Assassin's Creed'e karşı oluşan nefret (Tartışma)

• 9 Yanıt
  • 2405 Gösterim
*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin's Creed Syndicate'in İnceleme sitelerinden iyi puanlar aldığını farketmişsinizdir. Buna rağmen yorumlara baktığımızda ise seri ve oyun yerden yere vuruluyor. İlginç olan şey ise herkesin tek bir ağızdan aynı yorumları yapması. Kısacası incelemeleri okuyup fikrini değiştiren kesim çok az. Açıkçası benim kendi görüşüm koyun sürüsü psikolojisi olduğu. Kendilerini önceden oyun kötü olacak şartına bağlamışlar. Sizce bu konuda yanılıyor muyum yoksa haklı mıyım? Fikirlerinizi belirtirseniz zevkli bir tartışma ortamı oluşturmuş oluruz.

Not:Mobilden yazdığım için yazım hatalarım olacaktır. Bunun için herkesten özür diliyorum.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed'e karşı oluşan nefret (Tartışma)
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2015, 12:33:08 »
Gameplay'e kanıp oyun çıkmadan övgü yağdıranlar, deneyimleri yüzünden temkinli yaklaşanlara koyun diyor.  :'( :'( :'( Oyuncular oyun iyiyse zaten zamanla fikrini değiştirir. O inceleme siteleri COD'a da aynı puanları veriyor. Neyine güvenelim.

Not: Kişisel algılama ama seni kastetmediğimi de düşünme kanka :D
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2015, 14:25:31 »
Yan oyun olan Rogue'yi saymazsak serinin İngiltere'deki en kötü çıkışını yapmış Syndicate. Tamamen imaj meselesi olduğunu düşünüyorum.

*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2015, 15:14:15 »
Ben daha deneme şansı bulamadım ama puanlara göre de hareket etmek istemiyorum nedense. Çıksın da görelim bi :D

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2015, 15:30:10 »
Oyunu oynamadım ama çıktığı gün tamamını izledim ;D ( Ah param olacaktı ) Animus içinde geçen hikaye alıştığımız bir suikastçi hikayesi bir tek artık iki karakter olduğu için biraz değişik tutmaya çalışmışlar karakterler ve aralarındaki ilişki vasat yani benimde ikizim var durumu anlarım da :D bu kardeş/ikiz olayında düzgün durmamışlar oyunun bazı sahnelerinde Supernatural gibi hissettirmedi değil ama genede hikaye olarak bakarsak vasat hiç tatmin olmadım combat sistemi Unity'ye göre biraz daha kolaylaşmış ama yinede 10-15 kişinin arasına dalmak cesaret istiyor yan görevler olarak bakarsak pek bir çeşitlilik yok ama beni en çok sıkan mutsuz eden hikayenin vasatlığı oldu 6/10 oynamayı düşünmüyorum :/

I'M BACK :P Kinda

« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2016, 06:23:11 »
Unity ilk çktığında daha berbat değilmiydi teknik olarak ilk çıktığında videoları izledim hatta  o gün duyrulcağı gün e3 izledim ve teknik hatalar vardı ve unity bu serinin bitme noktasıydı hatırlatıyım  londra hikayesi harbiden fena değil ya demo oynamıştımda İnternetten  indirip  oynadım ama genede londradaki hikayede ubisoft güzel konseptleri berbat etmyi seviyo eğer ikizlerin arasındaki ilişki tüm oyuna yayılmış olsaydı ozaman hala uitynin berbat olduğunu  konuşurduk ama her şeye rağmen londra hikayesi fenadeğil

« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2016, 09:22:32 »
Bu seriye ilk nefret Assassins's Creed III ile başladı. Ezio ve Altairden sonra olan Connor korkunç derece kötü bir assassin. Ayrıca şehirlerde eskisi kadar iyi değildi. O dönemde E3 2012'de herkes bu oyunu bekliyordu. Ama korkunç derece de kötü. özellikle avrupalılar için hiçbir anlam ifade etmeyen bir oyun geldi. Ayrıca Desmond'un hikayesi de çok kötü ve sırf 12.12.12 tarihine uysun diye saçma bir sonla bitirdiler. Ondan sonra dergilere baktık. Assassin's Creed Black Flag reklamları, posterleri başladı. Eeee hani son oyundu Assassin's Creed III. Kimse kusura bakmasın ama bu oyun serisi her zaman Ubisoft tarafından para kaynağı olarak görüldü. Hatta Brotherhood ve Revelation sırf Ezio'nun popüler olmasından yararlanılarak çıkartıldı. Ama o iki oyunda yine de oynarken zevk alıyorduk . Para kaynağı olarak görünse bile bir emek olduğunu aldığın zevkten bir nebze olsun alıyordun ancak ACIII'ten sonra serinin para kaynağı olduğu insanların gözüne sokulmaya başlandı ve aynı tadı vermemeye başladı. Özellikle Unity'deki sorunlar yüzünden nefret iyice arttı. Bu anlattıklarım . Bana bir başka hayran olduğum Tomb Raider serisini hatırlatıyor. O seri de Tomb Raider 4'ten sonra nefret kazandı oyuncu tarafından. Daha sonra yine Unity gibi büyük bir beklentiyle beklenen TR: Angel of Darkness. Bug ve saçma sapan bahanelerle erken çıkartıldı ve yapımcısını iflasa sürükledi. Eidos yeni bir yapımcı bulmak zorunda kaldı.

Yani demek istediğim; oyuncu artık ciddi bir kalite görmezse , serinin para makinesi olarak kullandığını düşünürse bu durum göze sokulursa ve para vermesine rağmen teknik sorunlarla karşılaşırsa , ne olursa olsun nefret ediyor.

« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2016, 11:37:23 »
Aynı call of dutyde öyle  oda para tuzağı buda para tuzağı bana sorarsanız gta iyidir

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2016, 11:47:44 »
 Ben asla bu seriye nefret duymamıştım, Unity'ye kadar seri bana kendini bir şekilde beğendiriyordu. Özellikle ACIII benim için epik bir oyundu. Forumda çıkmadan önce ne muhabbetler döndüğünü hatırlıyorum, tüm fanlar şişirilmişti falan. Benim ekran kartım kötü olduğu için oyundan zevk alamamıştım ama yine de oyun gözümde çok büyüktü. Ubinin yaptığı şey de bu oyunu insanların gözünde büyütmek. Herneyse ACIII çıktı başında saatler geçirdim. MP'si harikaydı. Black flag'i hala oynuyorum bir arkadaş videomu çekmiş;

Syndicate'i iş okul derken hala başlayacağım. Hala çok heyecanlıyım bir an önce bitirmek istiyorum oyunu çok övüyorlar. Seri yavaş yavaş düzeliyor gibi.
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2016, 12:52:49 »
Bu oyunun en kötüsü Unity'dir bence. Assassin miyiz değil miyiz belirsiz, ortada aşk hikayesi var doğru düzgün gizem bilgi vs. yok. Ama diğer oyunlarda sıkıntı yoktu benim açımdan. Her şey gayet güzeldi. Hele Syndicatede hikaye tekrar çok güzelleşti. Ve bundan sonraki oyunun yine Altair/Ezio gibi olabileceği söylendi. Yani her oyunda farklı karakter değil de birkaç oyunda aynı karakter. Bence öyle olması daha güzel çünkü Altair/Ezioyu bildiğimiz benimsediğimiz kadar diğerlerini benimseyemedik.