Assassin's Creed Rogue'nin İlk 30 Dakikası [Spoiler]

• 3 Yanıt
  • 2994 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz Rogue'nin walkthrough videoları sızdı. Ben de ilk yarım saatlik olanını çevirdim. Eğer istenilirse devamını da yapmaya çalışırım. Spoiler uyarısı yapmıştım tekrardan yapmış olayım. Ayrıca İbn Tahir Arrani'ye yardımları için teşekkür ederim. İyi seyirler :) (Altyazıyı aktif etmeyi unutmayın.)
Spoiler: Göster

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Rogue'nin İlk 30 Dakikası [Spoiler]
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2014, 12:43:17 »
Ben çoğunu kelimelere baka baka anladım ama teşekkürler. Yaparsan sevinirim yardımcı olabileceğim bir cümle varsa da haber verebilirsin ;)

Bu arada unity nin videoları da sızdı.
http://code.org/

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2014, 12:49:10 »
Ben çoğunu kelimelere baka baka anladım ama teşekkürler. Yaparsan sevinirim yardımcı olabileceğim bir cümle varsa da haber verebilirsin ;)

Bu arada unity nin videoları da sızdı.
Rogue'den başlamam sebebim Said Sürücü ve ekibinin Unity yamasını yapacak olması. Rogue'yi de ilk öncelikleri Unity olduğu için bekleteceklerini söylemişlerdi. Ve de Rogue'nin önceki oyunlarla çok büyük bağlantıları bulunduğu için seçtim. Devamı için de çalışacağım, fakat bu hafta sınav haftası var. O yüzden biraz beklemek zorundayım :)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2014, 13:18:40 »
aslinda bircok oyunun cevabi bu oyunda benim bunu oynayasim var::) ancak her iki sekilde pc nin özelliklerini revize etmeliyim
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..