Assassin's Creed Origins - Düşman Türleri İle İlgili

• 4 Yanıt
  • 3423 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle

Bugün oyunun sevmediğim bir yanını sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha önceki videolarda da sezinlemiştim ama böyle bir video beklediğim için şimdiye kadar paylaşmak istemedim. Videodaki kıyaslama ile birlikte bana biraz hak vereceğinizi düşünüyorum.

Burada görmenizi istediğim şey askerlerin boyutu. Videoda ilk karşımıza çıkan Romalı bir berserker ve Bayek ile yan yana durduğunda sanki bir Troll'müş gibi duruyor. Sonradan devenin arkasında beliren Mısırlı halberdier ise ondan biraz daha ufak ve diğer Mısırlı askerlerin yanında çok sırıtmıyor sonuçta iri yarı adamlar da var. İki cüsseli asker yan yana durunca da bir gariplik yok ama Bayek'i ekrandan silersek. Asker türlerini çoğaltayım derken boyutlarında aşırıya kaçmaları sizin de canınızı sıktı mı? Eğer bu durumdan rahatsız iseniz yazın tartışalım.

“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı RenaissanceAssassinEzio

• *
  • 10
  • Vittoria Agli Assassini !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Origins - Düşman Türleri İle İlgili
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2017, 17:46:09 »
İdare Eder

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2017, 18:04:47 »
Son oyunlarda vuruş hissi iyice gitmişti umarım güzel olur.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2017, 12:20:58 »
Bu Troll kadar büyük olan askerlerin neden tasarlandığı son yayınlanan videolarla birlikte anlaşılmış oldu. Oyunun ana bossları dışında yan bosslar da çıkacak karşımıza. Ve basit askerlerden ayrılsınlar diye biraz daha "gerçek dışı" ve büyük tasarlanmışlar. Büyüğün de büyüğü kocaman olanlar da var tabi ki.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı RenaissanceAssassinEzio

• *
  • 10
  • Vittoria Agli Assassini !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2018, 21:43:08 »
Good Old Days...