Assassin's Creed Unity Dead Kings Teklifi Hakkında Detaylar

  • 0 Yanıt
  • 3581 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

  • Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta


Bildiğiniz gibi Ubisoft, Assassin's Creed Unity'nin hatalarla dolu çıkışını telafi etmek için Dead Kings DLC'sini oyuna sahip olan herkese bedava olarak dağıtacağını ve oyunun Season Pass veya Gold Edition sürümüne sahip olanların, Dead Kings'e ek olarak seçecekleri bir Ubisoft oyununa sahip olacaklarını açıklamıştı. Bu teklif hakkında birçok soru vardı ve Ubisoft merak edilen cevapları nihayet verdi.


Soru: Dead Kings DLC'sine ücretsiz sahip olabilecek miyim?
Cevap: Evet. Assassin's Creed Unity'yi PC, PS4, Xbox One üzerinden satın alan herkes Dead Kings'e bedava sahip olabilecek.

Soru: Dead Kings'e nasıl sahip olacağım?
Cevap:
Playstation 4: DLC kullanılabilir olduğunda PlayStation Store'da eklenti olarak listelenecek. Ayrıca oyun içinden de DLC'yi indirmek için bir link bulabilirsiniz.
Xbox One: DLC kullanılabilir olduğunda Xbox One Marketplace'de eklenti olarak listelenecek. Ayrıca oyun içinden de DLC'yi indirmek için bir link bulabilirsiniz.
PC: DLC kullanılabilir olduğunda, oyunu satın aldığınız platforma göre Uplay'de veya Steam'de eklenti olarak listelenecek. Ayrıca oyun içinden de DLC'yi indirmek için bir link bulabilirsiniz.

Soru: Bedava bir Ubisoft oyunu satın alabilecek miyim?
Cevap: Assassin's Creed Unity Season Pass veya Gold Edition (Season Pass sürümünü içerir) sahibiyseniz, Ubisoft başlıkları** listesinden seçtiğiniz bir oyuna para ödemeden sahip olabileceksiniz.
Bir oyuna para ödemeden sahip olabilmek için Season Pass sürümünü aktifleştirmeniz gerekir. Eğer 25 Aralık'a kadar Season Pass'ı aktif etmezseniz oyuna ulaşmanızda gecikme olabilir.
**Ubisoft Başlıkları: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin's Creed Black Flag, Rayman Legends, Just Dance 2015.
Gelecek haftadan itibaren, özel bir internet sitesi üzerinden teklif edilen oyunlardan birini seçebilme imkanına sahip olacaksınız. Seçeceğiniz ücretsiz oyunu 15 Mart 2015'e kadar aktif etmelisiniz.

Soru: Bu internet sitesine nasıl erişeceğim?
Cevap: Tüm platformlarda Assassin's Creed Unity Season Pass'ı aktif ettiğiniz Uplay hesabına girerek bu işlemi yapabilirsiniz. PS4 ve Xbox One kullanıcıları, alternatif olarak PSN ve Xbox Live hesaplarıyla da giriş yapabilirler. Ücretsiz oyununuza nasıl sahip olacağınız hakkında daha detaylı açıklama kısa süre sonra hazırlanacaktır.

Soru: Season Pass satışı devam ediyor mu?
Cevap: Hayır, Season Pass satışları şu an devam etmiyor.

Soru: Assassin's Creed Chronicles: China'nın durumu nedir? Bağımsız bir oyun olarak mı satılacak?
Cevap: Season Pass sahipleri AC Chronicles China'yı, kullanılabilir olduğunda indirme imkanını bulacak. Diğer alıcılar için sunabileceğimiz seçenekler üzerinde hala düşünüyoruz.

« Son Düzenleme: 12 Aralık 2014, 23:58:17 Gönderen: -Ezio Auditore- »

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.