Assassin's Creed Dünyasından Son Haberler

• 2 Yanıt
  • 1073 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin's Creed Dünyasından Son Haberler
« : 04 Temmuz 2015, 18:22:05 »

Assassin's Creed'in Montreal Comic-con panelinden gelen bilgileri topladık.

- Otso Berg "yakında" tekrardan görünecek.

- Henry Green, Assassin's Creed Brahman çizgi romanının ve AC Chronicles India'nın baş karakteri Arbaaz Mir'in oğlu.

- Assassin's Creed Syndicate'ın romanı Underworld, Henry Green'in neden ve nasıl Frye ikizleriyle çalışmaya başladığını da anlatacak.

- Romanda Hindistan'a geçip Britanya İmparatorluğu'nu bütünüyle keşfedeceğiz.

- Titan Comics sadece bir Assassin's Creed çizgi roman serisi yayınlamayacak. Şirket iki ayrı seri yayınlayacak ve ilki yeni bir zaman diliminde yeni bir ekiple geçip Suikastçılar'ı konu alacak. İkincisi ise Tapınakçılar hakkında olacak.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Dünyasından Son Haberler
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2015, 20:47:16 »
Arbaaz Mir ile ilişkilendirileceği aklıma gelmişti bir ara. Sanırım bu Hindistan falan Napoleon savaşlarının herkesin ilgisini çekeceğini düşünmedikleri için bu meseleyi sadece kitapla anlatmak istediler. Çete/sendika oluşumlarının daha çok ilgi çekeceğini düşündüklerinden tarih olarak da arayı baya açtıklarını düşünüyorum. Otso Berg'i yeni grafiklerle görmek baya heyecanlandırdı beni zaten Rogue'nin sonundaki
Spoiler: Göster
Tarafını seç kısmından sonra Otso Berg'in odak noktası olacağı belli idi.
Sağol abi haberler için.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

Ynt: Assassin's Creed Dünyasından Son Haberler
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2015, 15:08:11 »
Muhtemelen günümüz senaryosunda otso berg bayağı uğraştıracak sürekli sigma takımını ile mücadele edebiliriz.Birisi demişti üyenin adını hatırlayamadım violet yeni lucy stilman olabilir diye herhalde günümüz görevlerinden birinde otso berg suikastçı hücrelerinden birine baskın yaptığında violet son anda kaçmamıza yardım edecek sanırım.Ve konu olarak juno ve the grey hakkında daha fazla bilgi edinebiliriz.fazla uçmuş olmayım desmond ve clay'in hologramı yada yaşadığını öğrenebiliriz.