John F Kennedy Suikasti Hakkında Konuşalım;

• 12 Yanıt
  • 4667 Gösterim
Ynt: John F Kennedy Suikasti Hakkında Konuşalım;
« Yanıtla #10 : 25 Haziran 2012, 14:06:50 »
Önceki videoda belli olmuyordu bunda çok belli oluyor :O

*

Çevrimdışı alkar1

• *
  • 161
  • Ölümünle yüzleş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 26 Haziran 2012, 16:06:44 »
Ben bunu yayınlamıştım 1947 tarhinden günümüze kadar bölümünde.Ama şunu söliyim Kennedy'den çok kötü kan fışkırıyordu. ??? .Ayrıca dikkatli ve detayları atlamayan bir kişisin seni tebrik ederim :)

Kennedy'den o kadar kan fışkırmasının sebebi ancak yakın bir yerden atış olabilir. Ben karısının katilin kim olduğunu gördüğünü zannediyorum çünkü arabadan kaçmaya çalıştı. Ayrıca bir insanın bir suikast girişimini bu kadar net çekmesinin sebebi bu suikasti önceden biliyor olmasıdır. Ateş edildiğinde kamera oynamadı bile yerinden.
İmza kurallarını okuyunuz.

*

Çevrimdışı Rorschach

• *
  • 258
  • Non omnia possumus omnes, nosce te ipsum
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 25 Temmuz 2012, 16:25:36 »
Oyunda Kennedy'i öldürenler Templarlar diye geçiyor. Assassin's Creed 2'nin glyphs lerini çözerken bu konuya da rastlamıştım. Çok ilginç gelmişti. Tapınakçılar Kennedy'i cennet parçasını ele geçirmek için öldürmüş (oyuna göre)

İlginç bir şey söyliyim size, belki biliyorsunuzdur... Tarihte  Kennedy'nin işlevlerine bakarsak, 1963 yılında cesur oğlan J.F. Kennedy, ülkesindeki Yahudi egemenliğine dur demek için bir yürütme kararı aldı ve bir yasa çıkardı (11110 yasası)... Kennedy, bu yasayla Amerika'daki Federal Reserve Sisteminin ve Yahudi egemenliğin önüne geçerek, bağımsız bir ekonomi yaratmaya çalıştı...

Sadece bu da değil, İsrail'in nükleer yatırımlarına, Ortadoğu projelerine ve Amerika'daki Yahudi lobilerine tamamen karşı çıktı... Hatta Kennedy ölmeden önce İsrail başbakanı aynı yıl "Başkan Kennedy bizim için bir tehdittir" açıklamasında bile bulunmuştu...

Kennedy, "ben tek siz hepiniz" tarzı bir kafayla hareket ediyordu... Peki bu gücü nereden alıyordu? Neden kendine çok güveniyordu???

Az önce dediğim gibi, Kennedy'nin ülkedeki Yahudi egemenliğini kırmak için çıkardığı yasanın ismi: 11110 yasası... (11110 executive order) İlk oyunu oynayanlar bilir, bu sayı APPLE manasına geliyor. APPLE OF EDEN...

Kennedy ve 11110(apple) bana çok ilginç geldi.

Oyuna göre Kennedy, Apple'yi yanında taşımıştı, ve suikast sırasında onun elinden alınmıştı.
Spoiler: Göster

CP1-CP2 diye bahsedilenler Cennet Parçası

Bu da oyuna göre Kennedy'e kurulan kopmlonun planı, resmi büyütün, Dallas yerleşimini daha iyi göreceksiniz...
Spoiler: Göster
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2012, 21:18:46 Gönderen: Rorschach »