TR Yama Sorunu

• 6 Yanıt
  • 660 Gösterim
TR Yama Sorunu
« : 18 Kasım 2016, 21:51:39 »
Merhaba arkadaşlar, bu oyunu daha yeni elime geçti. Çok geç kaldım ve haliyle oldukça fazla sıkıntı çektim :( Türkçe yamayı bir türlü kuramadım. Giriş kısmı Türkçe fakat kalanı ingilizce. Sonra versiyonlara bakınca acı gerçekle karşılaştım bendeki oyun 1.2.2.0, yama ise 1.00.
Yardımcı olursanız bana çok sevinirim. Nasıl halledebilirim bu sorunu?
Oyunum orjinal, brotherhood ile aynı pakette aldım, onda hiç bir problem yok fakat revelations oyununda bu sorun var. Şimdiden teşekkür ederim.

*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
Ynt: TR Yama Sorunu
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2016, 00:15:05 »
Bende de var aynı sorun be aga, 2012'den beri kuramadım gitti :( Bulursan bana da haber ver :D

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 71
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2016, 21:53:04 »
Komple bütün güncellemeleri yap, sonra yamayı yükle. Bende de oldu bu sorun ama böyle hallettim.

*

• *
  • 71
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2016, 21:54:39 »
Komple bütün güncellemeleri yap, sonra yamayı yükle. Bende de oldu bu sorun ama böyle hallettim.
EDIT: En son güncelleme 1.03'tür. Sende 1.00 var 3 kere güncellemen lazım o da epey zaman istiyo

« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2016, 22:16:32 »

Aynen doğru benim oyunum orjinal değildi ama bu sorun bende de olmuştu. Arkadaşın dediği yöntemle çözmüştüm.

« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2016, 12:04:04 »
EDIT: En son güncelleme 1.03'tür. Sende 1.00 var 3 kere güncellemen lazım o da epey zaman istiyo

Bu konuyu açıp ertesi günü pc'nin bozulmasına kaç puan veriyorsunuz :D yama 1.00 bendeki oyun 1.2, peki nereden guncelleyebilirim oyunu. Genelde oyunu alırım kurar oynarım inanin bu konularda hiç bilgim yok

*

• *
  • 71
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2016, 18:14:36 »

Bu konuyu açıp ertesi günü pc'nin bozulmasına kaç puan veriyorsunuz :D yama 1.00 bendeki oyun 1.2, peki nereden guncelleyebilirim oyunu. Genelde oyunu alırım kurar oynarım inanin bu konularda hiç bilgim yok
Auto-patch yapması lazım olmazsa Uplay'e gir, ayarlara gel Downloads bölümünde Enable automatic game updates bölümünün seçili olduğundan emin ol, olmazsa belli linkler var fakat bende yok, internetten bulmaya çalış ama sakın crack lı update yükleme oyunu bozarsın