BILMEDIĞIM BIRSEY HAKKINDA YARDIM :))

• 38 Yanıt
  • 4584 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Bat of Gotham
  • *
  • 1668
  • You are not brave. Men are brave.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: BILMEDIĞIM BIRSEY HAKKINDA YARDIM :))
« Yanıtla #10 : 20 Aralık 2015, 13:55:19 »
Desmond'dan sonra bile olay hala Desmond'la alakalı. Desmond Ulu Tapınak'da öldükten birkaç saat sonra Abstergo çalışanları cesedini buluyor. Cesedini bir otopsiye tabi tutuyorlar ve çeşitli DNA örnekleri elde ediyorlar. Bu elde edilen DNA örnekleri sayesinde çeşitli genetik anılara ulaşılıyor ve tüm bu anılar Abstergo Bulut Sistemi'ne yükleniyor. Bir yıl gibi bir süre içerisinde bu anıları incelemek için "Numune 17 Projesi" adı altında bir işlem başlatıyor Abstergo. Abstergo çalışanlarının çabaları sonucu Edward Kenway gibi kişilerin anıları Desmond'un DNA örneklerinden elde ediliyor. Yani Black Flag ve sonraki oyunlarda gördüğümüz deneklerin (aslında denek demek de yanlış, çalışan daha mantıklı) Desmond ile bir kan bağı bulunmasına gerek yok çünkü incelenecek olan anılar zaten açığa çıkarılmış, sadece deneyim edecek biri lazım. Biraz karışık açıkladım kusura bakmayın :D

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

« Yanıtla #11 : 20 Aralık 2015, 22:50:11 »
büyük ihtimalle kaskal'ın dediği gibi oğludur diyeceğim ama evet mantıksal hesaplamaya görede çocuk 8 yaşında falan oluyor ? ne bileyim izlediğim videoda falan sesler 8 yaşındaki bir çocuğa ait değil gibi ? GARİP :D

ama bir sonraki oyunda kesinlikle belli olur diye düşünüyorum :) çünkü cidden daha fazla dayanılmaz ana karakter bilinmeden oyun geçiyor saçmalık :)

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 969
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 21 Aralık 2015, 12:44:34 »
Desmond'dan sonra bile olay hala Desmond'la alakalı. Desmond Ulu Tapınak'da öldükten birkaç saat sonra Abstergo çalışanları cesedini buluyor. Cesedini bir otopsiye tabi tutuyorlar ve çeşitli DNA örnekleri elde ediyorlar. Bu elde edilen DNA örnekleri sayesinde çeşitli genetik anılara ulaşılıyor ve tüm bu anılar Abstergo Bulut Sistemi'ne yükleniyor. Bir yıl gibi bir süre içerisinde bu anıları incelemek için "Numune 17 Projesi" adı altında bir işlem başlatıyor Abstergo. Abstergo çalışanlarının çabaları sonucu Edward Kenway gibi kişilerin anıları Desmond'un DNA örneklerinden elde ediliyor. Yani Black Flag ve sonraki oyunlarda gördüğümüz deneklerin (aslında denek demek de yanlış, çalışan daha mantıklı) Desmond ile bir kan bağı bulunmasına gerek yok çünkü incelenecek olan anılar zaten açığa çıkarılmış, sadece deneyim edecek biri lazım. Biraz karışık açıkladım kusura bakmayın :D

Oldukça etkileyici açıklamışsın ustad. Anlamayanın yapması gereken tek şey var; biraz okuma alışkanlığı kazanmak.

ANLADIM TEŞEKKÜR EDERİM AMA YİNEDE EVET BİRAZ HATALIYMIŞ :) başka sorum olursa seni bekliyorum kaskal :D

Seni bekliyorum kaskal mı? ;D İlk karşılaşma için biraz fazla erotik olmamış mı.. Tamam bekle geliyorum bebeğim.

büyük ihtimalle kaskal'ın dediği gibi oğludur diyeceğim ama evet mantıksal hesaplamaya görede çocuk 8 yaşında falan oluyor ? ne bileyim izlediğim videoda falan sesler 8 yaşındaki bir çocuğa ait değil gibi ? GARİP :D

ama bir sonraki oyunda kesinlikle belli olur diye düşünüyorum :) çünkü cidden daha fazla dayanılmaz ana karakter bilinmeden oyun geçiyor saçmalık :)

Bu ihtimalin büyüklüğünü destekleyecek bir şeylerimiz varsa umutlanalım. Hangi videoyu izledin dört oyunda da günümüz hikayesindeki bizim sesimiz çıkmıyor. Yani o kadar muallaktayız ki Gta 3'ün ana karakteri Dilsiz Yılan Claude bile denek olabilir diyeceğiz neredeyse.. Ben olsam sekiz yaşındaki bir çocuğu Animus'a sokmak isterdim. Farklı bir deneyim olurdu. Hem bu öyle çok ekstrem bir durum olur da çocuk ölürse vesaire ailesine hesap vermek zorunda oldukları bir kimlik değil. Desmond gibi onun da ruhu kurusun derler ve umurlarında olmaz açıkçası. İşleri bittikten sonra tabi.. Sanki günümüz bölümünde Otso Berg'i Unity ve Syndicate'teki günümüz senaryosunda videoları izlerken gördüğümüz(göremediğimiz) biz öldürecekmişiz gibi geliyor. Her ne kadar William Miles'ın öldürmesini istesem de; böyle bir COD MW finalindeki kolsuz adamı öldürdüğümüz sahne gibi bir sahne olsa çok tatlı dururdu diye düşünüyorum. Bu arada karakteri herhalde hepimiz senin kadar öğrenmek istiyoruz demek ki Ubisoft bunu başarmış. Nisan'a doğru yeni oyun sızar büyük ihtimalle..
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2015, 12:49:01 Gönderen: kaskal »

