Anket

Hangi oyun?

AC 1
AC 2
AC Brotherhood
AC Revelations
AC 3
AC 4: Black Flag
AC Unity
AC Rogue
AC Syndicate
Diğer AC Oyunları

En Sevdiğiniz Assassin's Creed Oyunu Hangisi?

• 13 Yanıt
  • 2712 Gösterim
*

Çevrimdışı Sagittarius

• *
  • 223
  • Maybe your best course would be to tread lightly.
    • Profili Görüntüle
    • Elder Scrolls Türk
Ynt: En Sevdiğiniz Assassin's Creed Oyunu Hangisi?
« Yanıtla #10 : 11 Ağustos 2016, 19:54:56 »
Assassin's Creed: Brotherhood'un yeri çok ayrı. Ben de düşünmeden Brotherhood diyorum bu yüzden.

Evil is evil. Lesser, greater, middling…makes no difference. The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1674
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2016, 20:56:31 »
Brotherhood tek kelime ile; apayrı. Hem günümüz hem de geçmiş hikayesi bakımından bence serinin en iyi oyunu. Suikastçı ruhunu en yükselerde hissedebildiğimiz oyun. Ama Revelations'a kimse oy atmadığı ve ikinci favorim olduğu için ondan yana kullandım oyumu.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2016, 02:02:36 »
Bana göre kesinlikle AC:II. İlk oynadığım oyun olduğu için olabilir seride . Ancak oyunun başında Ezio'nun yaşadığı olaylar ,beni doğrudan karakteri sahiplenmemi sağlamıştı. Ondan sonra Floransaya da ayrı bir bayılmış. Hatta terketmek zorunda kaldığımız için çok üzülmüştüm. Daha sonra oyunu oynadım ve Venediğe ayrı bir hasta olmuştum. Oyunu sık sık bırakıp , haritanın her yerini görmek için bakış noktalarına gidiyor ve bol bol yan gçrev yapıyordum. O derece güzeldir. Her sene bir kez oynarım.

Ondan sonra gelen Brotherhood daha dolu . Aslında o da benim için eğlenceli bir oyun. En azından önceki oyunla konu bütünlüğü sağlıyordu ve şuanda bile tarih kokan Romada gezmek ayrı bir eğlence.

Sanırım Revelation'da dahil , Ezionun olduğu bütün oyunları çok seviyorum. Ancak oyumu AC:II'ye verdim .

*

Çevrimdışı Shezi

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 12 Eylül 2016, 14:20:23 »
Brotherhood benim favorim belkide ilk oynadığım assassins creed oyunu olduğu içindir bilgisayar oyunları oynamaya yeni başlamıştım ve bu oyun sevmemi sağladı bilgisayar oyunlarını. Atmosferi, ürpertici havası, müzikleri, ezionun karizması, kurt postu giymiş düşmanlar,kolezyum tiyatrosu,atlar herşeyiyle sevdim ben. Desmondun ezionun malikanesinde dolaşması günümüz romasına gitmesi apple of edeni bulması falan çok güzeldi vay bee.... Oyunun sonuda efsaneydi ha birde  cesare borgia var o da güzel bir düşmandı lan katherinayla christinayı unuttum onlarda çok romantikti...