AC 1092'ye ilk kez katıldığınızda nasıl hissettiniz?

• 99 Yanıt
  • 17121 Gösterim
*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: AC 1092'ye ilk kez katıldığınızda nasıl hissettiniz?
« Yanıtla #30 : 09 Ağustos 2016, 19:37:15 »
Forumun düzeleceğini sanmıyorum. Moral bozmak gibi olmasın ama bunlar gerçekler. Kaç kere aynı olay yaşandı sayamadım. Tam forum düzeliyor diyorsun ama ertesi gün forumun tek bir ileti bile almadığını görüyorsun. Bunun insanda yarattığı hayal kırıklığı tarif edilemez. İki seneye yakın süredir mezar bekçiliği yapıyoruz burada. Talha abimizden bile destek alamadığımız çok oldu. Forumda şuan 3 yönetici aktif peki geri kalanlar nerede? Neyse,forum toparlanırsa bunlar zaten konuşulur detaylı.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

« Yanıtla #31 : 09 Ağustos 2016, 19:41:41 »
Forumun düzeleceğini sanmıyorum. Moral bozmak gibi olmasın ama bunlar gerçekler. Kaç kere aynı olay yaşandı sayamadım. Tam forum düzeliyor diyorsun ama ertesi gün forumun tek bir ileti bile almadığını görüyorsun. Bunun insanda yarattığı hayal kırıklığı tarif edilemez. İki seneye yakın süredir mezar bekçiliği yapıyoruz burada. Talha abimizden bile destek alamadığımız çok oldu. Forumda şuan 3 yönetici aktif peki geri kalanlar nerede? Neyse,forum toparlanırsa bunlar zaten konuşulur detaylı.

Forumda yeni olduğum için ve ilk defa bu kadar kalabalık olduğunu gördüğüm için baya heyecanlanmıştım. Şuan içimdeki tüm heyecanı söküp attınız. Eğer böyle olursa baya hayal kırıklığı olur cidden. Ama bir umut belki gerçekten düzelir de eskilerin bahsettiği o hali tekrar görebilirim.

*

Çevrimdışı Michael Scofield

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 09 Ağustos 2016, 19:42:56 »
Çok haklısın hak veriyorum bu konuda, destek konusu da aynı şekilde, yönetici konusu da aynı şekilde, bizzat kendimden örnek vermek gerekirse 2-2,5 seneden beri forum için gerçekten doğru düzgün bir şey yaptığımı hatırlamıyorum. Hani forum bu hale geldiyse maalesef bizlerin de payı var. Ama gerçekten insan bir süre sonra yorulabiliyor ya da yaptığı işi eskisi gibi yapamaz hale geliyor bende bu oldu diye düşünüyorum.

Ama şöyle bir şey, gerçekten aktif olan üye sayısı belli bir çoğunluğa ulaşırsa herkes devamlı gün gün girip aktif olur, konularda yorumlar çoğalırsa ancak bu sayede forumun aktif olma olanağı artabilir. Yani bunu gerçekleştirecek olan yine sizlersiniz daha çok, ben kendi şahsım adına, önceleri de Assassin's Creed dışında başka bir konuda pek bulunamıyordum, mesela geyik muhabbeti olsun, farklı oyunlar olsun, dizi/film olsun falan. Genelde ya AC serisi üzerine söyleşiler yazıyordum ya da haberler yayınlıyordum, bunu da gerçekten bir katkım olsun amacıyla değil de, isteyerek ve bu forumu çok çok sevdiğim için yapıyordum.

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 09 Ağustos 2016, 19:44:24 »
Ya gelme demeyeyim de, öyle bir bakmaya geldim açıkçası, hani zaten ben devamlı belirtiyorum, şu tutku meselesi gerçekten yok şuan. RP açısından ise burada aranızda en kötü RP yapan benimdir bu bir iddia değil tamamen gerçek yani, hiç anlamam. Böyle daha çok bilgili kişi var yani bu konuda benim gibi anlamayan kişi bulunursa herhalde kötü bir yere gelebilir hikaye. :)

Hiç sıkıntı değil önemli olan vakit geçirmek beraber. Forum resmen ölü canlı izlenimi verirsek belki Talha abi birşeyler yapar. Ya da eski üyeler görür gelmeye karar veren olur. Bir anda canlanma ihtimali söz konusu :D Bu arada hikayeyi hazırlıyoruz şuan. Düzgün bir evren yaratırsak harika olacak. Çok güzel şeyler çıkabilir.

