BILMEDIĞIM BIRSEY HAKKINDA YARDIM :))

• 38 Yanıt
  • 4722 Gösterim
BILMEDIĞIM BIRSEY HAKKINDA YARDIM :))
« : 19 Aralık 2015, 17:53:10 »
Merhaba Arkadaslar Ben Deli Gibi Bir Ac Hastasıyım AC I - AC II (brot-revel) AC III oynamaya fırsatım oldu cogunuda bitirdim digerlerindede son 2-3 görevlik işleri var onlarıda izleyerek tamamladım herneyse (DİĞER OYUNLARINA PC SYSTEM YETMİYOR  >:( >:( )

herneyse şu olayı anlamadım hani Ac1 de Desmond'ı animusa bağlayarak atalarını araştırıyorduk ac 2 de brotherhood ve revelations'dada ayrıca III dede aynı olay geçerliydi ama III ün Sonunda desmond öldü.

Peki biz Black Flag de Rogue Unity ve Syndicate'de kimin atalarını araştırıyoruz ? Animus'amı yatırılıyoruz tekrardan ? Öyleyse Kim Yatırılıyor Bunları Lütfen Cevaplarmısınız Yakın Zamanda PC alacağım belki ağır Spoiler olucak ama yapıcak birşey yok merakıma yenik düşüyorum lütfen söyleyin   :P

*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
Ynt: BILMEDIĞIM BIRSEY HAKKINDA YARDIM :))
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2015, 18:07:39 »
Desmond'un oğlu olduğu söyleniyor. Kaskal bu konuda daha çok bilir. Söyleyeyim de zaman bulunca baksın :D

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 986
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2015, 19:12:25 »
Ertuğrul ve Gökhan daha çok bilir söyleyeyim de zaman bulunca baksınlar.  ;D

Açmış olduğum Desmond'un oğlu ile ilgili konuları okuduğunu varsayıyorum. Ubisoft, hep merakı Animus'un içinde veriyordu AC 3'ten sonra bunu değiştirdiler ve ana karakterin ölmesi gerektiğine inandılar. Desmond'u öldürelim ve oyunculara merak edecekleri ve seriyi almaktan vazgeçmeyecekleri bir şeyler verelim dediler. Yani AC 3'ten sonraki oyunlarda Animus'a bağlanan karakteri bilmemen sıkıntı değil. Hiçbirimiz bilmiyoruz. Ve bu bilmemeden doğan bir tahmin yürütme yoluna giriyoruz. İşte yok Babası, Yok Desmond ölmedi, yok atası, yok yeni biri şimdi bir de Syndicate'in veri tabanındaki bir ses datası ile birlikte (Ajan Costa, Dr. Gramatica'nın yanına gelip Desmond'un atalarının gitme ihtimali olan birkaç yüzyıl sayıyor ve Gramatica da anlıyor ki bu kesinlikle Desmond ile ilgili biri. Costa da işte çocuğu bulduk, annesi ile geldiler vesaire anlatıyor ve gözlerinin üstünde olduğunu söylüyor. Zamanı gelince onu yanımıza alırız tarzında bir şey diyor. Desmond'u Abstergo'da çalışması için kaçıran kadının adı da kitaplarda Melanie diye geçiyor ve biz Black Flag ile birlikte Abstergo'nun bir eğlence merkezi haline geldiğini ve buranın süpervizörlüğünü Melanie Lemay adında kızıl saçlı, seksi bir kadının yaptığını biliyoruz. Yani ben de bir teori ürettim bu Melanie olayını bilmiyordum henüz; sonradan ortaya çıktı. Dedim Desmond bu kadınla birlikte olup onu hamile bırakmış olabilir. Sabah uyandığında da Melanie yerine yanında yatan Sigma Team'den bir asker vardı belki de. ;D Sonra Desmond'u bağlayıp Abstergo garajına kadar gözlerini açmadılar. AC Black Flag ile Rogue'daki oğlanın da o yüzden bu kişi olabileceğini düşündük çünkü birkaç oyundur gittiğimiz dönemler, Black Flag'teki Animus dönemleri ve Desmond'un atalarının yaşadığı dönemler ile aynı. Bu nedenle de oyunlar arasındaki ana karakterin aynı kişi olduğunu düşündük ve AC 3'ten sonraki Animus'a bağlanan karakterin Desmond ile ilişkili olduğunu düşündük. Syndicate'in veri tabanındaki ses dosyası ile de bunu destekledik. Syndicate'in son sahnesinde de Dr. Gramatica'nın üzerinde çalıştığı bir projenin görünmesi daha nice dönemlerin geleceğini bize önceden duyurmuş oldu.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2015, 19:29:25 Gönderen: kaskal »

« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2015, 19:35:02 »
TEŞEKKÜR EDİYORUM HER ZAMAN DEMİŞİMDİR BU ASSASSİN'S CREED İN HİKAYESİ BİR AYRI YA (ama teorin efsaneymiş)  ;D ;D ;D ;D ;D

BEN HER NE KADAR OYNAMASAMDA İZLEDİKLERİME VE DUYDUKLARIMA GÖRE HİKAYE BİRAZ SAPITMIŞ AMA SONUÇTA UBİSOFT BU TERS KÖŞE YAPABİLİYOR :D Teşekkür Ediyorum bilgilendirdiğin için ama anlattıklarına göre büyük ihtimalle oğlu ! yani öyle düşünmeye başladım ve diğer oyunlarınıda satın alıyorum :) :)

*

Çevrimdışı Kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1574
  • No one stays good in this world.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2015, 20:47:48 »
Desmond'un öldürülmesi en doğru karardı. Atalarının sürekli tarihi değiştiren kişiler olması bir yerden sonra mantıksız olmaya başlayacaktı. Bu da seriyi sonu gelmez bir tekrara sokacaktı. Bu yüzden Ubisoft Desmond'u öldürmek zorunda kaldı. Eğer seri planlandığı gibi 3 oyun olsaydı Desmond ile bitecekti...

