Assassin's Creed Unity Club Competitions Soru-Cevap

• 0 Yanıt
  • 3492 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1674
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

Soru: Club Competitions'da esas amaç nedir?
Cevap: Club Competitions'ı Unity'nin co-op oynanışıyla yeni bir şekilde etkileşime geçmeniz için yarattık. Club Competitions sayesinde; aşina olmadığınız co-op görevlerini oynamanız için sizi teşvik eden ve özel Suikastçı faaliyetlerini gerçekleştirmenizi sağlayan Creed Points (İnanç Puanı) bonuslarını kazanacaksınız. İşleri rekabetçi tutmak için yarışmaları aşama ve bölümlere ayırdık. Kazandığınızda hava atmanız ve oyun içi paraya sahip olmanız için bazı ödüller ekledik.

Soru: 2 milyar puanı olan bir kulüp var. Böyle durumlarda ne olacak?
Cevap: Saçma puanlarla sonuçlanan bazı skor problemleri tespit ettik. Böyle skor sorunlarını henüz kökünden halledemesek de durumu düzeltecek bir çözümümüz var. Ara sıra hala bu skor pencerelerini görüyor olabilirsiniz, ancak bunlar son puanlamaya etki etmeyecek. (ve muhtemelen sıralamada uzun süre kalmayacaklar.)

Soru: Kulübüm bir oyun kazandı, ancak ben oynamadım ve bu yüzden ödülümü alamadım.
Cevap: Bir Club Competition sırasında ödül kazanabilmek için bizzat oynayıp 500 İnanç Puanı toplamanız gerekiyor. Bu sistem, bir kulüpteki tüm üyelerin kulübün başarısında pay sahibi olmasını sağlayacaktır.

Soru: Bir Club Competition etkinliğini kaçırdım, yine de ödül alabilir miyim?
Cevap: Evet. Club Competition etkinliklerinde kazanılan ödüller, kendi kesiminde birinci olan kulübün tüm üyeleri için iki haftalığına bedava olacak. İki hafta sonra etkinliğin bitişiyle beraber, ödül Livre veya Helix Credits sayesinde yapılan ödemelerle herkes tarafından satın alınabilecek.

Soru: Kulübüm ikinci oldu ve Silver II denilen bir bir şeye çıktı. Nedir bu?
Cevap: Club Competitions; rekabetçilikten emin olmak için kulüpleri birkaç farklı bölmeye ayırmaktadır. Sizi önceki performanslarınız göz önüne alındığında fazla zorlamayacak kulüplerle aynı kefeye koymak istemiyoruz.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.