AC Rogue 2 Video Daha!

• 7 Yanıt
  • 4090 Gösterim
*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AC Rogue 2 Video Daha!
« : 27 Ekim 2014, 21:16:27 »

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1170
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Ynt: AC Rogue 2 Video Daha!
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2014, 00:35:57 »
Sonunda hdleri gelmiş. Öyle bir güzel insansın ki.  :)
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2014, 00:37:06 »
Artık oyunların cıkmasına az bi zaman kaldı zaten bilgi sahibi olduk yeterince trailer dısında gameplay izlemicem :)

ama izleyenlere şöyle bi sorum var bu newyork ac3 teki gibi şehir yapısını andırıor dimi blackflagten sonra şehre hasret kaldık.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1170
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2014, 13:10:44 »
Rogue'i izleyebilirsin. Rogue konusunda özenli yaklaşıyorlar. Çıkan oyun içi videolarının hepsi aynı. Bırak mekan değişikliğini karakter bile göstermiyorlar adam akıllı. Unity'de kendimizi grafik konusunda göstereceğiz diye çok kaba etlerini yırttılar ama Rogue'nin dikkat ettiysen spoilerlik videosu yok. Bir tane spoiler var onu da kimseye söylemeyeceğim. Çünkü senaryo konusunda Rogue'dan daha ümitliyim. Unity, aşk temasını işlediği için sıradan bir senaryosu olacak bence. Birkaç sürpriz eklemek ile etkileyemeyecekler. Çünkü grafiğe önem verip senaryo işte baba ölür oğlan suikastçilere katılır. Sevdiği kadın tapınakçıdır. Böyle hikaye mi olur? İnanılmaz sıktı bu tarz şeyler. Rogue'nin teması daha farklı ve daha işlenilebilir. Hem de BF mekanikleri ile aynı olduğu için senaryoya daha çok özen gösterdiklerini düşünüyorum. AC 2 ile Brotherhood gibi yani.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2014, 16:30:44 »
Valla sana şunu deyim rogue unityden daha cok ilgi görecek bence zaten oyuncu kitleside unitye göre bir hayli fazla olur.Malum durumlar sistem yetersizliği vs.

Yapımcılar unityde ilk defa sakat bi işe kalkıştılar bana göre optimizasyon konusunda.Umarım başarılı olurlar. Yoksa o grafik kalitesinin optimizasyonu iyi olmassa vasat bir oyunla karşı karşıyayız.Çözünürlügü düşüreceksin bu kez o büyük paristen ne anlayacaksın.Bence bu kadar şaşaya gerek yoktu.Grafik iyi olur hikaye durgun olursa o atmosferi yaşamayız.O kalabalıktaki fps i düşünmek dahi istemiyorum e zaten her taraf insan kaynıcak 35-40 fps görmek için çatılara çıkacak millet.Halk arasında fps 30 un altına düşer garanti.30 fps nin altındaki oyundan ne anlarım ben

İ7-4700HQ işlemci GTX850M --- 8 GB ram ve 1 tb disk var (D diski) var ama hiç güvenmiyorum bu oyunu akıcı calıstırcagına.Kalabalıktaki fps kesin 20 civarı olur.Tek çare fxaa ortam aydınlatması falan hep off yapacaz o zamanda bi halta benzermi bilmem.Parça parça yüklenen parisi düşünmek dahi istemem.

*

Çevrimdışı connor65

• *
  • 118
  • Karanlık içinde Aydınlık için alışıyoruz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2014, 17:50:38 »
Abi fps e bu kadar kafa takmayın ben  crysis 2 oyununu 512 mbtlık ramde oynadım 10-15 fps arasındaydı ama çok zevk aldım yeni fpssi kafanıza takmayın oyun eğlendiriyor mu  eğlendirmiyormu ona bak.

Ve büyük ihtimal Unity eğlendirecek :) merak etmeyin

BF nin grafikleri zaten çok güzeldi. Rogue'u güzel ve muazzam bir oyun olacak (renkler.canlılık açısından).

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 28 Ekim 2014, 17:55:52 »
valla kardeş 10-15 fps iyi bir nefisin var güzel terbiye helal olsun cidden :D

Benim fps düşmesindeki korkum sesler ile görüntü uyuşmazlıgı oluşturuo fps kaybı oldugu zaman.

*

Çevrimdışı connor65

• *
  • 118
  • Karanlık içinde Aydınlık için alışıyoruz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Ekim 2014, 17:57:47 »
Ses konusuna gelecek olursak ben zaten crysisi sessiz oynadım ara sahneleri de geçmiştim ve oyundan hiç bir şey anlamamıştım :D

Ama korkma 30-40 fps arasında iyi bir verim alırsın