AC:Syndicate KENWAY GÖRÜNDÜ!! Güncellendi

• 7 Yanıt
  • 6912 Gösterim
AC:Syndicate KENWAY GÖRÜNDÜ!! Güncellendi
« : 25 Ekim 2015, 13:23:47 »
Syndicate'ın oyun yönetmeni Scott Phillips ile gerçekleştirilen röportajda Kenway Ailesi ile ilgili yeni oyunda bir şeyler görme imkanımız ortaya çıktı. Phillips açıklamasında "Black Flag ve ACIII oyunları ile Edward ve Haytham Kenway karakterleri sayesinde Londra ile arada büyük bir bağ kurulduğunu biliyoruz. Şimdi de yeni Assassin's Creed oyunu Londra'da geçecek -ki böyle bir oyunu da yapmamız gerekiyordu- ancak bunu daha ileri bir seviyeye taşımayı istedik. Edward ve Haytham karakterlerinin oyuncular tarafından çok sevildiğini düşünüyoruz, bu yüzden de memleketlerinde geçen bir oyunda onlar hakkında bir şeyler sunmak istedik." dedi ve ekledi "...Oyunda nasıl yer alacakları hakkında bir şey söyleyemem çünkü bu karakterlerin tarihi Londra için oldukça önemli. Ayrıca bu zaman diliminde Suikastçılar'ın Londra'da bulunmamalarının nedeninin de bununla bir ilgisi var. Edward Kenway korsan olarak geçirdiği günlerden sonra Londra'da önemli bir insan haline gelmişti. Oyunda gösterebileceğimiz güzel şeyler var ve oyuncular serinin hikayesel içeriği hakkında daha fazla şey elde etmek isterlerse öğrenecek çok şeyleri olacak.
Evet kimimiz bu açıklamayı gördü,kimimiz şuan yeni öğreniyor İŞTE İHTİYAR EDWARD KENWAY'IN FABRİKASI
Tabela

Ve Kenway'ın bölgesi

Ve biraz önce bulduğum bir görsel Bayrak tanıdık geldimi !! FLAMA BASIN
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2015, 13:39:44 Gönderen: jackksan »

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 899
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
Ynt: AC:Syndicate KENWAY GÖRÜNDÜ!! Güncellendi
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2015, 15:35:46 »
kardeş oyun çıktı bitirdik herkes biliyor bunu yapımcılar geliştirme aşamasında söylemişti bunu

*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2015, 15:54:42 »
kardeş oyun çıktı bitirdik herkes biliyor bunu yapımcılar geliştirme aşamasında söylemişti bunu

Ben Tabela dışındakileri yeni görüyorum

Ve umarım Kenway'lere dair daha çok şeye rastlarız :D

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2015, 17:02:12 »
edwardın 100 yıllık fosilinide görürmüyüz acaba :D

« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2015, 17:15:57 »
gördüğün gibi herkes bilmiyo kardeşim burda herkesin bilgisayarı bu oyunu oynuycak güçte değil insanlar oynamasa bile bu tarz paylaşımlarla az da olsa bilgi ediniyolar forumlarda paylaşmak bilgi edinmek amacıyla var zaten

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2015, 17:30:44 »
bu forum forumlugunu kaybedeli çok oldu kesilen sakalı yeniden gür çıkarabilecek bir sokollu gerek

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2015, 15:23:23 »
gördüğün gibi herkes bilmiyo kardeşim burda herkesin bilgisayarı bu oyunu oynuycak güçte değil insanlar oynamasa bile bu tarz paylaşımlarla az da olsa bilgi ediniyolar forumlarda paylaşmak bilgi edinmek amacıyla var zaten
Oyun daha PC platformuna çıkmadı ;D

[spoiler]

Yani araya 1-2 easter egg atmışlar villasına falan giriyoruz ama yani konuşmada bitiyor o kadar büyük bir şey yok

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2015, 21:37:14 »
Ben daha fazlasını bekliyordum. Yani torunları vesaire ya da İngiltere'ye yayılmış bir nam şöhret olabilirdi belki. Dickens ya da Darwin bahsedebilirdi. En azından Robert Louis Stevenson'un Define Adası romanının bir parçası ya da ilham noktası olabilirdi. 1886'da bildiğim kadarı ile Stevenson İngiltere'de oluyor. İhtilalde çeşitli bölgelere çok daha fazla tarihi karakter serpiştirmişlerdi. Hatta hiç gereği yokken bir şehir efsanesi olan Tuileries'in Kızıl Hayaleti diye bir hayaleti de oyuna eklemişler sırf gerilim yaratsın diye.
Oyunda en sevdiğim dedektiflik bölümü buydu bu arada. İnanılmaz bir kısa hikaye.. Yani üstelik İngiltere tarihte en çok hayalete ev sahipliği yapmış bir ülkedir. Harry Potter'ın Bağıran Barakası tasvir edilirken İngiltere'nin en hayaletli binası diye geçer. Eğer binaların genelinden bahsedilirken "en" ifadesi kullanılmışsa. Diğer binalarında da hayalet var anlamına gelir. Yani hayaletli binalar arasında içinde en çok olanı anlamında. :D İngiltere için de o kadarını bekliyordum ama side missionlar biraz fazla oldu bittiye getirilmiş sanki. Çok etkileyici hikayeler koyulabilirdi. Henüz veri tabanı ile ilgili bir bilgim yok Said Sürücü ve Animus Projesi ekibi TR yamayı çıkarmadan da bilgim olmayacak; Unity'de Fransa için çok kültürel bilgi vardı. Aynını Syndicate için de bekliyorum. Çünkü oyuna genel bakmak yetmez. AC serisi değerlendirilirken Hikaye(Karakterlerin ana hikayesi) 25, Hikaye ile ilişkili yan görevler(tarihte yaşayan insanlar) 25, veri tabanı bilgisi(kültürel bilgi) 25 ve günümüz bölümü(Suikastçı - Tapınakçı çatışması) 25 puandır. Unity benim için 100 puanı hak eden bir oyundu. Çünkü oyunda olmayan bir karakteri bile ( bu karakter Camille Desmoulins'tir ) varmış gibi inandırdılar. Danton idama giderken yanında Camille'e merak etme Camille iyi şeyler uğruna ölüyoruz gibi bir şey söylüyordu. Benim gibi manyaklar konuştuğu adamı görebilmek uğruna dakikalarını harcarlar. Ne yazık ki bulamadım çünkü oyunda yoktu. Ama bunu uzaktan dinleyen biri, Camille'in arabanın içinde olduğuna inanacaktır. Syndicate'te ne yazık ki oyunu oynamadan söylüyorum ki şimdiye kadar izlemiş olduğum bölümleri göze alarak 75 - 80 puan verebilirim ama daha DLC'leri görmedim. Son Mihrace ve Dickens ile Darwin DLC'sini merak ediyorum.
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2015, 21:41:44 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”