[Spoiler] Desmond Hakkında Soru

• 5 Yanıt
  • 8036 Gösterim
[Spoiler] Desmond Hakkında Soru
« : 26 Mart 2015, 20:30:28 »
Arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki Assassin's Creed 3'ün sonunda desmond dünyayı kurtarıp ölüyordu ve black flag'de otopsisinden atalarının dna örnekleri alınıp Abstergo Entertainment'ta inceleniyordu.Unity'de helix rift görevlerinden gelen bilgilerde aslında juno nun grey adlı merkezinde (pek bilmiyorum grey'in ne olduğunu) clay ve desmond benim dünyamda yaşıyolar benimle beraberler diyordu.
Peki sizce ileriki Assassin's Creed oyunlarında günümüz bölümü oynanırsa 2 brotherhood ve 3.oyundaki gibi clay ve desmond ile karşılaşır mıyız ?
buda helix rift mesajı linki
« Son Düzenleme: 26 Mart 2015, 22:32:19 Gönderen: -Ezio Auditore- »

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: [Spoiler] Desmond Hakkında Soru
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2015, 22:40:09 »
Bu resimle ilgili bir konu ben de açmıştım ama pek dikkat çekmemişti. Link Benim çok kararsız olduğum bir durum bu. Öldüğüne pek inanmasam da kararsız kalıyorum.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

« Yanıtla #2 : 26 Mart 2015, 22:54:02 »
açtığını gördüm ama bir kez daha tartışmak istedim konu başlığında victory'de yaklaşıyor malum kafama inanılmaz takıldı bu durum
ayrıca grey ne demek oluyor biliyor musun ?

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2015, 18:47:25 »
açtığını gördüm ama bir kez daha tartışmak istedim konu başlığında victory'de yaklaşıyor malum kafama inanılmaz takıldı bu durum
ayrıca grey ne demek oluyor biliyor musun ?
Black Flag'de Juno'yu bir animasyon olarak görebiliyorduk. Bu da "the Grey" isimli internet sistemi sayesinde oluyordu. Juno, Grand Temple'da yaşanan birkaç dizi olay sonucu the Grey internet ağına kendini yükleyebilmişti.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Shezi

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2016, 15:56:58 »
Phoenix projesi sayesinde tekrar karşılaşacağımıza inanıyorum ben. Abstergo birsürü insan klonluyor sebebi daha belli değil ama desmondu hatta clayı bile klonluyabileceklerini sanıyorum. Ayrıca desmondun cesedinden dna örneği alıyorlardı ve cesedi alıp götürüyorlardı. Bilen bilir dna örneği sayesinde insan klonlamak gerçekte bile mümkün.. Abstergo niye yapamasınki?

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1181
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2016, 01:28:17 »
Bir iki saat önce Black Flag'i yeniden bitirdim. Hacklenen pclerden birindeki bir kaset kaydında çok az bahsi geçen bir Mısır Cennet Parçasından bahsediliyor ismi Ankh. Ve diğerleri gibi bu cennet parçasının da kendine özgü birkaç özelliği var. İlki tanrılar ile insanlar arasında bir kapıyı açarak iki dünya arasında köprü görevi görmesi. İkincisi ise İsis'in kullandığı bir özelliği insanları diriltebilmesi. Shaun'u ve Rebecca'yı ya alışılmışlıktan dolayı ya da kabullenmiş olabileceklerinden dolayı Desmond'un ölümüne çok tepkisiz kaldıklarını gördük ya da tepki görmedik bunun altında yatan gizem; onu geri getirebileceklerine inanmış olmaları olabilir. Önümüzdeki oyun serisinin de Mısır, Kuzey Afrika'da geçecek olması Ankh'ın peşine düşeceğimiz anlamına geliyor olabilir. Musa'nın asası da olabilir tabi ama [Spoiler] Dr. Gramatica'nın üzerinde çalıştığı klonlanmış insan bedenleri açıklanmayı bekleyen bir olay. Ve Desmond'un oğlu konusunda Gökhan'ın videolarından birinde güneş ile ilgili bir kısım vardı yani Güneş tanrısı ile ilgili bir durum da yaşayabiliriz. Ra, Seth ile savaşırken kaybederse gece, kazanırsa gündüz oluyor ve hep yendiği için güneş devamlı doğuyor ama ya kaybederse o zaman dünyayı karanlık kaplar. Mısır'ın gizemleri say say bitmez. O nedenle oyun çıkmadan teori üretmekten başka şansımız yok dostlar.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”