« Yanıtla #13 : 21 Aralık 2015, 20:43:09 »
1. evet gercekten cok guzel acıklama yapmıstı :D

2. abi ne içiriyorlar sana :D bekliyorum kaskalımm uff kaskalll :D

3. valla abi Rogue izliyordum abstergo'da takılırken pc lerden falan ses dosyası buluyoruz ya orda ses dosyasında işimiz bittikten sonra falan napıcaz gibisinden bi muhabbet dönüyordu ondan sonra biz ( Arrghh! Shit ) diyoruz :D yani 3. dinleyişimde farketmiştim sonra abla diyorduki :D işte galiba bunu dinlememen lazımdı falan da filan da orda duymuştum :::

KOLSUZ ADAM = Imran Zakhaev olmasın abi :D he abi bide şey diyordu ya Rogue'de hani sistem çöküyordu onu yapıyorduk sonra bi pencere açılıp

William Miles dead
William Miles Available mı ne öle bişiyler yazıyordu birsürü biliyorsan söyle abi bilmiyorsan link atabiliyormuyuz emin değilim ama bulup söyliyeceğim sana :D

neyse abi orda dünyadaki son suikastçiyide yakalamk üzreyim falan felan bişiler diyor son suikastçi mr. miles mı ?? :D çok merak ediyorum yada sizdemi bilmiyorsunuz ulan Ubisoft :D

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 969
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 22 Aralık 2015, 08:28:59 »
2- Sana mı, ulan bana ne içiriyorlar demen lazım. ;D

KOLSUZ ADAM(Abi başlık açmışsın ya ahahahaha)

Doğrudur. Ben COD fanı değilim. Artık sadece tarihi olayları kapsayan oyunlar çekiyor. AC de bunun en iyi örneği zaten. O yüzden Zakhaev'i bilmek zorunda olduğumu düşünmüyorum; hatırlattığın için teşekkür ederim ama belki bir gün bir yerde birileri ile konuşursam hemen yapıştırırım Zakhaev diye..

Link atabiliyorsun. Youtube vb yerlerin. Linki tarayıp sağ yukarıdaki önünde not simgesi olan dünyaya tıklarsan link olarak yollamış olursun konuya.

Örnek:

https://www.youtube.com/watch?v=bOqLmkpr9nw    bu link

[url =https://www.youtube.com/watch?v=bOqLmkpr9nw] https://www.youtube.com/watch?v=bOqLmkpr9nw [/url]   bu da dünya simgesine tıklanmış hali

William Miles'a gelecek olursak. Son suikastçı olarak kalmış olamaz. Unity ve Syndicate'te gördüğümüz suikastçılar bir takımı oluşturuyor. Böyle daha birkaç takım daha var. Hepsi ayrı bir projeyi geliştiriyor oyunun kendisinde olmasa da AC evreninde var. Bkz: Çizgiromanlar, Android İos oyunları, DLC'ler tabi Filmde de olacaktır. Lineage'de bile bu kadar etkilenmişken ortalama iki, iki buçuk saatlik bir filmde ne denli etkilenirim sabırsızlık içindeyim.. Öldüğünü zannetmiyorum. Sanki o bölümde daha çok Abstergo'nun kafasını karıştırmak için gönderilmiş bir e-mail gibi hatırlıyorum. Tam emin değilim.

« Son Düzenleme: 22 Aralık 2015, 08:41:38 Gönderen: kaskal »

« Yanıtla #15 : 22 Aralık 2015, 22:30:20 »
Haklısın Zakhaev'i bilmek zorunda değilsin :D ama abi şu içirme konusunu kapatalım be bak en az 2-3 mesajtır ne içtin konuşuyoruz :D

tamam abi link atıcam yani bulabilirsem :))

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 969
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Aralık 2015, 06:56:40 »
Bekliyoruz ona göre; unutma bizi..

« Yanıtla #17 : 23 Aralık 2015, 23:29:57 »
abi kusura bakma ya ben salak gibi yanlış anlamışım aradım o sahneyi buldum tamı tamına (2 saat 43 dakika sonra ) (ne kadar zamanda bulcam diye :D )

buldumda abi karakter konuşmuyormuş bi anda sanki içses gibi ses geliyor kimse yokken ondan yani :((( malesef

UNUTURMUYUZ ABİ SENİ
unuturuz munuturuz ayıp olcak ha şimdi :D
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2015, 23:49:42 Gönderen: IamAssassin »

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 969
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Aralık 2015, 09:58:00 »
Estağfurullah.. Bu salaklık değil, olsa olsa dikkatsizlik olabilir. Ya da unutkanlık en kötü ihtimal mitomanyaklık ama katiyen salaklık değil.

Bu sahne hangi oyunda var? İç ses zannettiğin eğer BF falan ise John Standish'tir çünkü.

« Yanıtla #19 : 24 Aralık 2015, 21:06:17 »
AC ROGUE :)) yok abi ben salağım zaten var yani bende :D

Abi bide profildeki bu sync ı nasıl yükseltebiliyoruz :DD 3 sync varya nasıl olcak o iş galiba forum rütbesi nasıl yapıcam onu :))
sonuçta yeni baslaıdm :D
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2015, 21:07:57 Gönderen: IamAssassin »