Abi zaten Talha abiyle oturup konuşmanız lazım detaylıca. TWT bile buradan farksız olmuş. Hala ölmüş değil forum bunları yaşıyorsak, Talha abi bir template eklese, iki roleplay öğesi eklese biz 1 ay geçiniriz. Birsürü gönüllü vardır burda eminim forumu eski haline getirmek için çabalayacak. Hatta sunucu sıkıntısı varsa ona bile yardımcı olabilirim. Yeter ki düzeltelim siteyi, üyeler zaten geri dönecektir.  :-\ Hatta talha abi de birgün foruma gelsin hep beraber sohbet edelim ne yapabiliriz aktif bir şekilde konuşalım.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2016, 19:52:48 Gönderen: assassinking12 »
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı furkanfg112

• *
  • 230
  • Jackpot!
    • ICQ Messenger - 10000000
    • MSN Messenger - furkanfg112@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : 09 Ağustos 2016, 19:58:49 »
Boşuna ümit etmeyin derim ben. O kadar vaatlerde bulundular şöyle olacak böyle olacak uçacak forum uçacak!! şeklinde, sonra ne oldu? Forum 3 aylığına kapandı ve çöp halde geri geldi. Sonra yine vaatlerde bulundular, yeni as yönetici aldık patlacak forumu aktiflikten ölecez filan. Aradan 4 ay civarında zaman geçti. Bi Assassin's creed yazısı ekleyip bıraktılar. Forumda gerçekten emek harcamış birkaç kişi haricinde as ve diğer yöneticilerimizden iz yok, Talha abimiz ise dota 2 de gavurlarla laf yarıştırmakla meşgul.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2016, 20:05:27 Gönderen: furkanfg112 »
İm not locked up with you, you locked up with me!

« Yanıtla #35 : 09 Ağustos 2016, 19:59:33 »
 assassinking12 tamam denedim profil resmimi değiştirdim teşekkürler.ben 5,6 yıl önce katılmıştım bu siteye tam hatırlamıyorum önceden site çok farklıydı ac1092 diye bisite vardı bide içindede ac1092 forumu vardı şimdi ise sadece forum sitesi var. yıllar geçti okadar uzun bir aradan sonra bu siteye girdiğimde(5,6 ay önce) resmen o temayı görünce şok olmuştum şimdi bakıyorum son 5,6 aydır forum gelişmeye devam ediyor umarım site gelişmeye devam eder.

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : 09 Ağustos 2016, 20:07:55 »
mezarı bekçiliği yapıyoruz ama mezarı sulamayacak mıyız. Öyle hemen geri eski günlere döneriz demiyorum ama denemeyip ne yapacağız? Denemeyeceksek buradaki amacımız ne? 5-10 aktif üyeyle gizli bir grup gibi forumu açık mı tutacağız? Gülü dikeni olmasa herkes sever, seni bilip te konuşuyorum kratos, sen bir iki dikenden çekinecek biri değilsin
Ölmeyen bir şeye canlı denilebilir mi?
A12 bak bakalım düzgün yazmış mıyım?

*

Çevrimdışı Ezio the Merciless

• ★★GALATASARAY★★
  • *
  • 1389
  • Işıkları Kapatınca Tüm Bedenler Aynıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 09 Ağustos 2016, 20:14:06 »
Spoiler: Göster
Ya gelme demeyeyim de, öyle bir bakmaya geldim açıkçası, hani zaten ben devamlı belirtiyorum, şu tutku meselesi gerçekten yok şuan. RP açısından ise burada aranızda en kötü RP yapan benimdir bu bir iddia değil tamamen gerçek yani, hiç anlamam. Böyle daha çok bilgili kişi var yani bu konuda benim gibi anlamayan kişi bulunursa herhalde kötü bir yere gelebilir hikaye. :)

Hiç sıkıntı değil önemli olan vakit geçirmek beraber. Forum resmen ölü canlı izlenimi verirsek belki Talha abi birşeyler yapar. Ya da eski üyeler görür gelmeye karar veren olur. Bir anda canlanma ihtimali söz konusu :D Bu arada hikayeyi hazırlıyoruz şuan. Düzgün bir evren yaratırsak harika olacak. Çok güzel şeyler çıkabilir.

Abi zaten Talha abiyle oturup konuşmanız lazım detaylıca. TWT bile buradan farksız olmuş. Hala ölmüş değil forum bunları yaşıyorsak, Talha abi bir template eklese, iki roleplay öğesi eklese biz 1 ay geçiniriz. Birsürü gönüllü vardır burda eminim forumu eski haline getirmek için çabalayacak. Hatta sunucu sıkıntısı varsa ona bile yardımcı olabilirim. Yeter ki düzeltelim siteyi, üyeler zaten geri dönecektir.  :-\ Hatta talha abi de birgün foruma gelsin hep beraber sohbet edelim ne yapabiliriz aktif bir şekilde konuşalım.

