Assassin's Creed Unity İçin 1.04 Yaması Geldi

• 25 Yanıt
  • 8432 Gösterim
*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Unity İçin 1.04 Yaması Geldi
« Yanıtla #20 : 23 Aralık 2014, 08:49:24 »
kesinlikle mentor ezio

fps dususleri buyuk aranda azaldi hatta cozunurlugu bile 1600 e cikardim ama bszi yerlerde hala devam edior

bende takilmalar 1898 paris gorevlerinde oluodu daha cok

onemli bi bug alan silah satin alma bugu giderildi artik silah satin alinca envantere giriyor.

*

Çevrimdışı orkun224

• *
  • 986
  • We Will Not Fall
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Aralık 2014, 15:00:40 »
Yama Berbat.FPS düştü bende ve oyundan atmalar düzelmemiş.

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 24 Aralık 2014, 21:09:34 »
abi indirmiştim tam yükleyecektim yorumlarınızı gördüm direkten döndüm....

inanırmısın bokunu çıkardılar.bunlar oyun moyun yapmasın daha rezil ettiler güzelimm seriyi.Blackflag mekanikleri gayetde güzeldi.Sadece dövüş ve tırmanma hareketleri unitydeki gibi olsa yeterliydi.Çömelmeyide ekle güzel bi hikayede ekle al sana fıstık gibi oyun.

rahman kardeşim tek çare oyunu kaldır yeniden kur 1.03 ü de yükle.sana attıgım yedeği kur tekrardan başla :D başka çare yok
Ben küfür ettiğiimde IP Ban yemiştim D:D:D:

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 25 Aralık 2014, 13:26:05 »
valla böyle bir oyuna küfretmekte herkes haklı kardeşim insanda sabır denen birşey var.Bu ubisoftun bu politikayı terketmesi gerekiyor.1-2 ay daha geç çıkar.Sorunları test et düzelt pathce gerek kalmadan yayınla işte oyununu batmazsın.

« Yanıtla #24 : 03 Ocak 2015, 03:44:00 »
Ani FPS düşüşleri merkezi korkuttuğu gibi benide korkuttu.ne soylendigi gibi düşüş var fpsde nede dikkatimi çeken bir bug.korsan+yamasiz full hd HIGH ultra 40-60 civarinda çok sukur.tek dikkatimi çeken ışınlanma sırasındaki 12sn  suren beklemeleri.oda grafiklerde kaynaklı map yuklemelerindeki gecikmelerden olsa gerek.ucu bucağı görünmeyen bir şehir neticede.SSD olsa epey farkedebilir.

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1596
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : 03 Ocak 2015, 06:29:06 »
Ani FPS düşüşleri merkezi korkuttuğu gibi benide korkuttu.ne soylendigi gibi düşüş var fpsde nede dikkatimi çeken bir bug.korsan+yamasiz full hd HIGH ultra 40-60 civarinda çok sukur.tek dikkatimi çeken ışınlanma sırasındaki 12sn  suren beklemeleri.oda grafiklerde kaynaklı map yuklemelerindeki gecikmelerden olsa gerek.ucu bucağı görünmeyen bir şehir neticede.SSD olsa epey farkedebilir.
Dostum sistemini öğrenebilir miyim? PC almayı düşünüyorum belki senin sistemini ya da seninkine yakını toplarım. Unity'i yamasız Ultra'da 40-60 oynatsa 2-3 sene rahatım demektir o PC'de.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.