Black Flag ve Rogue'daki ana karakterler önemsiz kişiler. Oyunlar çıkmadan önce Ubisoft onların "biz" yani sıradan insanlar olduğunu açıklamıştı. Black Flag'de karakterimizin günlük tarzı bir şeyi vardı. Orada işteki ilk günü için heyecanlı olduğunu filan yazmıştı. Shaun'u gördükten sonra garip biri diye eklemişti diye hatırlıyorum. Hakikaten sıradan biri yani.

Oyunda daha garip olan şey ise Ubisoft'un evrende olması ve Abstergo şirketi olması. Black Flag trailerini nasıl yapacaklarını bile konuşuyorlardı. Oyun içinde oyun var bir bakıma. Filmler filanda eklenince ortalık baya karışacak.

Seride zaman akışı ise günümüzdeki gibi devam ediyor. Şuan 2015'in sonlarındayız oyunun evreninde de öyle. Yani Desmond kaçıralı 8 sene olmuş. Eğer kaskal'ın dediği teori doğru çıkarsa çocuk şuan 8 yaşında olmalı.

"You will give the people of Earth an ideal to strive towards. They will race behind you, they will stumble, they will fall. But in time, they will join you in the sun, Kal. In time, you will help them accomplish wonders."

*

Çevrimdışı Night Stalker

• *
  • 449
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2015, 20:57:38 »
Rogue ve Black Flag'da oynadığımız kişiler aynı mı? Unity ve Syndicate oynamadım. Orada bu karakterlerle ilgili ipucu var mı? Ve son olarak Rogue'nin sonunda taraf seçiyorduk o olay sonraki oyunlarda gündeme geldi mi? Spoiler verebilirsiniz sıkıntı yok.
Dağda Üç Beş Domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa Örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De Ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2015, 22:27:09 »
BENİMDE MERAKIMI GİDERMİŞ OLACAKSIN SAOL :) ???

AYRICA HER NE KADAR KONU DIŞI OLSADA SONUÇTA BAŞLIKTA BİLMEDİĞİM BİRŞEY DİYOR :) BUDA GEÇERLİ OLACAKTIR

AC III de Connor daha öğrenciyken sarhoş kaptandan gemiyi restore etmek istediğimizde Achilles'in bize defter verdiği zamanda Achilles diyorki

"Bir Hesap Defteri. Çiftlik Evi İşlerini Yönetmemize Yardımcı Oluyor"

Connor en altta kısa bir yazıyı göstererek "Peki Bu ?" şeklinde bir cümle kullanıyor

"Ah ! Bu Yıllar Önceydi, Düşük Ateşten Önce , Tapınakçılardan Önce , Herşey Çökmeden Önce
Ama Bunlar Geçmişte Kaldı Önümüzdekilere Odaklansak Daha İyi Olur. "

diyor kısacası AC III de anlatılana ve ince ayrıntılarda göz önünde bulundurulunca Amerika'da önceden birsürü Suikastçı yaşıyormuş ama şu an Connor'un zamanında sayıları çok azalmış 6 veya 7 tane falan bunun sebebi ne veya ben mi yanlış anladım ? bilen cevaplayabilirmi

NOT: Yukarıdaki Alıntı Sadece Bir Örnektir Düşündüğüm Şeyi O Sözcükler Açığa Çıkartmadı Orda Birşeyden Bahsetmiyor Çünkü Sadece Bir Örnek
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2015, 22:48:27 Gönderen: IamAssassin »

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 986
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2015, 00:29:00 »
Achilles'in bu sözlerinin nedeni Rogue oyununu oynadığında göreceksin. Rogue'de Achilles, genç ve suikastçı kardeşliğinin lideri. Kardeşliğin nasıl parçalandığını anlatıyor oyun..

Ayrıca AC 3'te kardeşlik Achilles, Connor ve Connor'un zamanla tanıdığı altı kişiden oluşuyor.

Rogue'de ise Achilles, Shay ve kardeşlik üyesi olan beş kişi var.

Yani bu hesaba göre AC 3'te suikastçıların sayısı artmış...

Anlayacağın biraz mantık hatası var kurguda..
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2015, 00:37:49 Gönderen: kaskal »

« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2015, 11:03:40 »
ANLADIM TEŞEKKÜR EDERİM AMA YİNEDE EVET BİRAZ HATALIYMIŞ :) başka sorum olursa seni bekliyorum kaskal :D

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3379
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2015, 13:34:14 »
Desmond'un selefini tez zamanda kabuğundan çıkaracaklardır. Yarattıkları bu gizemli arkadaş sıkıntı yaratmaya başladı.