En büyük sorun zaten Talha abinin aktif olmaması ve bizim söylediklerimizi bile umursamıyor olması. Yoksa biz bir şeyler yapmak için elbet çabaladık. Ancak bir cevap bile alamadığımız zamanlar çok oldu.

"Şah karşısında tek asker piyon"

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : 09 Ağustos 2016, 20:16:28 »
Boşuna ümit etmeyin derim ben. O kadar vaatlerde bulundular şöyle olacak böyle olacak uçacak forum uçacak!! şeklinde, sonra ne oldu? Forum 3 aylığına kapandı ve çöp halde geri geldi. Sonra yine vaatlerde bulundular, yeni as yönetici aldık patlacak forumu aktiflikten ölecez filan. Aradan 4 ay civarında zaman geçti. Bi Assassin's creed yazısı ekleyip bıraktılar. Forumda gerçekten emek harcamış birkaç kişi haricinde as ve diğer yöneticilerimizden iz yok, Talha abimiz ise dota 2 de gavurlarla laf yarıştırmakla meşgul.

Maalesef, umarım forum Talha Turhal'a Dota 2 oynamaktan daha cazip gelir ve birazcık el uzatır. Sadece 1092'i için değil TWT için de. Biz ne yaşadıysak oranın üyeleri de aynı şeyi yaşadı. Hallerini iyi anlıyorum.

assassinking12 tamam denedim profil resmimi değiştirdim teşekkürler.ben 5,6 yıl önce katılmıştım bu siteye tam hatırlamıyorum önceden site çok farklıydı ac1092 diye bisite vardı bide içindede ac1092 forumu vardı şimdi ise sadece forum sitesi var. yıllar geçti okadar uzun bir aradan sonra bu siteye girdiğimde(5,6 ay önce) resmen o temayı görünce şok olmuştum şimdi bakıyorum son 5,6 aydır forum gelişmeye devam ediyor umarım site gelişmeye devam eder.

Umarım gelişecek. Herşey bize bağlı bir süre ayakta tutacağız.

En büyük sorun zaten Talha abinin aktif olmaması ve bizim söylediklerimizi bile umursamıyor olması. Yoksa biz bir şeyler yapmak için elbet çabaladık. Ancak bir cevap bile alamadığımız zamanlar çok oldu.

Anladım :< Melikşah abi'den haber var mı? İsterseniz Talha Turhal'ı foruma davet edelim? Belki yardım eder?

Edit: Talha Abi'nin sitede bıraktığı çok güzel bir role play öğesi buldum.

Assassins Creed Türk Fan Sitesi. Assassins Creed 1092 © Site içeriğinin tüm hakkı saklıdır. 1092-2016
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : 09 Ağustos 2016, 20:34:09 »
Foruma ilk katılmadan ziyade kurarkan "İnsanları bilgilendireceğiz, oyunlar hakkında konuşacağız iyi olacak" amacıyla yola çıktık. Öyle de yaptık. Güzel insanlarla tanıştık, bir sürü arkadaşımız oldu.

Şu an için pasiflik söz konusu evet, neredeyse 1 senelik kapalılık aşamasından sonra yeniden yayına girdik. Şu an www.oyunfest.com ile uğraşıyoruz. Buradaki işleyişi adam ettikten sonra forumlara bizzati ben el atacağım. Tam adam ettim derken bir problem açığa çıktı. İnsan faktörülü bir problem. Bunu hiç düşünmemiştim. Benim kafa hep teknik işlere gidiyor. Bunu halledeceğimizi düşünüyorum birkaç haftaya.

Sonra hem kardeş siteniz TWT hem de AC1092 ile ilgilenmeye başlayacağım.

Bu süreç içerisinde burası adam olmaz diye yazacağınıza  :) farklı forum bölümlerinde, o bölümleri aktifleştirecek konular açmanız. Örneğin Total War Türkiye'deki arkadaşlar ekran görüntüsü yarışması yapıyor, fotolu hikayeler yazıyorlar oyunlardan ve biz bunları sosyal ağlarda paylaşıyoruz.

Umarım anlatabilmişimdir. Ama şunu da ekleyim, TWT'ye de yazdım. Bu foruma giren 1 kişi kalsa o da ben olsam, bu forumlar hayatlarına devam edecekler büyük problemler olmadığı sürece. O nedenle "burası öldü, ben daha gelmem", "hebele ve gübele", "capcip cipcip çipetpet"  gibi yazılar :P yazanlar parmaklarını yoruyor.