Bölgesel Problemler

• 6 Yanıt
  • 3515 Gösterim
*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Bölgesel Problemler
« : 22 Ocak 2015, 15:41:28 »
Size çok acil bir sorum olacak. Ben PS4'ü Hong Kong'tan aldım ve şu problemlerle karşılaştım;
1-Menüdeyken ve bazı oyunlarda (sebebi Japon Kültürü) X çıkış ve O giriş,
2-İçinden üç dijital kod çıktı bölgeler uyuşmuyor hatası veriyor (Benimki TR hesabı), kodlardan birini kullandığım ve yeni açtığım Çin hesabında, sadece o hesapta kullanılıyor, kendi hesabıma dönünce kilit işareti oluyor. Diğer kodları nasıl kullanabilirim? Şimdiden çok teşekkürler...

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Bölgesel Problemler
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2015, 17:30:06 »
Size çok acil bir sorum olacak. Ben PS4'ü Hong Kong'tan aldım ve şu problemlerle karşılaştım;
1-Menüdeyken ve bazı oyunlarda (sebebi Japon Kültürü) X çıkış ve O giriş,
2-İçinden üç dijital kod çıktı bölgeler uyuşmuyor hatası veriyor (Benimki TR hesabı), kodlardan birini kullandığım ve yeni açtığım Çin hesabında, sadece o hesapta kullanılıyor, kendi hesabıma dönünce kilit işareti oluyor. Diğer kodları nasıl kullanabilirim? Şimdiden çok teşekkürler...

1- Değiştirmenin bir yolu yok(muş)
2- Bölge yüzünden oluyor o kilit işareti. Ana hesabın Çin hesabı olursa sorunsuz kullanırsın kodu. TR hesabında kapalı gözükmesinin nedeni bu. Diğer kodlarında da bölge uyuşmuyor uyarısın alırsın büyük ihtimalle, o yüzden onları da Çin hesabından girmeni tavsiye ederim.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2015, 19:00:00 »
2.yi düzelttim ama 1. düzelmiyor yardım lütfen bir yolu olmalı.

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2015, 19:12:07 »
2.yi düzelttim ama 1. düzelmiyor yardım lütfen bir yolu olmalı.
İnternette PS forumlarına falan baktım ama şöyle yaparsan düzelir diyen bir kişi bile yok. Değişmiyor diyor herkes. Sadece birisi PS3'de dili değiştirip İngilizce/Türkçe yapınca bu tuş olayı da düzeliyordu diye bir yorum yapmış. Tabi sen de büyük ihtimal Çince değil Türkçe kullanıyorsundur :D Bakınmaya devam edeceğim, bir şey bulursam yazarım.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2015, 20:54:03 »
Hepinize teşekkürler arkadaşlar (sadece -Ezio Auditore- :D) forumun teması değişene kadar yokum iyi forumlar.

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2015, 21:32:45 »
forumun teması değişene kadar yokum iyi forumlar.
Sandığından da yakın bir zamanda görüşeceğiz o zaman dostum. :D Yolun açık olsun.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2015, 22:12:59 »
forumun teması değişene kadar yokum iyi forumlar.
Sandığından da yakın bir zamanda görüşeceğiz o zaman dostum. :D Yolun açık olsun.
Yada hiç dönmez ::)

VIA_V8C cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han