Assassin Creed Unity Co-op yardım .

• 3 Yanıt
  • 2784 Gösterim
Assassin Creed Unity Co-op yardım .
« : 14 Aralık 2014, 22:37:52 »
Arkadaşlar Assassin Creed Unity Orjinal alıcam Co-op oynamak gerçekten güzel mi ayrıca kaç çeşit co-op görevi var oyun bitince co-op damı bitiyor yoksa istediğin kadar co-op oynayabiliyormusun ?

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin Creed Unity Co-op yardım .
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2014, 10:53:48 »
valla ben coop görevlerini hep tek başıma yapmaı tercih ederim daha stratejik ve daha zevkli.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2014, 16:41:52 »
Co-op görevlerinde bazen üç bazen dört kişiye suikast yapmanı istiyor. Eğer tek başına oynarsan tüm planını sen yapıp tüm suikastları sen yaparsın. Ama dört kişi olduğunda görevde onlar hızlıca görevi bitirebilirler sana da pek bir şey kalmaz. Yeni bir görev açıldı iki üç gün önce Tournament diye onda mesela dört ana karaktere suikast yapmanı istiyor. Gerçekten modellemesi çok iyi olan karakterler var. Ve içlerinden biri de Thomas Alexandre Dumas. Adamı görebilmek için on ayrı video izledim. Adamlar trolleyip oyununun içine edebilirler. Ama tabi tanıdığın arkadaşlarınla, strateji kurup oynarsan da çok zevk alırsın. Sen bilirsin.

Edit: kendi hikayesi olan 11 tane Co-op görevi var.

The Infernal Machine
The Tournament
The Food Chain
Jacobin Raid
Heads Will Roll
Danton's Sacrifice
Political Persecution
Les Enrages
Moving Mirabeau
Women's March
The Austrian Conspiracy

Bunlar dışında It Belongs In A Museum tarzında ufak co op görevleri de var ama oyunun hikayesine bağlı karakter göremezsin pek.

Co op görevler dışında kırk tane kısa paris hikayesi var. Paris Stories diye geçiyor oyunda.
Heist görevleri var.
Murder Mysteris'ler var. Cinayetleri çözüyorsun. On tane falan vardı sanırım.

Oyun bitince bitiyor mu yoksa devamlı oynanıyor mu bilmiyorum ama oynanıyordur yoksa co op yapmalarının bir manası yok. Oyuncular her co op oynamak istediğinde oyuna new game'den mi başlayacaklar. Sanmıyorum.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 16:54:44 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı DieHARD34

• *
  • 35
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2014, 21:37:35 »
Arkadaşlar Assassin Creed Unity Orjinal alıcam Co-op oynamak gerçekten güzel mi ayrıca kaç çeşit co-op görevi var oyun bitince co-op damı bitiyor yoksa istediğin kadar co-op oynayabiliyormusun ?
coop oynamak yabancılarla güzel olmuyor.çünkü kafalarına göre dağılıyorlar.
sağ tuşa basıp işaretleme seçenekleri var oyunda ama yinede yabancılar bunu anlamıyor...
ts üzerinden arkadaşınla anlaşarak oynamak harika bişey.
2 çeşit coop görevi var bi tanesi normal görevler bir de heist...
toplamda 20 ye yakın coop görevi var.
oyun bitince de coop oynayabilirsin.ayrıca kendi haritana arkadaşlar çağırıp toplanabiliyorsunuz.
toplanınca normal hikaye görevlerini haritadan siliyor oyun sadece coop görevleri kalıyor.bide satıcılar...
orjinal alıcam demişsin elimde fazladan bi tane daha oyun var ekran kartının hediyesi bu.
bende zaten vardı.bu yüzden satmayı düşünüyorum.oldukça ucuza satıcam.ödemeyi istediğin şekilde yapabilirsin ilgilenirsen...

steam:X3pos