Assassin's Creed Golden Age Söylentisi

• 8 Yanıt
  • 2399 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin's Creed Golden Age Söylentisi
« : 13 Şubat 2015, 17:24:20 »

Ubisoft'un resmi sitesinde Ubisoft Graduate Program adıyla paylaştığı PDF dosyasında ilginç bir detay gözlere çarpıyor. Resimdeki masanın üzerinde "Assassin's Creed Golden Age" yazdığı net bir şekilde görülüyor. Hal böyle olunca Victory'den sonra gelecek oyun Golden Age ismini taşıyacak yönünde senaryolar yazılmaya başlandı.

Şimdiye kadar bu resme yönelik birkaç teori ortaya atıldı. İlki; 2014 senesinde gördüğümüz Unity ve Rogue gibi, aynı sene içerisinde iki yeni Assassin's Creed oyunu, yani Victory ve Golden Age karşılaşacağımız. Ancak Victory ilk ortaya çıktığı zamanlarda bu sene Assassin's Creed macerasına sadece Victory ile konuk olacağımız açıklanmıştı. Diğer bir söylenti 2016 yılında gelecek oyunun Golden Age ismini taşıyacağı. Son söylenti ise Golden Age'in aslında Assassin's Creed IV: Black Flag için düşünülen ilk isim olduğu. Bu söylentiler veya işin aslı hakkında Ubisoft'tan henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

PDF'in linki: http://static9.cdn.ubisoft.com/ubigroupstatic/en-US/global/img/careers/UbisoftGP-250x180-BD-pages_178731.pdf

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı altair1902

• *
  • 70
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Golden Age Söylentisi
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2015, 17:57:49 »

Beyler Golden Age aynı zamanda Arno Master Assassin Trailer'da kullanılan Woodkid'in şarkısı değil mi? Bir bağ kurabilir miyiz?

*

Çevrimdışı kursat da istanbul

• *
  • 59
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2015, 20:24:26 »
Golden age yazisinin altinda AC:2 deki hedef listesine benzer bisey var

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2015, 20:31:31 »
@kursat da istanbul
Belki AC'nin altın çağı'ndan bahsediyolardır :D
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2015, 21:05:39 »
PDF'nin en altındaki küçük yazı:

Spoiler: Göster
Design: agence-heidi.fr - Pictures: Thomas Millet - ©1995- 2014 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Tom Clancy’s, The Division logo, the Soldier icon, Rabbids, Wach Dogs, Assassin’s Creed, Just Dance, Rayman, the character of Rayman, The Mighty
Quest for Epic Loot, Valiant Hearts The Great War logo, Far Cry, The Crew logo, Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries.

[spoiler]©1995- 2014

[/spoiler]

Yıl olarak bakarsak bence Golden Age'in Black Flag olma olayı çok daha düşük bir ihtimale sahip. Yani bu benim düşüncem. Eğer Ubisoft'ta Victory'i tek çıkaracaksa, Victoria'dan sonraki yıl geleceğini düşünüyorum.

NOT: Ayrıca kaynağa falan bakmadım ama sanırsam bu PDF Ubisoft tarafından yeni yayınlandı. Tahminlerim ona göre.
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2015, 21:09:27 Gönderen: Boxtroll »
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2015, 23:21:40 »
Esas yıl olarak bakarsak BF ile ilgili olması daha muhtemel. Korsanlığın altın çağından bahsediyor olabilirler. İlk gördüğümde, İngiltere kraliçesi Elizabeth'in altın çağı olmasını istemiştim. Leonardo da Vinci gibi William Shakespeare arkadaşımız olurdu; bildiğim kadarı ile İngiliz döneminin ikinci evresi Shakespeare'in yetişkinlik çağına denk geliyor. Ve soylu değil de köylü sınıfından olan Shakespeare ile ilgili birbirinden garip söylentiler mevcut. Ben de okuldayken tiyatro okuduğumdan birkaç şey biliyorum. Mesela Christopher Marlowe suikastini Shakespeare'in planladığı hatta cinayeti kendinin işlediği düşünülmektedir. Ama biraz fotoğrafa yaklaşınca piksellerin arasından zar zor seçtim ve Blackbeard'ın resmini gördüm. BF olabileceğini düşündüm işte korsanlığın altın çağından ve Nassau korsanlık cumhuriyetinden bahsediyor olabileceklerini. Fakat aşağıda AC 2'de ki gibi bir suikaste uğrayacak kişiler listesi gördükten sonra fikrim değişti. Farklı bir adla aynı dönemde yaşayan farklı bir karakter yaratmış olabileceklerini düşündüm. Hatta belki de Blackbeard ve Black Bart'dan önce yaşamış olan Sir Henry Morgan, William Kidd, François l'Olonnais, Roche Braziliano, Henry Every gibi unutulmuş karakterleri görebiliriz. Gene de Victory/Victoria döneminin işlendiği oyunun çıkacağı sene, daha geçmişe dönüp İngiliz altın çağı işlenebileceği düşüncesi daha çok aklımda tabi iki Golden Age'i birleştirirlerse tadından yenmez ki o dönem çok fazla suikast işleniyor. Kaldı ki Ubisoft'un çok fazla araştırmaya gerek duymadan BF'de Benjamin Hornigold'a saygısızlık ettiğini düşünüyorum ve iyi işleyemediklerini. Çünkü Hornigold, Kenway tarafından değil John Auger adında başka bir korsan tarafından suikaste uğruyor. Öyle sadece wikinin İngilizce sayfasına bakmakla oyun yapılmaz. Tarih istiyoruz tarih..
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

« Yanıtla #6 : 14 Şubat 2015, 01:27:07 »
Black flag olabilir bunlara itibar göstermemek lazım ama victory gerçek 2015 sonbaharında geliyor ayrıca  ben 2016'daki oyuna % 60 ihtimal vererek japonya'da geçer diyorum

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2015, 02:15:27 »
Buraya yazmayı unutmuşum. Ubisoft Canada Halkla İlişkiler Müdürü Jay Acevedo Golden Age'in, Black Flag için kullanılan yaratım aşaması ismi olduğunu açıkladı.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2015, 13:21:16 »
Aslinda Kenway ailesinin ingilteredeki macerasini ne kadar anlatsalarda insan merak ediyor keske o döneme bir göz atabilsek..
altin cag ise ve korsanlarin tamamen yok olucagi cagi anlatacaksa belki dlc olarak piyasaya sürerler
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..