Victoria Dönemi - Sanayi Devrimi - Tahmini Karakterler

 • 11 Yanıt
 • 14816 Gösterim
*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

 • *
 • 1965
 • Klavye Suikastçısı
  • Profili Görüntüle
Ynt: Victoria Dönemi - Sanayi Devrimi - Tahmini Karakterler
« Yanıtla #10 : 05 Ekim 2015, 03:58:10 »
Görünüşe göre yazıların kadar olmasa da detaylara baya önem vermişler. Bi iddiaya girdik ya Ubi bile bu sene oyuna uğraşmış :P
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster


Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı kaskal

 • *
 • 1182
 • Barut - İhanet - Entrika
  • Profili Görüntüle
Ynt: Victoria Dönemi - Sanayi Devrimi - Tahmini Karakterler
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2015, 20:57:45 »
Aslında yapmak istedikleri şeyin çok zor olmasına rağmen bunu başarabilmek etkileyici olmalarını sağlıyor benim gözümde. Victoria dönemi ile ilgili bir oyun yapmak istiyorlar biraz da popüleriteyi yakalamak için. Son zamanlar çok Victoria dönemi konulu oyun çıktı ki Sherlock'ları saymıyorum bile. Ubi de biz de böyle yaparız demek istemişler sadece yıl aralığını bulmakta biraz zorlanmışlar. Graham Bell'in gençliğine denk getirmek istemediklerine eminim ya da oyunun içine Conan Doyle'u koymak istediklerine olgunluk dönemlerine denk gelmesini ister herkes karşılarına çıkan kişinin. Ama ne yazık ki seçtikleri dönemden kaynaklı olarak öncelikli olarak Amerikan İç Savaşını sonra da pek çok tarihi ismi atlamışlar. Belki oyunda karşımıza daha çok etkileyici isim çıkar Unity'de de olmuştu bu. Kabul edelim ki eski oyunlarına göre tarihi karakterleri daha çok kullanır oldu Ubisoft. AC 3 ile başladı bu akım. Devrim'i etkileyen çok karakter olduğundan oyuna John Hancock'u bile eklemişlerdi. Sadece bir ara sahnede göründü ve daha hiç görünmedi ama koymuşlardı. Şimdi ise insanların bunu daha çok görmek istediklerine kanaat getirdiler ve bunu sağlamaya çalışıyorlar. Unity'de ki Germain paradoksunu saymıyorum bile. Victoria döneminde geçen, ve Londra'yı ilgilendiren İngiltere'nin içinde geçen tarihi bir savaş olmadı. Ubi de Unity ile Syndicate'i dengelemek amacı ile devrim adı altına bir rekabet ve bundan doğan bir çatışma yerleştirdi. Yani Sanayi Devrimi sadece makinesel gelişim demek aslında ama Ubi akıllı davranarak "devrim" kavramını kullanarak etkileyici bir hikaye sunmak istedi bize. Ayrıca merak etmeyin, çok detaylı olmasa da bir şekilde bu tarihi karakterleri bize sunacaklar. Oyunun geçtiği yıldan yirmi yıl sonra geçen bir DLC çıkarmalarındaki amaç da bu olsa gerek. Kaldı ki cinayet haberlerinden etkilenen ve notlar alan ufak çocuğun adı Artie. Yani Doyle olma ihtmali çok yüksek..

AC Wiki'de ortaya çıkan yeni isim..

http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Charles_Babbage
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2015, 22:11:24 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”