Prison Break Geri Dönüyor

• 2 Yanıt
  • 5199 Gösterim
*

Çevrimdışı Michael Scofield

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
Prison Break Geri Dönüyor
« : 19 Ağustos 2015, 12:40:04 »
Forumun kapalı olduğu aralarda internette yayınlandı bu haberler hep, hatta twitter'daki manşetlerde de bayağı zirvedeydi yani. Birçok kişi gibi ben de bu habere çok sevdim, zaten kolay kolay dizi izlemiyordum. Prison Break gelince işte yeniden dizimi buldum diyebiliyorum artık.

Tüm sezonu özellikle son sezonu izleyenler bilir, gerçekten anlamlı olabilmesi için çok önemli bir geri dönüş yapılmalı, senaristi umarım yine aynıdır. Eğer aynı olursa benim o yönden bir şüphem olmaz. Çünkü gerçekten çok şahane bir hikayesi vardı bana göre.

Gelen haberlere göre şuan sadece Wentworth Miller ve Dominic Purcell yani sırasıyla Michael Scofield ve Lincoln Burrows karakterlerinin olacağı söyleniyor, diğer bazı önemli karakterlerin de olacağı belirtiliyor. Benim şahsen en çok istediklerim arasında: Sucre, T-Bag, Abruzzi ve Sara gibi karakterler yer alıyor tabi oyuncuları da umarım aynı kişiler olur yine.

2016'da döneceği söyleniyor, üniversiteyi kazandığımdan dolayı ben şahsen en erken mayıs'ta başlamasını diliyorum, zaten mini dizi olacağından 10 bölüm olacakmış. Genelde 10 bölümlük diziler de o aralarda yayınlanıyor galiba. Örneğin FOX tarafından bir geriye döndürülen dizi 24 de galiba 12 bölümdü ve yaz aylarında yayınlandı. Prison Break dizisini de rahat rahat izleyebilmek için yaz aylarında yayınlanmasını diliyorum.

Ee var mı acaba bu habere başka sevinen? (Kullanıcı adımdan şuan daha mutluyum :) )

*

Çevrimdışı EagLeEye

• *
  • 662
  • #Everyone'"s" god!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Prison Break Geri Dönüyor
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2015, 13:00:15 »

Bence devam edilmemesi gerekiyordu..
Life hurts a lot
more than death.

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Prison Break Geri Dönüyor
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2015, 13:54:10 »
Son iki sezon çekilirken sanırım Amerika'da dizi çalışanları vs iş bırakma eylemi yaptığı için sezonlar biraz kısaydı. Hatta bu yüzden dizinin sonunu istedikleri gibi yapamadı yönetmenler-yapımcılar diye bir söylenti çıkmıştı. Dizinin finalini izlediğimde hiç devamı gelecek diye düşünmemiştim. Spoiler butonu çalışsa biraz daha detaya girmek isterdim ama maalesef :P Nasıl devam ettirecekler, Michael'ı ne yapacaklar bilmiyorum ama bildiğim şey ne olursa olsun gene izleyeceğim.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.