Assasin's Creed Oyununun Sonunu Değiştiriyoruz!

• 2 Yanıt
  • 4127 Gösterim
*

Çevrimdışı BlackDevilTR

• *
  • 6
  • Sen hangi taraftasın? Tarafını seç! Oynamaya Başla
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assasin's Creed Oyununun Sonunu Değiştiriyoruz!
« : 29 Mart 2016, 18:47:51 »
Belki böyle bir konu daha önce açıldı bilmiyorum daha yeniyim forumda ayrıca spoiler içerebilir azda olsa.

Spoiler: Göster

İlk olarak böyle bir konu başka bir yerde görmüştüm fakat oradan bakarak değil %100 kendi emeğimle kendi yazılarımla yazacağım.
İlk olarak "Assasin's Creed'in ilk çıkan" oyununun sonuna değiştireceğiz.(Ana karakter, son bölümde ki düşmanlar, hikaye vs vs...) Biliyorsunuz ki ilk ana karakterimiz "Altair" idi. Son bölümde bizim de genellikle son bölümde dövüştüğümüz karaktere verilen isim ile "Boss" "Al Mualim" idi. İlk olarak Değiştirmeye ben başlayayım.

Altair büyük bir çabadan sonra ustası Al Mualim kadar bilgi öğrenmişti. Zaman geçtikçe yaşlanan Altair evlenip yuva kurmak istiyordu. Al Mualim, Altair'in kendisi kadar gelişmesine izin vermemesi için ona bir tuzak hazırlıyordu. (Burada hikayemizin ara sahnesi devreye giriyor.) Elinde ki kağıtlara bir kaç farklı ölüm yolu yazmış ama hiç birini beğenmemişti ve en sonunda onu herkesin önünde öldürecekti. Altair küçük oğluna kılıç kullanmayı öğretiyordu. Kim olduğu bilinmez birinden Altair'e mesaj geldi ve Al Mualim'in sinsi planını öğrendi. Altair çok kızmıştı. (Ara sahne bitiyor ve bizim yönlendirdiğimiz oyun kısmına tekrar geçiyoruz.) Altair ile duvarlardan, binalardan veya normal biri gibi yürüyerek-koşarak Al Mualim'in yanına gidiyoruz. Ona bu olanları anlatıyoruz. Biz ona tam vurma hamlesi yaptığımızda Assasin's Creed oyunlarının vazgeçilmezi "elma"yı çıkarıyor.(internette bu elma nedir? tarzında aratırsanız bilgi edinebilirsiniz.) Altair karşı koymaya çalışsa da elma çok güçlü olduğundan her hangi bir şey yapamıyor.(Tekrar bir ara sahne...) Altair'in küçük oğlu geliyor babasının ona öğrettiği gibi kılıcıyla geliyor ve Al Mualim'in eline vuruyor tam o sırada elmayı düşürüyor ve Altair elmayı kapıyor. Altair hiç beklemediği bir şey ile karşılaşıyor Al Mualim küçük oğlunu öldürüyor!(Ara sahne bitti.) Elimizde ki elma ve kılıç ile Al Mualime tüm gücümüzle saldırıyoruz ne de olsa oğlumuzu öldürdü! Altair herkesin önünde ona çok acı bir ölüm yaşatıyor.(Ara sahne... ) Altair'in büyük oğlu geliyor ve babasından ona da kılıç kullanmasını öğretmesini istiyor. Altair oğlunu kırmıyor ve öğretiyor. Altair'in oğlu babası kadar iyi kılıç kullanabiliyor ve belli bir olgunluğa ulaşınca da suikastçı kardeşliğine alınıyor. Sizce bu büyük oğul kim dersiniz? "Ezio". Ezio çok uğraşıyor.(Ara sahne bitti.) Burada Ezio ile biraz oynuyoruz tırmanıyoruz, kırıyoruz, vuruyoruz... Sonra oyunumuz bitiyor.(Ekranda devam edecektir... tarzında bir yazı çıkıyor.) Bu hikayede ilk oyunu 2.oyuna bağlamaya çalıştım tabii ki 2.oyun hikayesi de buna göre değişecek. Yakın zamanda tüm seriler için böyle bir konu açmayı düşünüyorum.
Okuduğunuz için teşekkürler. Çok uğraştım. Hiç olmadı yorumlara Teşekkürler yazın kardeşlerim.

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 899
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assasin's Creed Oyununun Sonunu Değiştiriyoruz!
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2016, 23:02:38 »
Kardeşim başlıktaki gibi sonunu değiştiriyoruz e az mantıklı olmak lazım. Altair Suriyeli Ezio İtalyan ismi Suriyeli bi adam oğluna neden İtalyan ismi koysun bu tarz hikayeler için hikaye bölümü var orda kendi denemelerini yapıp yayınlayıp daha iyi senaryo kurabilirsin eminim daha da iyi olacaksın orda çalıştıkça

*

Çevrimdışı BlackDevilTR

• *
  • 6
  • Sen hangi taraftasın? Tarafını seç! Oynamaya Başla
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assasin's Creed Oyununun Sonunu Değiştiriyoruz!
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2016, 23:48:21 »
Sağ ol dostum fakat şunu atlıyorsun bu bizim hikayemiz ve tarih, isim her şey bizim elimizde öyle karmaşık olarak düşünebilirsin. Tavsiyeni deneyeceğim. Son olarak Arap olup da ismini Türk ismi koyan çok vatandaş var :)