ESKİ FORUMUN HATRINA, ÖZLEDİK BE ABİ

• 42 Yanıt
  • 10767 Gösterim
*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Ynt: ESKİ FORUMUN HATRINA, ÖZLEDİK BE ABİ
« Yanıtla #30 : 13 Kasım 2016, 21:13:48 »
Gaza gelip forumu canlandırma etkinliği yapan çok oldu ama bir haftadan fazla sürmedi.

Başımızdaki kişi birşeyler yapmadığı sürece canlanmaz buralar.

Sorumlusu kimse bi söyleyin de konuşalım

Talha turhal ismi, Facebook'tan ulaşabilirsin. (Eu4 oynamakla meşgul değilse tabi)

Eyw çok sağol bakıcam iletşime geçicem.
Ya aslında yöneticilerin illa aktif olması gerekmiyo ya da bişeyler yapması...
Günde 100 kişi girse siteye hiçbir yönetici online olmasa ne farkedecek? Önemli olan burayı canlandırmak yani buraya adam toplamak gibi bir şey.
Bu bir misyon değil benim için. Takıntı da değil sonuçta sıradan boktan bişey yani forumsa forum napalım bize giren çıkan olmuyor fakat bu AssassinCreed platformu farklı bir şey. Ben bu oyunu oynayanların özellikle Ezio sersini oynayanların, belli bir bakış açısı kazandığını düşünüyorum (ki oyunun yapımcılarının amacı da oydu: insanlara fikir katmak) Belli bir farkındalığı kazanmış insanlar olarak görüyorum onları. Böyle kişilerin burada olması zaten hoşa giden şey. Eğer oyunu oynamış kişiler veya hadi oynamamış kişiler bile, forumdakileri aktif ilgi çekici görürse katılırlar illaki.
Ben bu foruma o yüzden gelmiştim mesela.

"Hadi beyler heyooo buralar bizim hadi bekalım şuraları bir ateşe verek de herkes gelsin toparlanak"gibi çocukca bir hava taşımasam da foruma az çok arada giren arkadaşların birbirine sahip çıkıp yeniden bu forumu canlandırmasını diliyorum.
Bunu bizler niye yapamayalım yani yönetici olsa nolur olmasa nolur
Uzun yazıyorum ki tam net anlayın diye beyler. Yoksa uyduruktan boş vaktim olduğu için yazmıyorum ben ciddiyim yani

Adamın adı boşuna "night stalker" değil :)

Bu siteler benim çocuğum ve bu şekilde pasif duruma geçmek beni çok mutlu etmiyor emin ol. Tek başına olmak, hayatın getirdiği sorumluluklar ve bunların bir nebze unutmak falan kendimce dertlerim var yani. Bir dönem bana yardım eden bir ordu vardı. Şimdi hepsi ya iş buldu ya da okullarıyla meşgul. Benim de kendi meşgalalerim var.

Planlarımızı gerçekleştiremememiz bununla alakalı + zor zamanımızı fırsat bilip bize yardımcı olacak aktif arkadaşları kendi örümcek ağına çekenler de türeyinceeeee :) bugün bu haldeyiz.

Siteleri öldürmeyeceğiz. Zira site kapamak bence kütüphane yakmak gibi bir şey. Yeri ve zamanı geldiğinde pasif durumu değişecek. Sizler forumda kalmaya, genel bölümde ve oyunlar kısımlarında mesajlaşmaya devam edin.

« Yanıtla #31 : 19 Kasım 2016, 18:28:38 »
Gaza gelip forumu canlandırma etkinliği yapan çok oldu ama bir haftadan fazla sürmedi.

Başımızdaki kişi birşeyler yapmadığı sürece canlanmaz buralar.

Sorumlusu kimse bi söyleyin de konuşalım

Talha turhal ismi, Facebook'tan ulaşabilirsin. (Eu4 oynamakla meşgul değilse tabi)

Eyw çok sağol bakıcam iletşime geçicem.
Ya aslında yöneticilerin illa aktif olması gerekmiyo ya da bişeyler yapması...
Günde 100 kişi girse siteye hiçbir yönetici online olmasa ne farkedecek? Önemli olan burayı canlandırmak yani buraya adam toplamak gibi bir şey.
Bu bir misyon değil benim için. Takıntı da değil sonuçta sıradan boktan bişey yani forumsa forum napalım bize giren çıkan olmuyor fakat bu AssassinCreed platformu farklı bir şey. Ben bu oyunu oynayanların özellikle Ezio sersini oynayanların, belli bir bakış açısı kazandığını düşünüyorum (ki oyunun yapımcılarının amacı da oydu: insanlara fikir katmak) Belli bir farkındalığı kazanmış insanlar olarak görüyorum onları. Böyle kişilerin burada olması zaten hoşa giden şey. Eğer oyunu oynamış kişiler veya hadi oynamamış kişiler bile, forumdakileri aktif ilgi çekici görürse katılırlar illaki.
Ben bu foruma o yüzden gelmiştim mesela.

