Watch Dogs 2 ile ilgili beklentileriniz

• 4 Yanıt
  • 4709 Gösterim
Watch Dogs 2 ile ilgili beklentileriniz
« : 17 Haziran 2016, 12:51:01 »
Watch Dogs 2 ile ilgili beklentileriniz neler ?

Geçen oyunun aksine adamlar şişirilmiş fragmanlar yerine direk oynanış videosu ile tanıttılar E3'te. Grafiklerde artık bir downgrade olmaz diye düşünüyorum. Bence Ubisoft ilk WD'da yaptıkları hataları tekrar yapmayacaklar. Tek sıkıntı ana karakter çok sıkıcı duruyor.

Ynt: Watch Dogs 2 ile ilgili beklentileriniz
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2016, 15:37:14 »
İlk oyun o kadar çok güzel olacak diye düşüdük ki ama berbat bir oyun geldi. Özellikle o oyun tanıtılırken GTA laf atan bir Ubisoft vardı. Bu nedenle oyun çok iyi olacak algısı oluştu bizde de. Bence bu kadar şişirilmeseydi Watch Dogs o kadar kötü bir oyun sayılmazdı. Ancak çok şişirildi ve abartılı reklamlarıyla bir beklentiye girildi. Böyle olunca olmadı tabi ...

Benim Ubisoftta en çok dikkatimi çeken şey ilk oyunlarının zaten o kadar iyi olmaması. Yani Assassin's Creed ilk oyunu da bana göre orta bir oyun. Ne iyi ne kötü ( hikaye güzel tabi  :D ). Sonra ki ikinci oyunda zaten damgasını vuruyor Assassin's Creed . Aynı şekilde Far Cry 2'de öyle. Far Cry 2 ne kadar kötü ise Far Cry 3 bir o kadar iyiydi.

Watch Dogs 2 ilk oyunu gibi kötü olmayacaktır. Açıkcası ben o kadar beklenti de olmadığım için belki bana daha iyi gelecektir. Ancak Watch Dogs 1'de o bahsettikleri hackleme olayı bile oynarken o kadar kötüydü ki , onu güzel yapsınlar ve şehir ilk oyun kadar sıkıcı olmasın . Hikaye de zengin olsun. Öyle abartılı bir hikaye beklemiyorum oyundan ancak anlatımı güzel olsun en azından. Watch Dogs 1 de sıkıldığım ilk noktalardan biride buydu .
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2016, 15:39:08 Gönderen: Gene Lane »

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2016, 16:40:41 »
Hiçbir şey beklemiyorum. Birinci oyundan daha iyi olmayacaktır.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2016, 22:24:55 »
Ubisoft ikinci oyunları daha iyi yapar. Örneklere ek olarak Prince Of Persia gösterebiliriz. Zaten oynanış videosu dolu,dolu ve güzele benziyor. Benim için tek sıkıntı siyahi ana karakterimiz.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı furkanfg112

• *
  • 230
  • Jackpot!
    • ICQ Messenger - 10000000
    • MSN Messenger - furkanfg112@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 23 Haziran 2016, 14:32:22 »
Ana karakter, ana karakter olmaktan çok ana karaktere yardım eden tiplere benziyor. (Bu nasıl bi cümle lan  :D)
İm not locked up with you, you locked up with me!