Assassin's Creed Revelations İstanbulun bölgeleri (Resimli)

• 22 Yanıt
  • 13439 Gösterim
*

Çevrimdışı Laendros

• *
  • 295
  • -Lycurgus Yasaları- (Troll virüsü kaptı)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Revelations İstanbulun bölgeleri (Resimli)
« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2011, 02:58:42 »
Topkapı'ya iki gün kadar önce gittim.Her yeri gezdim , düşündüm acaba burayı yapıcaklarmı diye çünkü oynanış videosunun sonunda Aya Sofya'nın bitiminde hemen surlar başlıyormuş gibi gözüküyordu Topkapı'ya dair herhangi bir şey göremedim.

*

Çevrimdışı Magnificent

• *
  • 456
  • جمهورية تركيا
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Haziran 2011, 03:01:28 »
İmperial diye bir bölgeden söz ediliyor ve ben şu ana kadar açıklayıcı bir anlatım görmedim bu bölgeyle ilgili.Eğer bu konuda bilgisi olan varsa anlatırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Meşhur Ayasofya Camii'mız bu bölgede kalıyor. Yüksek binalar, görkemli camiilerin bulunduğu ve zengin halkın yaşadığı bir bölge olacak.

Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi

Saltanat didükleri bir cihan gavgasıdır
Olmaya baht u saadet dünyada vahdet gibi

Muhibbi

*

Çevrimdışı Laendros

• *
  • 295
  • -Lycurgus Yasaları- (Troll virüsü kaptı)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Haziran 2011, 03:02:57 »
@ Magnificent
Teşekkür ederim (resimde eklemen hoş olmuş)  ;D

*

Çevrimdışı dushatar

• *
  • 323
  • Her an herşey olabilir!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Haziran 2011, 03:04:54 »
Topkapı'ya iki gün kadar önce gittim.Her yeri gezdim , düşündüm acaba burayı yapıcaklarmı diye çünkü oynanış videosunun sonunda Aya Sofya'nın bitiminde hemen surlar başlıyormuş gibi gözüküyordu Topkapı'ya dair herhangi bir şey göremedim.
olacaktır mutlaka olmazsa eksiklik olur

*

Çevrimdışı gougluinn

• *
  • 9
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 11 Haziran 2011, 13:43:08 »
şu oyunun en güzel yanı tarih özürlü insanlarımıza az da olsa tarihi öğretecek. Ha ama anlamak istemeyen gene "işte elin gavurları bizi şöyle göstermişler böyle yapmışlar vsvs...." diyecek milliyetçilikten dem vuracak. Örneğin oyun içi videosunu izliyoruz ilk defa, arkadaş geldi gördü işte ezio öldürüyor yeniçerileri söylediği laf "ee bu bizim yeniçerileri öldürüyor, al işte... zaten bu adamlar hiç iyi yapmazlar ki bizi....." bu adam hayatında oynamamış bu oyunu verdiği ilk tepki bu. İşte bu ülkede bir prototip'tir bu arkadaş. Bunun gibi milyonlar var daha... Bunları nasıl eğiticez hiç bilemiyorum.

*

Çevrimdışı The Turk

• *
  • 82
  • Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 12 Haziran 2011, 04:29:17 »
şu oyunun en güzel yanı tarih özürlü insanlarımıza az da olsa tarihi öğretecek. Ha ama anlamak istemeyen gene "işte elin gavurları bizi şöyle göstermişler böyle yapmışlar vsvs...." diyecek milliyetçilikten dem vuracak. Örneğin oyun içi videosunu izliyoruz ilk defa, arkadaş geldi gördü işte ezio öldürüyor yeniçerileri söylediği laf "ee bu bizim yeniçerileri öldürüyor, al işte... zaten bu adamlar hiç iyi yapmazlar ki bizi....." bu adam hayatında oynamamış bu oyunu verdiği ilk tepki bu. İşte bu ülkede bir prototip'tir bu arkadaş. Bunun gibi milyonlar var daha... Bunları nasıl eğiticez hiç bilemiyorum.

Gerçekten aynısı birebir bende yaşadım, birgün anlayacaklar değerini böyle şeylerin ama iş işten geçmiş olacak gibime geliyor koskoca ubisoft İstanbulu en ince ayrıntısına kadar tasvir ediyor tüm Osmanlı atmosferini, tarihini oyuna yansıtıyor bunu takdir edip adamlara teşekkür etmek yerine oyunda öldürülen 3 5 sembolik yeniçerinin avukatlığını yapıyorsun.. ana karakterin Kanuni Sultan Süleyman'ı koruduğunu destek çıktığını görmeyip sonrada anlamsız milliyetçilik triplerine giriyorsun.. Bu oyunun bu versiyonunun değerini özellikle Türklerin daha iyi bilmesi gerekir, bununla alakalı olarak oyunu orjinal almaya teşvik eden site yöneticilerini buradan bir kere daha tebrik ediyorum..
'We are all books containing thousands of pages and within each of them lies an IRREPARABLE truth!' Subject 16

*

Çevrimdışı Assassino

• *
  • 80
  • Vittoria Agli Di Assassini
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Haziran 2011, 13:05:17 »

Gerçekten aynısı birebir bende yaşadım, birgün anlayacaklar değerini böyle şeylerin ama iş işten geçmiş olacak gibime geliyor koskoca ubisoft İstanbulu en ince ayrıntısına kadar tasvir ediyor tüm Osmanlı atmosferini, tarihini oyuna yansıtıyor bunu takdir edip adamlara teşekkür etmek yerine oyunda öldürülen 3 5 sembolik yeniçerinin avukatlığını yapıyorsun.. ana karakterin Kanuni Sultan Süleyman'ı koruduğunu destek çıktığını görmeyip sonrada anlamsız milliyetçilik triplerine giriyorsun.. Bu oyunun bu versiyonunun değerini özellikle Türklerin daha iyi bilmesi gerekir, bununla alakalı olarak oyunu orjinal almaya teşvik eden site yöneticilerini buradan bir kere daha tebrik ediyorum..
Katılıyorum.Bizim ülkemizi bizden daha iyi anlatanlar var arkadaşlar.

*

Çevrimdışı parola13

• *
  • 41
  • Biz sizi buluruz...
    • MSN Messenger - trap.c@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 28 Haziran 2011, 20:50:44 »
4. resim böyle harem bahçesi gibi biyere benziyor sanki :D ..... güzel olucak güzel..

*

Çevrimdışı Watton

• *
  • 1807
  • ☾★
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 30 Haziran 2011, 20:00:45 »
Şunu belirteyim istanbul romadan birazcık daha küçük at kullanılmayacak bunun nedeni hook bladei öne çıkarmak

*

Çevrimdışı serdarts

• *
  • 13
  • Who I'm
    • MSN Messenger - serdar_melih_96@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 15 Eylül 2011, 17:46:25 »
ana görevleri bitirdikten sonra fazlasıyla yan gorev olcakmış o yüzden pek sıkılıcağımızı düşünmüyorum ama hookblade ile dahamı zevkli olur iste onu bilmiyorum
Gerçek kanda yazılıdır -Ezio Auditore da Firenze