AC 1092'ye ilk kez katıldığınızda nasıl hissettiniz?

• 99 Yanıt
  • 17036 Gösterim
*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Foruma katılmanıza sebep olan şey neydi, ne hissettiniz, insanlar size nasıl davrandı ve anılarınız neler?

Ben nasıl prestige atlanır diye google'lıyorum ve karşıma şu konu çıkıyor. Ben de herkes 30 level falan hava atıyım diye 3 prestijim yazıyorum.. :D Daha sonra tyconn269 adlı üyeyle arkadaş olmuştuk. Sonra Metor Dagger Altidore Espanol Süpürge Eren TheTürk ile falan tanıştık. Öyle yani :D Bir de Torcharable'ı unutmamak lazım forumun en kaliteli üyelerindendi. Sonra Metor ben espanol da vinci süpürge Niccolo machiavelli oyunlarda buluştuk Metor tüpçü lakabıyla anılıyordu. :D
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2016, 20:21:42 Gönderen: assassinking12 »
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
Ynt: AC 1092'ye ilk kez katıldığınızda nasıl hissettiniz?
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2016, 11:33:00 »
Forumdaki çoğu insan evladı gibi hidden blade nasıl yapılır diye bakarken buldum. Sonra birkaç oyun rehberi izledim, ilk başta katılıp flood yaptım mal gibi ama sonradan uyarıyı yiyince susmuştum ;D Alex Mason, Aleyna Sevid, BadWolf, Atakayalar, Furkany1630, --Altair--Ezio--Connor--, LoneAssassin reis bunlar forumda olduğum sürece en yakın kişilerdir bana

Böyle işte umarım ilerde tekrar eski haline döner buralar :D

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2016, 11:36:39 »
Baya bir eski isim saymışsınız galiba çünkü saydıklarının hiçbirini şuan forumda göremiyorum. Forumu nereden buldum hatırlamıyorum ama biraz bakınınca AC dışında açılan konular çok hoşuma gitti ve o kadar fazla konu vardı ki baya aktif bir forum diye düşündüm ama pek öyle değil gibi. O saydığınız üyeler nereye gitti acaba, forum neden bu kadar durgun?

*

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2016, 11:45:21 »
Baya bir eski isim saymışsınız galiba çünkü saydıklarının hiçbirini şuan forumda göremiyorum. Forumu nereden buldum hatırlamıyorum ama biraz bakınınca AC dışında açılan konular çok hoşuma gitti ve o kadar fazla konu vardı ki baya aktif bir forum diye düşündüm ama pek öyle değil gibi. O saydığınız üyeler nereye gitti acaba, forum neden bu kadar durgun?

Forum bir zamanlar harikaydı. Herşey roleplay içeriğiyle doluydu. Bak bu linkde geriye kalan bir imza oluşturucu var. Tarihi eser olarak duruyor. Marketimiz bile vardı üyeler birbirine para atardı, taraf kasaları vardı yeni gelenlere akçe atıp tarafımıza çekerdik. Roleplayler için silahlar, zırhlar yetenekler vs. vardı..

Forum nasıl bu hale geldi diye soracak olursan forum 2-3 aylığına kapandı. Herkes bıraktı. Birkaç sefer de isyan tarzı şeyler oldu. Şu an doğru düzgün bir template bile yok ve düzelmez büyük ihtimalle. O eski kıvam birdaha asla gelmez.

Bu arada incelemek istersen eski hali böyleydi
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2016, 11:47:05 Gönderen: assassinking12 »

« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2016, 14:59:11 »
Ne isyanı beyler. Ben paradoxfanada üyedim ordada ok güzel isyanlar vardı ve burayı nasılmı buldum çok kolay takıldığım görev için assains creed2forumları yazdım ilk bu forum çıktı

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2016, 15:43:33 »
AC2 spoilerları için gelmiştim ben, 4 yılda gerek acı gerek mutlu anılarım oldu bu forumda, kız meselesini bile danışmışlığım var (ki aldığım tavsiyeleri uygulamadım). Bir çok kişiyle tanıştım hatta çoğunun forum isimlerini bile hatırlamıyorum artık, güzel geçti 4 sene, bu forum çoğumuzun 13 yaşındaki haline dayandıysa bir daha yıkılmaz bence
Ölmeyen bir şeye canlı denilebilir mi?
A12 bak bakalım düzgün yazmış mıyım?

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 89
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2016, 16:00:16 »
Google dan hidden blade yapımı diye bakıyodum bu siteyi buldum yarım sene onay bekledim (!) sonra tema değişince onay sistemi kalkmış o şekilde üye oldum bide ac rev için yardım istedim Black Swordsman hariç zerre kimse yardım etmedi (!)
Yani forumun hali berbat fazla kimse aktif olmuyo bazen bir iki mesaj geliyo o da tırt zaten yeni üye geliyo bir sürü hort yapıyo daha hayır gelmez bu siteden  :( :(

Hellcase.com'da para kazanmak için bu kodu girebilirsiniz: 8787922

*

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2016, 16:07:56 »
AC2 spoilerları için gelmiştim ben, 4 yılda gerek acı gerek mutlu anılarım oldu bu forumda, kız meselesini bile danışmışlığım var (ki aldığım tavsiyeleri uygulamadım). Bir çok kişiyle tanıştım hatta çoğunun forum isimlerini bile hatırlamıyorum artık, güzel geçti 4 sene, bu forum çoğumuzun 13 yaşındaki haline dayandıysa bir daha yıkılmaz bence

SLIMSHADY o.o HOŞ GELDİN.. Kesinlikle haklısın benim ne mallıklarıma dayandı :D

Google dan hidden blade yapımı diye bakıyodum bu siteyi buldum yarım sene onay bekledim (!) sonra tema değişince onay sistemi kalkmış o şekilde üye oldum bide ac rev için yardım istedim Black Swordsman hariç zerre kimse yardım etmedi (!)
Yani forumun hali berbat fazla kimse aktif olmuyo bazen bir iki mesaj geliyo o da tırt zaten yeni üye geliyo bir sürü hort yapıyo daha hayır gelmez bu siteden  :( :(

Şu anlık öyle duruyor temada zaten hayır yok roleplay ortamı 0 ama SlimShady'nin dönmesi biraz umut verdi bana.

