Evie Frye [Ana Konu]

 • 1 Yanıt
 • 7231 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

 • Insieme per la vittoria!
 • *
 • 1676
 • Vittoria agli Assassini!
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Evie Frye [Ana Konu]
« : 09 Eylül 2015, 17:25:21 »

                   
Biyografik Bilgiler
Doğum                   1847
                              Crawley, Birleşik Krallık


                   
Siyasi Bilgiler
Tarafı                     Suikastçı Birliği
                             Rooks

                 
Gerçek Dünya Bilgileri
Bulunduğu             Assassin's Creed: Syndicate
yapımlar                 
                             Ufak Bilgiler

 • Evie; Eve isminin başka bir biçimi olan ve 'hayat' anlamına gelen İncil kökenli bir isimdir.
 • Evie, ana Assassin's Creed serisindeki oynanabilir ilk kadın karakterdir. Ancak tüm seri baz alındığında ise Aveline de Grandpré ve Shao Jun'dan sonraki üçüncü oynanabilir kadın karakterdir.

Resim Galerisi
Büyük halini görmek için tıklayınız.


Devamı için tıklayın.

Kaynak için TIKLAYIN

Düzenin sahipleri ve kullanmama izin veren Emrehan141 ve Şahkulu'na teşekkürler.
Jacob Frye

Jacob Frye; Frye ikizlerinin küçüğü olan bir Suikastçı'ydı. Evie Suikastçı Öğretileri'ni iyi bir şekilde benimsemiş, hareket etmeden önce enine boyuna düşünen bir yapıya sahipken Jacob; kavgacı ve umursamaz bir yapıya sahipti. Ayrıca Evie Cennetin Parçaları'nı Tapınakçılar'dan daha önce bularak muhtemel bir tehdidi önlemeyi amaçlarken Jacob çetesi yoluyla Londra'nın kontrolünü ele geçirmeyi düşlüyordu. Jacob gizlilik ve dövüş üzerine uzmanlaşmış olsa da kaba kuvvetin daha iyi bir çözüm yolu olduğunu düşündüğünden ikinci becerisini daha çok kullanıyordu. Jacob hatıra olarak boynunda bir şilin taşırdı.

Evie Frye


"Babam bana Suikastçı mirasının tüm ince detaylarını öğretti. Erkek kardeşim zamanını sokaklarda harcarken ben becerilerimi geliştirdim. Eğer bu şehri ele geçireceksek, bu benim bıçağım sayesinde olacak."
-Evie Frye.
     Evie Frye (1847-bilinmiyor); Ethan Frye ve Cecily Frye tarafından dünyaya getirilen, Jacob Frye'ın ikiz kardeşi olan ve Victoria Dönemi sırasında faaliyet gösteren bir Usta Suikastçı'ydı.Geçmişi     Crawley kökenli olan Jacob ve Evie kardeşler, babalarının eceliyle ölmesi sonrası Tapınakçı kontrolü altında olan baskıcı işletmeleri çökertmek ve gariban halka yardım etmek için Londra'da yaşamaya başladılar. Bu amaçlarına ulaşmak için de Jacob ile birlikte Tapınakçı karşıtı faaliyetler gerçekleştiren Rooks çetesini kurdular.     Jacob, Evie ile birlikte Tapınakçı karşıtı faaliyetler gerçekleştiren Rooks çetesini yönetti. İkizler yaşantılarının bir döneminde ünlü yazar Charles Dickens ve ünlü biyolog Charles Darwin ile temasa geçtiler.Kişiliği ve Özellikleri

"Her görevin bir doğru yolu bir de yanlış yolu vardır. Sıkça gözlendiği gibi dikkatsiz bir biçimde kavganın ortasına dalmak da yanlış olandır."
-Evie Frye.


 Gerçek bir taktik dehası olan ve Kardeşlik'in öğretilerine karşı sarsılmaz bir inanç besleyen Evie, Suikastçılar'ın tarihine karşı erkek kardeşinin aksine ilgi göstererek babasından dersler aldı. Evie, görevde başarıya ulaşmak için her açıyı hesaba katıp dikkatle ve sabırla adımlarını planlardı. Ancak bu özelliği aleyhine sonuçlar da doğurabiliyordu; yavaş hareket ettiği için ölümle bazen burun buruna gelebiliyordu.Jacob ise kız kardeşinin aksine olaya dalmakta oldukça hızlıydı. Ancak bunun sonucu olarak işlerin yeterince ilerisini düşünemiyordu. İkizlerin arası sık sık kötüymüş gibi görünse de istekleri aynıydı ve birlikte çalıştıklarında da birbirlerinin açıklarını kapattıkları için daha etkiliydiler.Teçhizatı ve Yetenekleri

"Gerçek bir gizlenme ustası her yerde kendini gizleyebilir.
Eğer kıpırdamadan durursam, düşmanlar ne zaman saldıracağımı kestiremez."

-Evie Frye.     Gizli Bıçak uzmanı bir Usta Suikastçı olan Evie, hedeflerine büyük bir gizlilikle suikastlar düzenleyebiliyordu. Hareket etmeden beklediğinde de düşmanlar tarafından fark edilmesini önleyecek şekilde varlığını gizlemeyi biliyordu.Dönemde açık şekilde silah taşımak yasak olduğundan Evie tıpkı erkek kardeşi gibi gizli silahlardan oluşan bir cephaneye sahipti. Evie baston kılıç, kukri palası, altı patlar, muşta, fırlatma bıçakları, gaz bombası kullanabiliyordu. Ayrıca düşmanlarını elektrikle etkisiz hale getiren elektriksel bombalara da sahipti. Gizli Bıçağı bölgeler arası kolayca ulaşım sağlayıp teleferik sisteminden yararlanan ip fırlatma sistemini  ve halüsinojenik okları barındırıyordu.Erkek kardeşi muşta ve altı patlar gibi apaçık silahlarda uzmanlaşmışken Evie'nin gizliliği seven doğası onu baston kılıç ve fırlatma bıçakları gibi kolay kolay göze batmayan silahları kullanmaya itmişti. Bıçakları büyük bir ustalıkla kullanabilen Evie kardeşine kıyasla daha fazla fırlatma bıçağı taşıyordu ve uzun mesafelerden isabet oranı daha iyiydi. Evie aynı zamanda iyi bir tırmanıcıydı ve Kartal Görüşü isimli nadir görülen bir beceriye sahipti.


I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Sagittarius

 • *
 • 223
 • Maybe your best course would be to tread lightly.
  • Profili Görüntüle
  • Elder Scrolls Türk
Ynt: Evie Frye [Ana Konu]
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2015, 18:02:42 »
Yine müthiş bir konu. Ellerine sağlık, Gökhan. :)


Evil is evil. Lesser, greater, middling…makes no difference. The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.