1092 "Meydanlarına" Sahip Çıkıyoruz!

• 11 Yanıt
  • 2517 Gösterim
*

Çevrimdışı Ezio the Merciless

• ★★GALATASARAY★★
  • *
  • 1389
  • Işıkları Kapatınca Tüm Bedenler Aynıdır
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1092 "Meydanlarına" Sahip Çıkıyoruz!
« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2016, 14:38:01 »
Hunharca yazılar yazdığın zamanlarda sana da söylüyordum "okumaya üşendim ama ellerine sağlık" diye; bugün ilk defa bir yazını tamamen okudum Michael :D Bahsettiğin şeylerde pek bulunmamış olsamda okurken kendi anılarım aklıma geldi. Gerçektende burada kimse bir amaç gütmeden elinden geldiğince bir şeyler yapıyor. Şahsım adıma yararlı konular açmış olmasamda her ne kadar, yinede birlikte bir şey yapmak bana ilk günkü gibi mutluluk veriyor hala. Forumun kurulma sebebi olan oyun gözden düşmüş olsada, ortamı tekrar sağlarsak buralar canlı kalabilir assassinking12'ninde belirttiği gibi. Buranın güzel olmasını oyun değil, bizler sağladık çünkü :)

"Şah karşısında tek asker piyon"

*

Çevrimdışı Michael Scofield

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1092 "Meydanlarına" Sahip Çıkıyoruz!
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2016, 15:28:33 »
Hunharca yazılar yazdığın zamanlarda sana da söylüyordum "okumaya üşendim ama ellerine sağlık" diye; bugün ilk defa bir yazını tamamen okudum Michael :D Bahsettiğin şeylerde pek bulunmamış olsamda okurken kendi anılarım aklıma geldi. Gerçektende burada kimse bir amaç gütmeden elinden geldiğince bir şeyler yapıyor. Şahsım adıma yararlı konular açmış olmasamda her ne kadar, yinede birlikte bir şey yapmak bana ilk günkü gibi mutluluk veriyor hala. Forumun kurulma sebebi olan oyun gözden düşmüş olsada, ortamı tekrar sağlarsak buralar canlı kalabilir assassinking12'ninde belirttiği gibi. Buranın güzel olmasını oyun değil, bizler sağladık çünkü :)

Buna çok sevindim, ilk yazılarımı daha da uzun tutuyordum da şimdi pek o kadar yazamıyorum maalesef, "hp" sayım azaldı galiba. :D Birazını da kendi bloguma saklıyorum. :)