Edit: Iso2055 falan da dönmüş biraz umutluyum ben açıkcası
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2016, 16:09:33 Gönderen: assassinking12 »

*

Çevrimdışı Ezio the Merciless

• ★★GALATASARAY★★
  • *
  • 1389
  • Işıkları Kapatınca Tüm Bedenler Aynıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2016, 16:14:09 »
Forumla nasıl tanıştığımıza dair bir konu bulunuyor zaten. Onun dışındaki soruları cevaplayayım;

İlk geldiğimde pek bir bağlılık yaşamamıştım çoğu üye gibi. O yüzden ilk zamanlarımda 2 ay ara vermiştim. Yavaş yavaş üyeleri tanıdıkça ısındım. Kendimi hafif ortamın içinde hissetmeye başlayıncada kaptırmış buldum kendimi. Öncelikle Kratos ile tanıştım ve yakın oldum. Destekçiydik birbirimize ve ikimizinde birbirimizin üzerinde emeği büyük. Sonrasında bir yerlere geldik. Teşekkür edeceğim insanların başında gelir kendisi.

Forum ikinci ailem oldu her zaman için. Kratos, -Ezio  Auditore-, SüleymanEnes, Sagittarius, Ophelianna, Şahkulu, Alponero, Michael Scofield, Apple of eden 1092, Badwolf ve ismini hatırlayamadıklarım ile güzel arkadaşlıklar, dostluklar kurdum. Kimi zaman yardımlaştık, kimi zaman akıl danıştık.. Bazıları ile görüşmüyorum ne zamandır ama her zaman için yerleri ayrıdır benim için. Buranın bana kattığı, öğrettiği pek çok şey var. Yaşamıma da yansıdı. Kazandırdığı dostluklar da yıllardır süregeliyor ve böylede devam edecek inşallah.

Şaka maka yıllar olmuş. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Anlatacak fazlasıyla anı var ama herkese anlatılacak gibi olmadığından es geçiyorum :D Eski hali güzeldi forumun. Öyle kalabilseydi keşke. Forumun kapanmasından ziyade serinin inişe geçmesinin etkisi daha büyük olduğunu düşünüyorum ben. Geleceğimizde parlak görmüyorum ama bu forumda yaşanılanlar benim adıma güzel anı olarak canlı kalacaktır.

UFAK NOT: Konuyu 1092 Sohbet bölümüne taşıyorum.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2016, 18:24:04 Gönderen: Ezio the Merciless »

"Şah karşısında tek asker piyon"

*

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2016, 16:31:38 »
Forumla nasıl tanıştığımıza dair bir konu bulunuyor zaten. Onun dışındaki soruları cevaplayayım;

İlk geldiğimde pek bir bağlılık yaşamamıştım çoğu üye gibi. O yüzden ilk zamanlarımda 2 ay ara vermiştim. Yavaş yavaş üyeleri tanıdıkça ısındım. Kendimi hafif ortamın içinde hissetmeye başlayıncada kaptırmış buldum kendimi. Öncelikle Kratos ile tanıştım ve yakın oldum. Destekçiydik birbirimize ve ikimizinde birbirimizin üzerinde emeği büyük. Sonrasında bir yerlere geldik. Teşekkür edeceğim insanların başında gelir kendisi.

Forum ikinci ailem oldu her zaman için. Kratos, -Ezio  Auditore-, SüleymanEnes, Sagittirus, Ophelianna, Şahkulu, Alponero, Michael Scofield, Apple of eden 1092, Badwolf ve ismini hatırlayamadıklarım ile güzel arkadaşlıklar, dostluklar kurdum. Kimi zaman yardımlaştık, kimi zaman akıl danıştık.. Bazıları ile görüşmüyorum ne zamandır ama her zaman için yerleri ayrıdır benim için. Buranın bana kattığı, öğrettiği pek çok şey var. Yaşamıma da yansıdı. Kazandırdığı dostluklar da yıllardır süregeliyor ve böylede devam edecek inşallah.

Şaka maka yıllar olmuş. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Anlatacak fazlasıyla anı var ama herkese anlatılacak gibi olmadığından es geçiyorum :D Eski hali güzeldi forumun. Öyle kalabilseydi keşke. Forumun kapanmasından ziyade serinin inişe geçmesinin etkisi daha büyük olduğunu düşünüyorum ben. Geleceğimizde parlak görmüyorum ama bu forumda yaşanılanlar benim adıma güzel anı olarak canlı kalacaktır.

UFAK NOT: Konuyu 1092 Sohbet bölümüne taşıyorum.

Elim eski "Teşekkür Et" butonunu aradı.. :-/ Benle hiç anın olmuş muydu?

Yanlış yere açtıysam affedersin.