Yerleşim hakkında

• 3 Yanıt
  • 217 Gösterim
Yerleşim hakkında
« : 12 Aralık 2016, 13:50:39 »
İyi forumlar herkese resimde görmüş olduğunuz üzere bir sorum olacak.Bu gemiyi yanaştırıp mağara ya da bir ev simgesi çıkan yerlere gidiyorum orada resimde ki gibi simge var oraya yerleşmeyi deniyorum ama olmuyor tüm askerleri temizlediğim halde o simge tepede duruyor öyle tam olarak ne yapmam gerekli.Yoksa otomatik olarak sadece fast travel yapmak için var onlar ? Teşekkürler şimdiden.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 910
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yerleşim hakkında
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2016, 11:43:57 »
Hocam simgeler eğer soluksa gidilmemiş keşfedilmemiş anlamına geliyor. Yani gideceksin ve adaları araştıracaksın. Beyaz olduğunda keşfe çıkmışsın ama tamamlamamışsın anlamına gelir. Mouse'ın orta tekerleğine basılı tutarsan adada açman gereken şeyleri görürsün. Her şeyi açtığında ise simge altın renginde parlar. Bu köprü gibi gördüklerin yanlış hatırlamıyorsam yağmur ormanı ya da yerlilerin yaşadığı yerler gibiydi. Ev şeklinde gördüklerin de ev değil ambar. Tıpkı gemileri yağmalayabildiğin gibi bu ev şeklindeki simgelere gidip kartal görüşü ile ambarın anahtarını taşıyan muhafızı bulduktan sonra ondan anahtarı alacaksın. Öldürerek ya da çalarak; sana kalmış. Sonra da istersen herkesi temizle ya da sinsice kimseye görünmeden git ve ambarı soy. Bu evler hiç bitmez. Hep yük getirilir ve stoklar dolar. Ara ara gelip ambarları tekrar soyabilirsin. Fast Travel ile bir alakası yok yani. Bir de Black Flag'i oynamadıysan onu oyna önce. Çünkü bu sorduklarının cevabı BF'de var. Oyun birbiri ile aynı zaten sadece değiştirilerek sunulmuş bizlere. İyi oyunlar..

« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2016, 11:15:51 »
Hocam simgeler eğer soluksa gidilmemiş keşfedilmemiş anlamına geliyor. Yani gideceksin ve adaları araştıracaksın. Beyaz olduğunda keşfe çıkmışsın ama tamamlamamışsın anlamına gelir. Mouse'ın orta tekerleğine basılı tutarsan adada açman gereken şeyleri görürsün. Her şeyi açtığında ise simge altın renginde parlar. Bu köprü gibi gördüklerin yanlış hatırlamıyorsam yağmur ormanı ya da yerlilerin yaşadığı yerler gibiydi. Ev şeklinde gördüklerin de ev değil ambar. Tıpkı gemileri yağmalayabildiğin gibi bu ev şeklindeki simgelere gidip kartal görüşü ile ambarın anahtarını taşıyan muhafızı bulduktan sonra ondan anahtarı alacaksın. Öldürerek ya da çalarak; sana kalmış. Sonra da istersen herkesi temizle ya da sinsice kimseye görünmeden git ve ambarı soy. Bu evler hiç bitmez. Hep yük getirilir ve stoklar dolar. Ara ara gelip ambarları tekrar soyabilirsin. Fast Travel ile bir alakası yok yani. Bir de Black Flag'i oynamadıysan onu oyna önce. Çünkü bu sorduklarının cevabı BF'de var. Oyun birbiri ile aynı zaten sadece değiştirilerek sunulmuş bizlere. İyi oyunlar..

Teşekkür ediyorum aslında bu benim biraz cahilliğime ve hızlı davranmama gelmiş bir şey Syndicate harici tüm seriyi oynadım sadece BF'yi bitirmedim.Rogue dün bitti şuan Syndicate yükleniyor boşuna konu açtım sanırsam buldum zaten ne yapmam gerektiğini ama tekrardan cevabınız için teşekkür ediyorum.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 910
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2016, 12:40:29 »
Estağfurullah, ben erken cevap veremediğim için özür diliyorum.