Assassin Creed Unity hakkında bi bakar mısınız ?

• 4 Yanıt
  • 2015 Gösterim
Assassin Creed Unity hakkında bi bakar mısınız ?
« : 13 Aralık 2014, 19:25:18 »
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben Ac unity de yan görevleri çok boşladım hep ana görevleri yapıyorum ilerde bi sıkıntı çıkarmı birde yan görevlerin extra bana kazancı ne olur yardım edermisiniz ?

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin Creed Unity hakkında bi bakar mısınız ?
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2014, 20:04:25 »
Tahminimce skill upgradelerini daha çabuk yaparsın yan görevleri yaparsan. Ve çok zevkli görevler var.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2014, 22:09:53 »
Tahminimce skill upgradelerini daha çabuk yaparsın yan görevleri yaparsan. Ve çok zevkli görevler var.

Ya benim map yan görevlerle doldu taştı yan görevleri yapsam 1 ayımı alır sadjsadas :D

*

Çevrimdışı karaadalet

• *
  • 4
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2014, 15:03:00 »
beyler bu oyun başlarken ilk helix tanıtım ekranından sonra bölüm seçme yeri vardı ya ordan ilk bölümü seçebiliyorduk dğierleri kilitliydi o bölümleri seçebiliyormuyuz ? ya da nasıl geri dönüp seçiyoruz ???

« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2014, 20:25:43 »
Oyunu %100 biterebilirsin ve para kazanırsın.