Assassin's Creed Rogue Modern Day Gameplay

• 16 Yanıt
  • 5823 Gösterim
*

Çevrimdışı Michael Scofield

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
    • Spatial Liberado
Ynt: Assassin's Creed Rogue Modern Day Gameplay
« Yanıtla #10 : 06 Kasım 2014, 21:12:27 »
Yeni bir video daha ekledim, artık Ubisoft bu videoyu kaldırasıya kadar ne kadar durursa.

*

Çevrimdışı EspanolAuditore

• Ruhumun alevi asla sönmeyecek !
  • *
  • 1601
  • Shieyueng
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 06 Kasım 2014, 22:05:47 »
Spoiler: Göster
Merak etmeyin bu kez hızlı davrandım ve videolardan resim almayı becerdim. Ubi videoları silmenin başındaysa ben de bu işin başındayım; hadi bakalım.

Wow, abi sen işi aşmışsın ya tebrik ettim ;) Bu arada videoyu sonunda izledim AC4 gibi umut verip sonradan bozmasalar iyi olurdu  :-\ 
Yani burda ufak çocuk bizsek şekeri gösterip vermemezlik yapmamalı. Bu etken dışında iyiymiş  :P

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 06 Kasım 2014, 22:58:32 »
güzel frontier geri dönmüş.Videolar spoiler içeriyor izlemenizi tavsiye etmem walkthrough falan.

achilles ile adewalenin sarılması bitirdi beni :D keşke edward da yaşasaydıda ekibin başında olsaydı valla düşünmek istemiyorum timi.
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2014, 23:07:18 Gönderen: xOmeRx »

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Kasım 2014, 01:26:47 »
her  sekilde connorun gelip harabe olarak gördügü yerlerin eski günlerini görücegiz yani.
Kenwayin olmamasi kötü oldu tabi ama..oglu var neticede:) tapinakcida olsa
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1170
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 07 Kasım 2014, 02:57:02 »
Gerçekten, Edward'ın olmaması beni de çok üzüyor. Ama bu oyunun Edward'ı, Liam olacak gibi geliyor bana. Kıyafet olarak da benziyor hem de sarışın gerçi kel ama olsun. ;D Eski oyunlardan karakterler görebilecek olmak, Achilles'in Connor'a anlattıklarını görebilmek hatta belki Robert Faulkner'in gençliğine şahit olmak denizlerde ölüm saçmak çok heyecanlandırıyor beni. Shay'in arkadaşları ile arasının bozulmasına da çok üzüldüm. Çünkü videoyu izleyince, Adewale ile Achilles'e olan abi gözü ile bakışı, arkadaşlarına olduğu bağlılık, birbirlerinin kaba etlerini kollayışları falan beni çok etkiledi. Shay'in arkadaşlarını öldüreceğini hiç zannetmiyorum; hadi ne olursun şaşırt beni Ubisoft. :(
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 07 Kasım 2014, 06:12:48 »
Gerçekten, Edward'ın olmaması beni de çok üzüyor. Ama bu oyunun Edward'ı, Liam olacak gibi geliyor bana. Kıyafet olarak da benziyor hem de sarışın gerçi kel ama olsun. ;D Eski oyunlardan karakterler görebilecek olmak, Achilles'in Connor'a anlattıklarını görebilmek hatta belki Robert Faulkner'in gençliğine şahit olmak denizlerde ölüm saçmak çok heyecanlandırıyor beni. Shay'in arkadaşları ile arasının bozulmasına da çok üzüldüm. Çünkü videoyu izleyince, Adewale ile Achilles'e olan abi gözü ile bakışı, arkadaşlarına olduğu bağlılık, birbirlerinin kaba etlerini kollayışları falan beni çok etkiledi. Shay'in arkadaşlarını öldüreceğini hiç zannetmiyorum; hadi ne olursun şaşırt beni Ubisoft. :(

Kaskal tam bir hafiyesin :D ;)

adewale ye karşı hiç güzel şeyler hissetmemeye başladım. Sanki millete yukardan bakıyor gibi özellikle shay e.

Ve kendi fikrimi söylemem gerekirse ben shay in duygularını törpülemek uğruna olsa da liam ı avlayacağını düşünüyorum. Ve tüm kardeşlerini.
http://code.org/

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 07 Kasım 2014, 14:42:09 »

edward karakter gelişimini tamamlıyor hayatının son yıllarına dogru gerçek bir assasin oluyor diye biliyorum.Öyle bi adamın yerini dolduramaz bence liam falan