Batman Arkham Knight PC'de Can Çekişiyor

• 38 Yanıt
  • 14987 Gösterim
*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Batman Arkham Knight PC'de Can Çekişiyor
« : 23 Haziran 2015, 20:51:43 »

Batman Arkham Origins'in ardından sahalara Rocksteady ile bir kez daha dönen Batman Arkham Knight inceleme puanlarıyla göz doldurmasına rağmen Optimizasyon konusunda sınıfta kaldı. En iyi sistemlerde bile kasma sorunlarına neden olmakla birlikte 30 FPS kilidiyle oyuncuları iyice çığırından çıkarttı. Alınan tepkiler üzerine Rocksteady kanadından: “Batman: Arkham Knight için bazı PC kullanıcılarının performans sorunları bildirdiklerinin farkındayız. Bu durumu Rocksteady olarak oldukça ciddiye alıyoruz. Bu sorunların en kısa sürede çözülmesi için PC geliştirme ortağımızla yakından çalışıyoruz.” cevabı gelmesine rağmen hayranlar pek memnun olmuşa benzemiyor.

30 FPS kilidini kaldırmak için ise hayranların kendi bulduğu çözümü uygulamak zorundayız. Oyunun klasörüne girip“\BmGame\Config\BmSystemSettings.ini” yolunu izleyip ini dosyasında bulunan “Max_FPS=30″ satırını “Max_FPS=9999″ olarak değiştirmek yeterli olacaktır.

Görünüşe göre Batman Arkham Knight da Assassin's Creed Unity'in İzinden gitmeye karar vermiş. Peki,sizce "Game Of The Year" olmaya aday olan oyunların o kadar ertelenmeye rağmen sorunlu çıkması normal mi?
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
Ynt: Batman Arkham Knight PC'de Can Çekişiyor
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2015, 23:15:35 »
Yeni nesle geçiş demek istiyorum ama yine de Rocksteady'den beklemezdim. İlk iki oyun çok iyi optimize edilmişti. Keşke biraz daha erteleselermiş.

Edit: Darısı Syndicate'in başına >:)

@rahman17
Yoğa........ Steam'e iade geldi bu Rocksteady yürek mi yemiş hacı.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2015, 23:27:52 Gönderen: Mentor of Assassins »
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2015, 23:21:48 »
GTX 980 ile 15 FPS'ye düştüğünü gördüm ya,ölsem de gam yemem. :D

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2015, 00:39:25 »
Yeni nesle geçiş demek istiyorum ama yine de Rocksteady'den beklemezdim. İlk iki oyun çok iyi optimize edilmişti. Keşke biraz daha erteleselermiş.

Edit: Darısı Syndicate'in başına >:)

@rahman17
Yoğa........ Steam'e iade geldi bu Rocksteady yürek mi yemiş hacı.
Oyunun zaten ertelenmiş hali buydu. Neredeyse bir senedir ertelenip durdu. İşin ilginci PS4 ve Xbox One'da hiçbir sorunu yok oyunun.

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2015, 21:45:53 »
Oyunun PC satışları durduruldu arkadaşlar.

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2015, 21:58:14 »
Gül Gibi Oyun Diyordum Olmadı Bu :D Neyse Zaten PC Kaldırmayacaktı Youtube'dan İzleriz :P

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 25 Haziran 2015, 21:59:19 »
O değilde birileri benim kaliteli firmalarla bir sorunum olduğunu düşünüyordu. Nerede o birileri? :D Firmalara fazla güveniyorsunuz ve abartıyorsunuz. Zaten Batmobile'i bu kadar gözümüze soktuklarından belliydi bir şeyler. Geçen sene Batmobile'i eleştirdiğimde elli tane laf yemiştim ve şimdi ise herkes benimle aynı fikirde. :P

Edit: Beni tanıyanlar bilir ne kadar Batman sevdiğimi ancak ona rağmen tarafsız gözle bakabiliyorum ben. ;)
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2015, 22:01:26 Gönderen: Kratos »

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 25 Haziran 2015, 22:07:36 »
O değilde birileri benim kaliteli firmalarla bir sorunum olduğunu düşünüyordu. Nerede o birileri? :D Firmalara fazla güveniyorsunuz ve abartıyorsunuz. Zaten Batmobile'i bu kadar gözümüze soktuklarından belliydi bir şeyler. Geçen sene Batmobile'i eleştirdiğimde elli tane laf yemiştim ve şimdi ise herkes benimle aynı fikirde. :P

Edit: Beni tanıyanlar bilir ne kadar Batman sevdiğimi ancak ona rağmen tarafsız gözle bakabiliyorum ben. ;)
Batmobile Fazla Abartılmış Bence :D Videolardan İzlediğim Kadarıyla Kullanması Hiç Hoş Değil :D

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 25 Haziran 2015, 22:15:41 »

Batmobile Fazla Abartılmış Bence :D Videolardan İzlediğim Kadarıyla Kullanması Hiç Hoş Değil :D
İkinci ana karakter niyetine Batmobile'i yapmışlar. :D Her görevde vesaire Batmobile var. Benim en hoşuma giden dayak atma ve gizlilik ögeleri ise azaltılmış. Birde oyunda Batmobile'e binince kasma sorunları çok fazla oluyor. Koskoca oyunu Batmobile bitirmiş. ;D

*

Çevrimdışı furkanfg112

• *
  • 230
  • Jackpot!
    • ICQ Messenger - 10000000
    • MSN Messenger - furkanfg112@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 25 Haziran 2015, 22:16:53 »
GTX 980 ile 15 FPS'ye düştüğünü gördüm ya,ölsem de gam yemem. :D
Ulan bir de ben gtx 650m Ekran kartıyla oyun kaldırır mı diye düşünüyordum  :o

Bence sadece Batmobile değil, Teknolojik olan herşey fazlasıyla abartılmış. Robotları filan görünce 'nooluyoruz' dedim  :D
İm not locked up with you, you locked up with me!