Assassin's Creed II'nin Yerini Tuttumu ?

• 1 Yanıt
  • 1090 Gösterim
Assassin's Creed II'nin Yerini Tuttumu ?
« : 05 Aralık 2014, 18:40:53 »
Arkadaşlar bence Assassin's Creed'in yerini tutamadı çünkü Ac: II de oradan oraya koştura koştura farklı şehirler görüyorduk Floransa'daki tam atlanmalık çatılar :D  Venedik'teki kayıklar ayırca Monteriggioni ye gidip şehri düzenlemek bir ayrı zevkdi! Forli savaşı benzeri her türlü olay oyunda bir heyecan yaratıyordu Brotherhood'da ise Roma'nın kırık taşlarıyla kala kalmış durumdayız oyunun sonunda Viyana'ya gidiyoruz o kadar oda savaşdayız zaten Leonardo görevleri olmasa farklı şehir göremeyeceğiz doğrusu bilemiyorum Ubisoft bence Brotherhood'la ilerleme değil gerileme kaydetmiş...

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1012
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed II'nin Yerini Tuttumu ?
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2014, 00:37:36 »
şehirsel olarak baktıgında evet ac2 daha iyi brotherhooda göre.

Ancak Ezio Auditore ve Cesare nin savaş atmosferi oyuna çok iyi yansıtıldı.Bana göre Brotherhoodla oyun zirveyi yakaladı.

Revelationda güzel olsada hikaye olarak çok saçmaladılar şehzadenin tapınakcı olması falan geç hocam bu işleri saçmalama.

Ac3 bana göre mükemmel bir oyundu.Hikayesi atmosferi müthişti gerçekten.Ama nedense çogu kişi Connor'u bir türlü sevemedi.Bende kısmen işte :)

Blackflagle tam bir korsanlık yaptık.Ama aksiyonu biz yaptık zaten yaptıgımız ana görevlerde yan görevde yaptıgımız görevleri yapmamızı istiyordu bu nedenle sıkıcıydı.

Rogue ile bu açık kapanacak bundan eminim.Ac 3 teki bilinmeyenler açıga çıkacak.

Unity i oynuyoruz bakalım