Assassin's Creed Syndicate (Soru-Cevap Başlığı)

• 6 Yanıt
  • 6407 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Bat of Gotham
  • *
  • 1670
  • You are not brave. Men are brave.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Tüm diğer AC forumlarında olduğu gibi Soru-Cevap başlığımız " Assassin's Creed Syndicate (Soru-Cevap Başlığı) " adı altında açılmıştır.

Küçük Sorularımız için Soru-Cevap başlıklarını kullanarak forumu kirlilikten uzak tutacağız.

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

*

Çevrimdışı mahmut28

• *
  • 11
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Syndicate (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2016, 19:05:25 »
Arkadaşlar sekizince bolumdeyim. Conquer Boroughs diye bir şey istiyor. Burada tam olarak ne yapmam gerekiyor?

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Bat of Gotham
  • *
  • 1670
  • You are not brave. Men are brave.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2016, 23:44:16 »
Arkadaşlar sekizince bolumdeyim. Conquer Boroughs diye bir şey istiyor. Burada tam olarak ne yapmam gerekiyor?
Ana hikayeye devam edebilmek için oyunda 3 bölge (ilçe fethetmen) gerekiyor. Sekans 3'de zaten Whitechapel'ı fethettiğin için 2 bölge daha fethetmen lazım. Haritayı açtığında bölgeleri görebilirsin. O bölgeler içerisindeki View Pointler sayesinde görevleri tespit edip tamamlayarak bölgeyi fethetmeye başlayabilirsin. Benim bölge önerilerim Lambeth ve Thames. Fethetmeleri gayet kolay.

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2016, 20:57:17 »
Merhabalar,Assassin's Creed'in tüm serilerini oynadım ve bitirdim (syndicate dahil) oyunda beni en çok çeken şey hikayesi olmuştur ancak ingilizce olduğu için hikayeyi ancak türkçeye çevirip yayınlayan sitelerden anlıyorum.Fakat hikayeyle ilgili aklıma takılan sorular var.Biliyorsunuz assassin's creed 3 te desmond'ın şüpheli ölümü ile hikaye sonlanmıştı.Buraya kadar olan hikayeyi biliyorum.Ancak 3 ten sonra black flag,unity,rogue ve syndicate'te günümüz ile ilgili olan hikayeleri çok anlayamadım.black flagden itibaren yaptığım sıralamada oyunları oynamış olan arkadaşlar bu serilerde günümüzde geçen hikayeleri yani desmond'a ne oldu,blackflagde yüzünü görmeyim abstergodakı pc leri hackleyen adam kım ? Syndicate 'te animusa kim bağlanıyor? bu gibi sorular aklımda kaldı ama gönüllü olan arkadaşlar varsa hikayeleri anlatacak merakla bekliyorum şimdiden teşekkürler :D

*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2016, 23:32:17 »
Bu kişiler henüz belli değil ama Desmond'un oğlu olduğuna dair söylentiler dolaşır. Bir diğer söylenti de bu karakterin biz olduğu, yani herhangi biri :D

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

*

Çevrimdışı Shezi

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2016, 09:24:54 »
Ac4 de ki günümüzdeki eleman "biz"  mişiz aynı rog oyunlarındaki gibi bir kişiliği ismi. Unideki yetkili bir adam bu tarz bir açıklama yapmıştı yani Desmond un oğlu olması malesef imkansız.

*

Çevrimdışı Santa Isabel

• *
  • 31
  • Ne Mutlu Türküm Diyene!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2017, 20:58:17 »
Arkadaşlar, Assassin's Creed Syndicate'yi bugün aldım. Sistemim oyunu oynamak için fazlasıyla yeterli olmasına rağmen kasma yapıyor. Çözümü nedir?

"Devrimin amacını kavramış olanlar, sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."

"Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim düşüncelerimi, benim duygularımı anlıyorsanız bu yeterlidir."

"Yaptığımız ve yapmakta olduğumuz inkılâpların amacı, Türkiye Cumhuriyeti halkını tamamen zamana uygun ve bütün anlam ve biçimleri ile medeni bir sosyal toplum durumuna ulaştırmaktır. İnkılâplarımızın temel ilkesi budur."