Base 5 Production [GÜNCELLENECEKTİR]

• 15 Yanıt
  • 6831 Gösterim
Base 5 Production [GÜNCELLENECEKTİR]
« : 16 Kasım 2014, 15:26:51 »
YOUTUBE KANALIMA ABONE OLUR MUSUNUZ

Selam arkadaşlar, bazılarınız müzikle uğraştığımı biliyorsunuzdur. Şu zamana kadar birçok çalışma yaptım ama ortada müzik denebilecek pek birşey yoktu. Daha önce yaptığım şeyleri Sound Cloud'a yüklüyordum. Artık Youtube'a yükleyip düzenli olarak burda paylaşmaya karar verdim. Umarım beğenirsiniz.
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..
Spoiler: Epic Motivational Hip-Hop Beat • Göster
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mdm7iBZ40Ck[/youtube][/center]

Spoiler: Emotional Hopefull Hip-Hop Beat • Göster
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=My8gWY1fQCg&feature=youtu.be[/youtube][/center]

Spoiler: Motivational Cinematic Rap Beat • Göster
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XjRvd1K_ME4[/youtube][/center]

Spoiler: Dark Underground Beat • Göster
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e1HV1CBoWd8&feature=youtu.be[/youtube][/center]
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2014, 23:48:53 Gönderen: Ezio the Merciless »

Ynt: Base 5 Production [GÜNCELLENECEKTİR]
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2014, 21:27:12 »
Spoiler: Sad Emotional Beat • Göster
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dwydFvU4UHU[/youtube][/center]

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2014, 10:13:45 »
Müzikleri nasıl yapıyorsun?
http://code.org/

Spoiler: Göster

« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2014, 12:22:31 »
Müzikleri nasıl yapıyorsun?
Fl Studio ile.

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2014, 11:16:12 »
Hiçbir şey yazmıyordum -hikayem dışında- foruma aslında ne zamandır ama beni yazmak zorunda bıraktın resmen.

Öncelikle devam ediyor olmana çok sevindim. Genelde insanımızın en büyük yanlışı bu bence; istikrar sağlayamamak. Sen başarıyorsun, tebrik ediyorum ve devamını diliyorum.

Konuya gelince, ilk yaptıklarını hatırlıyorum dehşet bir ilerleme var. Çok daha iyi durumdasın. İki tavsiyem olacak, *drum kitleri daha iyi seçebilirsin (hatta internetten araştırıp bulabilirsin çok güzel drum kit paketleri var)
*tekdüzelikten biraz daha çıkmalısın, bestelerine inişler çıkışlar farklı enstrümanlar ekle çıkar, daha akıcı olacaktır.

Bir de ne tür müzikler dinlediğini öğrenebilir miyim? Ona göre de bir tavsiyem olacak.

Xperia Z & Tapatalk

« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2014, 12:49:44 »
5. Üsse Hoş Geldiniz...

« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2014, 13:01:00 »
Hiçbir şey yazmıyordum -hikayem dışında- foruma aslında ne zamandır ama beni yazmak zorunda bıraktın resmen.

Öncelikle devam ediyor olmana çok sevindim. Genelde insanımızın en büyük yanlışı bu bence; istikrar sağlayamamak. Sen başarıyorsun, tebrik ediyorum ve devamını diliyorum.

Konuya gelince, ilk yaptıklarını hatırlıyorum dehşet bir ilerleme var. Çok daha iyi durumdasın. İki tavsiyem olacak, *drum kitleri daha iyi seçebilirsin (hatta internetten araştırıp bulabilirsin çok güzel drum kit paketleri var)
*tekdüzelikten biraz daha çıkmalısın, bestelerine inişler çıkışlar farklı enstrümanlar ekle çıkar, daha akıcı olacaktır.

Bir de ne tür müzikler dinlediğini öğrenebilir miyim? Ona göre de bir tavsiyem olacak.

Xperia Z & Tapatalk
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.
Genellikle Rap dinliyorum. Yabancı, Türk, West, East farketmiyor.  Evet, genellikle bu eleştiriyi duyuyorum,
Bu müzikte biraz kurtulmak istedim ama sonradan farkettim ki bi enstrüman değil, iki enstrüman tek düze olarak ilerliyor, fazla bi' fark yoktu, mümkün olduğunca kurtulmaya çalışıyorum. Önceden sadece programın kendi drum Kitlerini kullanıyordum, yeni akıl ettim değişik drum kitler kullanmayı. Şuan sadece iki tane buldum, biraz daha araştırıcam. Tavsiyen için sağol. :)

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2014, 13:16:25 »

Xperia Z & Tapatalk
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.
Genellikle Rap dinliyorum. Yabancı, Türk, West, East farketmiyor.  Evet, genellikle bu eleştiriyi duyuyorum,
Bu müzikte biraz kurtulmak istedim ama sonradan farkettim ki bi enstrüman değil, iki enstrüman tek düze olarak ilerliyor, fazla bi' fark yoktu, mümkün olduğunca kurtulmaya çalışıyorum. Önceden sadece programın kendi drum Kitlerini kullanıyordum, yeni akıl ettim değişik drum kitler kullanmayı. Şuan sadece iki tane buldum, biraz daha araştırıcam. Tavsiyen için sağol. :)

Genelde rap dinlediğin için oluyor işte bu sıkıntı. Ben de ilk başta aynı sıkıntıları yaşadım. Sonra dedim ki müzik sadece rapten ibaret değil, ufkumu genişletmeliyim. Ünlü, ünsüz, caz, pop, rock, rap, blues, arabesk hiç fark etmez yani. Güzel olanı dinle, insanların neler yaptıklarını enstrümanları nasıl bir araya getirdiklerini, geçişleri, duruşları, senkronları fark et. Ondan sonra çok daha iyi yapacaksın eminim. Birkaç tane de isim vereyim belki hoşuna gider, ama dediğim gibi biraz tarzının dışında dinle. Yine rap/hip-hop yap ama dinleyici olarak çok geniş bir arşivin olmalı ki kulağın gelişsin.

*smokey joe and the kid
*luisa sobral
*dido
*capital cities
*thao
*the pierces
*angus & julia stone
*the fratellis
*poets of the fall
*snowpatrol
*zaz
*emilie simon

« Yanıtla #8 : 07 Aralık 2014, 15:41:03 »
Spoiler: No Mercy • Göster
[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5ylXwAroF3g[/youtube][/center]

Defalarca rapor atmama rağmen üstteki mesajımı silmeyen forum yönetim ve moderasyonuna saygılar. İlginizden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

*

Çevrimdışı Beren

• *
  • 10
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 09 Aralık 2014, 18:10:32 »
Gerçekten iyisin. Müzikle biraz uğraşmışlığım var ama daha çok klasik müzik, Rap'ten pek anladığımı söyleyemem. Ancak kendini geliştirirsen mükemmel olur, cidden başarılı buldum. Kolay gelsin, gelişmelerinin devamını bekliyorum, kolay gelsin.