unity kesinlikle çok fazla ram ister ama grafik normalse (ki en düşükte oynayacağım için) kassa bile ram sorunu halloldu mu umarım oynatır  ;D

Edit: Tüm oyunları sileceğim kesinleşti.
http://code.org/

« Yanıtla #28 : 26 Ekim 2014, 15:32:47 »
Zira Ac 3 te de binlerce kişilik kalabalık vardı, hiç kasmıyordu.

Tamam bütün şehirlerde toplam binlerce kişi vardır belki ama onların hepsini aynı anda göstertmiyordu oyun :) Sen ilerledikçe yeni insanları spawnlatıp uzaklaştıklarını siliyor motor ki bilgisayar çökmesin.

Ama şöyle içinizi rahatlatacak bir bilgi vereyim. Röportajlardan birinde şöyle bir açıklama yapıldı: "Bu kadar insanın tamamını ancak çatılardan görebilirsiniz. Fakat geliştirdiğimiz sistemde çatılara çıkıldıkça NPC'lerin sahip oldukları animasyonlar azaltılacak, siz aralarına girdikçe animasyon sayısı artacak. Böylece bilgisayar sistemleri çok zorlanmamış olacak."

Yani siz o (atıyorum) 500 kişiye bakarken, sistem onu 500 tane hareketli animasyon olarak değil 500 tane sabit nesne olarak görecek. Haliyle çok daha az güç harcayacak.
Berkay Şahinoğlu

Animus Projesi
Çevirmen

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 26 Ekim 2014, 15:39:17 »
yani bu gibi durumda 4 gb ramle oynarmi
64 bit sistemde
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..