2016'da Yeni Bir Assassin's Creed Oyunu Göremeyeceğiz!

• 4 Yanıt
  • 2115 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

Assassin's Creed Syndicate'ın çıkışından birkaç ay sonra 2016 yılında Assassin's Creed serisine yeni bir ana oyun gelmeyeceği dedikoduları çıkmaya başlamıştı. Bir süre sonra da sıradaki oyunun 2017 yılında geleceği ve Antik Mısır'da geçeceği yönünde söylentiler türemişti. Bu dedikodulara Ubisoft cephesinden bugün resmi açıklama geldi: 2016 yılında yeni bir Assassin's Creed oyunu göremeyeceğiz.

Ubisoft resmi blog sitesinde ise "Bu yıl aynı zamanda geri adım atıyoruz ve Assassin's Creed serisini yeniden inceliyoruz. Bunun sonucu olarak da 2016'da yılında yeni bir Assassin's Creed oyunu olmamasına karar verdik. Assassin's Creed Unity'nin çıkışından itibaren sizlerin geri bildirimlerinden yola çıkarak pek çok şey öğrendik. Bu yılı söz verdiğimiz gibi; tarihi herkesin oyun alanı haline getirecek olup apayrı ve unutulmaz bir oynanış deneyimi sunacak bir Assassin's Creed hazırlamaya ayıracağız. Ayrıca dünya çapındaki milyonlarca hayranımıza aralıksız destekleri için de teşekkür ederiz." açıklamasına yer verdi.

Elbette en büyük temennimiz; özlediğimiz Assassin's Creed ruhunun 2017 yılında çıkacak olan oyunla geri gelmesi ve serinin tekrardan yükselişe geçmesi. 2016 yılında yeni bir Assassin's Creed oyunu gelmeyecek olsa bile evrenden tamamen kopuk olmayacağız. 21 Aralık 2016 tarihinde Ubisoft ve 20th Century Fox ortak yapımı Assassin's Creed filmi vizyona girecek.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2016'da Yeni Bir Assassin's Creed Oyunu Göremeyeceğiz!
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2016, 09:08:45 »
Ubi imana geliyor herhalde. :P
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı junior_l3oss

• *
  • 12
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2016, 19:39:43 »
desmond miles geri döner diye düşünüyorum ...
desmond gitti oyun bitti bence .
ruh olarak :)

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2016, 13:53:20 »
Burada şöyle bir çelişki var. Kararı yeni vermiş gibi konuşuyorlar ama her oyun çıktığında hatırlarsanız "bu oyun için 3 senedir uğraşıyoruz" "bu oyunu hazırlamaya brotherhooddan önce başlamıştık" tarzı söylemler vardı sürekli. Ya her oyunu 1 senede hazırlıyorlar ya da zaten 2016da çıkarmayacakları birkaç sene öncesinden planlarında vardı. Ben çıkarırlar diye düşünüyordum şaşırttılar. Herhalde film yeter diye düşündüler.

« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2016, 06:17:48 »
Sonunda bu senede çıkmasın ben fan filanda değilim ve tam akisine ben bu seriye düşman biriyim çünkü  yaptıkları şehirler dolu geliyo sosyal hayat yok mpcler arası  mimari filan harbiden hoş yapılacak etkenler var  taki buseneye kadar hiç oynamadım oynmayacam  oyuna giriyorumbazı bölümlerde acayip fps düşüyo eziocuk saçma sapan hareketler yapıyo tabi  ben assainscreed 2 hakkında konuşuyrum  tabi unity ilk çıktığında  dahada berbattı teknik açıdan yüzden ben rocstar hayrnaııym yaptkları her oyunda sosyal bir yaşam var