Assassin's Creed Rogue - Tüm Hikaye Videoları Ve Videolardan Resimler

• 27 Yanıt
  • 7813 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1172
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Rogue - Tüm Hikaye Videoları
« Yanıtla #20 : 08 Kasım 2014, 19:24:28 »
Otso Berg..

“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Kasım 2014, 19:44:50 »
evet gençler bombayı bırakıp gidiyorum ;)
Spoiler: Göster

Arno ile Shay arasındaki bağlantı kuruldu oyunun sonuna doğru. Bugün youtube'da biri 5. dizinin sonuna kadar geldi. Oyun 7 dizi ama sonra videolar patladı. Herneyse bu olay izlediğim yere kadar yoktu. Shay 1776 yılında Paris'te oyunda. 2-3 sefer gösteriliyor ancak genetik hafızlarda sorun olduğundan sonuna kadar gidilemiyor. Sonuna gidilince olan ise Shay Arno'nun babasını öldüren kişi olduğu ortaya çıkıyor. Ancak tam nedenini bilemiyorum oynanış videosu düşmedi ama 2 foto var;

Vay be anlaşıldı şimdi,
Shay ölmüyor
o zaman..

oyunun sonunu izledim şimdi. Shay Arno'nun babasını adewale'nin kutusunu(ezio'nun shao jun'a verdiği kutu) almak için öldürmüş. Hatırlarsınız oyunun başında 3 boyutlu harita açan kutu. En son suikastçı liam geri almıştı. Arno'nun babasına göndermişler en son saklasınlar diye. Teslim ettikten hemen sonra shay işini halledip ayrılıyor oradan ve oyun orada btiyor. Shay'i unity'de görme ihtimalimiz kesin gibi birşey artık. Tahminen kutu ile ilgili yeni şeyler de olacaktır.

Shay i salla connor u görelim connor u. Bir şu grandmaster connor vs shay veya connor vs shay vs arno yu görelim arkadaş ya.
arkadaşlar shayi arno öldürmüyor oyunu bitirdim ondan biliyorum

Kim bitiriyor ya?
http://code.org/

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 08 Kasım 2014, 19:48:05 »
Otso Berg..

heralde bizim adamın akıl hocasıda benjamin franklin olur :D Ezionun da vincisi gibi

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1172
    • Profili Görüntüle
Abenaki Kızılderilisi

“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 899
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 08 Kasım 2014, 20:19:07 »
evet gençler bombayı bırakıp gidiyorum ;)

Arno ile Shay arasındaki bağlantı kuruldu oyunun sonuna doğru. Bugün youtube'da biri 5. dizinin sonuna kadar geldi. Oyun 7 dizi ama sonra videolar patladı. Herneyse bu olay izlediğim yere kadar yoktu. Shay 1776 yılında Paris'te oyunda. 2-3 sefer gösteriliyor ancak genetik hafızlarda sorun olduğundan sonuna kadar gidilemiyor. Sonuna gidilince olan ise Shay Arno'nun babasını öldüren kişi olduğu ortaya çıkıyor. Ancak tam nedenini bilemiyorum oynanış videosu düşmedi ama 2 foto var;

Vay be anlaşıldı şimdi,
Shay ölmüyor
o zaman..

oyunun sonunu izledim şimdi. Shay Arno'nun babasını adewale'nin kutusunu(ezio'nun shao jun'a verdiği kutu) almak için öldürmüş. Hatırlarsınız oyunun başında 3 boyutlu harita açan kutu. En son suikastçı liam geri almıştı. Arno'nun babasına göndermişler en son saklasınlar diye. Teslim ettikten hemen sonra shay işini halledip ayrılıyor oradan ve oyun orada btiyor. Shay'i unity'de görme ihtimalimiz kesin gibi birşey artık. Tahminen kutu ile ilgili yeni şeyler de olacaktır.

Shay i salla connor u görelim connor u. Bir şu grandmaster connor vs shay veya connor vs shay vs arno yu görelim arkadaş ya.
arkadaşlar shayi arno öldürmüyor oyunu bitirdim ondan biliyorum

Ağır spoiler
shay arno nun babasını öldürüyor çünkü ezionun Shao Juna verdiği kutu arnonun babasına sonra arno nun babası Amerikalı suilastçılar ve connorun seni öldürecek diyor ve bitiyor
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2014, 20:22:51 Gönderen: rikialiumi »

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1172
    • Profili Görüntüle
Ubisoft, Kızılderililere olan saygısını bu şekilde gösteriyor.

Bir kez daha saygı duydum. :'(

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
    • Profili Görüntüle
Bu tapınakçılar ne cıvık adamlar ya...

özellikle de gist.

Edit: James Cook ta var.
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2014, 08:01:50 Gönderen: Altheir33 »

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
    • Profili Görüntüle
Haytham kenway ve Adewale nin konuşması(edward kenway hakkında)

A - Adewale, H - Haytham

A - Babanla birlikte çalıştım haytham. Ne hale geldiğini görseydi senden utanırdı!
H - Gerçekten mi? Babamın utanabildiğinin farkında değildim.
A - Baban hakkında böyle konuşma velet! Eğer sen böyle güçlü bir adam olabilmişsen bu onun sayesindedir. Tanrı onu kutsasın.
H - Kutsasın yada lanet etsin. Ben kendi sayemde buralara geldim.

Daha sonra, adewale ölürken...

H - Zamanın doldu gibi görünüyor, ihtiyar?
A - Bu ihtiyar seni kendisinden önce mezara koyacak haytham!
H - Genç olanı denedi ve başaramadı...     

Adewale ve Shay arasında geçen adewale nin son sözleri

A - Adewale, S - Shay

S - Affet beni, adewale.
A - (Aşağılayıcı gülüş) Af dilenmeye nasıl cüret edersin çocuk? Senin gibi hainlerin canı cehenneme
S - Eğer oraya gidersem gururla, doğruyu yaptığımı bilerek gideceğim.
A - Fark etmez... Achilles sahip olması gerekene zaten sahip...
S - Gerekirse onu koruyan herkesi son adamına kadar öldüreceğim. (Bağırarak)Başarılı olmasına izin veremem!
A - Sen... Bir canavar... Olmuşsun, shay...
S - (Rahatsız Olarak) Belki de!

Finalden çıkan sonuç

Charles Dorian(arno nun babası) - Connor ve onun assassinleri... Amerikan devrimi, sizin amacınıza ulaşmanıza engel olacak...

Shay - Öyleyse belki de biz de kendi devrimimizi başlatırız...

Yani, fransız devrimi tapınakçıların amerikan devrimine karşı bir misillemesi olduğu sonucu çıkıyor.
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2014, 10:06:42 Gönderen: Altheir33 »