Assasin's Creed IV: Black Flag ve Assasin's Creed: Rogue Farklarını Arıyoruz!

• 3 Yanıt
  • 1562 Gösterim
*

Çevrimdışı BlackDevilTR

• *
  • 6
  • Sen hangi taraftasın? Tarafını seç! Oynamaya Başla
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Forumda yeniyim yanlış yerdeyse affola şuan böyle bir konuyla başlamayı uygun gördüm.

İlk olarak şunu söyleyeyim ilk önce Assasin's Creed IV: Black Flag hemen altına Assasin's Creed: Rogue resmini koyacağım ve resimlere bakarak karşılaştırma yapacağız. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca biliyorsunuz ki Assasin's Creed IV: Black Flag sonra Ac:Unity sonra ise Ac:Rogue çıktı buda 4.oyunun üstüne 2 oyun çıktığını gösteriyor yani bu sıralamayı dikkate alarak yorum yapılırsa seviniriz.

Konu bir tartışma konusu olarak nitelendirilebilir. Görüşlerinizi istiyorum oyunlar arası benzerlik-farklılık, oynanış, grafik vb. yorumlarınızı istiyorum değerli arkadaşlar.

NOT: Oyunun seneryosunu tartışmıyoruz. Sadece oynanış ve görsellik açıdan benzerlik-farklılıklarını tartışıyoruz.
« Son Düzenleme: 27 Mart 2016, 14:34:53 Gönderen: BlackDevilTR »

*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
İkisini de oynadım. Rogue'yi ilk duyduğumda ACIV'yi modlayıp koymuşlar işte diyodum ama oynayınca başlı başına bi oyunmuş gibi olduğunu görebilirsin, tabi yine birçok benzerliği de yok değil :D

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

*

Çevrimdışı BlackDevilTR

• *
  • 6
  • Sen hangi taraftasın? Tarafını seç! Oynamaya Başla
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
İkisini de oynadım. Rogue'yi ilk duyduğumda ACIV'yi modlayıp koymuşlar işte diyodum ama oynayınca başlı başına bi oyunmuş gibi olduğunu görebilirsin, tabi yine birçok benzerliği de yok değil :D
Oynamadığı mı nerden biliyorsun :) Ac serisinin tüm oyunlarını oynadım emin olabilirsin. Benim burada aramak istediğim bu değil oyun dışarıdan sıfır bilgiye sahip birine sorsak sadece can barını oyun içinde yönettiğimiz karakterin hareketlerini görse ayırt edebilir mi diye soralım daha doğru bir yola varırız :)

İkiside aynı.Oyunun tamamı neredeyse denizde geçiyor ve ikisi de bence AC'ın en kötü oyunları.
A R N O VİCTOR DORİAN
      YUSUF T A Z İ M
              💗 👍

http://ezes23.deviantart.com/