"Hadi beyler heyooo buralar bizim hadi bekalım şuraları bir ateşe verek de herkes gelsin toparlanak"gibi çocukca bir hava taşımasam da foruma az çok arada giren arkadaşların birbirine sahip çıkıp yeniden bu forumu canlandırmasını diliyorum.
Bunu bizler niye yapamayalım yani yönetici olsa nolur olmasa nolur
Uzun yazıyorum ki tam net anlayın diye beyler. Yoksa uyduruktan boş vaktim olduğu için yazmıyorum ben ciddiyim yani

Adamın adı boşuna "night stalker" değil :)

Bu siteler benim çocuğum ve bu şekilde pasif duruma geçmek beni çok mutlu etmiyor emin ol. Tek başına olmak, hayatın getirdiği sorumluluklar ve bunların bir nebze unutmak falan kendimce dertlerim var yani. Bir dönem bana yardım eden bir ordu vardı. Şimdi hepsi ya iş buldu ya da okullarıyla meşgul. Benim de kendi meşgalalerim var.

Planlarımızı gerçekleştiremememiz bununla alakalı + zor zamanımızı fırsat bilip bize yardımcı olacak aktif arkadaşları kendi örümcek ağına çekenler de türeyinceeeee :) bugün bu haldeyiz.

Siteleri öldürmeyeceğiz. Zira site kapamak bence kütüphane yakmak gibi bir şey. Yeri ve zamanı geldiğinde pasif durumu değişecek. Sizler forumda kalmaya, genel bölümde ve oyunlar kısımlarında mesajlaşmaya devam edin.

Genel değişiklikleri ne yaparsınız bilmiyorum ama forumda kendi attığımız bir cevabı silemedim az önce, muhtemelen silme yok, aradım göremedim bilen varsa öğretsin eğer ben bilmediğimden değil cidden atılan yorum silinmiyorsa bu silmeyi sağlayın

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : 20 Kasım 2016, 14:25:29 »
Bu bilerek kapatılan bir özellik. Belli bir süre içerisinde silebilirsin. Sonra silemiyor ya da düzenleyemiyorsun. Zira söz uçar, yazı kalır.

« Yanıtla #33 : 20 Kasım 2016, 23:18:53 »
Bu bilerek kapatılan bir özellik. Belli bir süre içerisinde silebilirsin. Sonra silemiyor ya da düzenleyemiyorsun. Zira söz uçar, yazı kalır.

dün yazdığım iletiyi anında silemedim şuan da silemiyorum yanlışlıkla attığım bir yorumdu. Söz uçar yazı kalır saçma. İstem dışı yazılan bişeyi niye silemeyesin ki

*

Çevrimdışı furkanfg112

• *
  • 230
  • Jackpot!
    • ICQ Messenger - 10000000
    • MSN Messenger - furkanfg112@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : 22 Kasım 2016, 15:13:56 »
Ophelianna'ydı nicki tanırsın reis. Ilgın nerden biliyor kurtuluş çaresini onu anlamadım :D
Bruce! Listen to me now! It's Lois! Lois Lane! She's the key! Am I too soon? I'm too soon! You were right about him! You've always been right about him! Fear him! Find us, Bruce! You have to find us!
Çünkü sen forumun ihtiyacı olan değil hakettiği yoneticisisin
İm not locked up with you, you locked up with me!

*

Çevrimdışı Helios

• *
  • 337
  • Benim ülkem dünya,Dinim İyilik.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : 24 Kasım 2016, 16:14:43 »
Ophelianna kız değilmiydi ya  ??? Ben öyle hatırlıyorum
Sevdiğim sözler;

Cennet diye birşey yoktur;bu, karanlıktan korkan insanlar için bir peri masalıdır.

Ben bir ateistim, hepsi bu. Ben birbirimize karşı iyi olmaktan, başkalarına yardım etmekten başka bir şeye inanmıyorum.

Tanrı yoktur,o sadece insanların yalnızlığıdır.

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : 24 Kasım 2016, 18:15:29 »
Ophelianna kız değilmiydi ya  ??? Ben öyle hatırlıyorum
Evet.

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : 26 Kasım 2016, 23:29:41 »
 Buradaki ortam harbiden müthişti. Uğraşıyorduk o zamanlar. Burayı ayakta tutmak için, güzel şeyler ortaya çıkarabilmek için. Bazılarımız az, bazılarımız çok uğraşıyorduk ama hepimiz uğraşıyorduk. Uğraşmaya değer görüyorduk. Şimdi şöyle bi bakıyorsun, forumdaki yönetici bile uğraşmaya değer görmüyor; üyeler, moderatörler ne yapsın anasını satayım? Çok güzel içerikler üreten, foruma katkı sağlamak için cidden uğraşanlarımız vardı. Ne oldu? Hiçe sayıldı. Boşa gitti. Sonra onlar da gitti. Kalan da ölü bir forum ve eski ortama duyulan özlem oldu. Boş vaatler veren yöneticiyi de unutmayalım.

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : 13 Şubat 2017, 01:35:26 »
Forum için yapılacak bir şey kalmadı sanırım. Öldüğünü kabullenmek lazım. Sizden tek ricam forum üzerinden kurduğunuz arkadaşlığı devam ettirmeniz. İleride başka alanlarda 1092'nin yeniden dirilmesini sağlayabiliriz. Bunun için foruma ihtiyacımız olacak diye bir kayda yok ama dediğim gibi ileride olabilecek şeyler bunlar. Küllerinden yeniden doğmak Assassin's Creed'in doğasında var.
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2017, 01:38:51 Gönderen: Darth Vader »
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : 14 Şubat 2017, 09:05:00 »
Ölen bir şey yok. Senin de dediğin gibi Küllerinden yeniden doğmak Assassin's Creed'in doğasında var.